Visszajelzés A nagy lakoma - 2022. május - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 25.5.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. warga

    warga Fórum-zöldfülű

    Köszönöm,sikerült
     
    fakír1020, GA-BI-O-Farm, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  2. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Most szálltam be az eventbe, vagyis ültem le a kerek asztalhoz jókat enni ;)
    Amaránt, Saguaro és Kísértettel vártam az eventet...488 röpim lett belőlexD
    Kis 1szerű event ez, nem is baj, hétvégén szobafestés:oops:Vasárnap gyereknap nem elfelejteni:D
     
    szellorozsa, PalMa, ulmo12 és 22 más kedveli ezt.
  3. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szép estét.
    Hát én 1 kicsit becsapdáztam magam mert az elején elültettem a macskagyökeret, a baha kész de még nem éret le a farmon :wuerg:
    Na sebaj estére ki tudom ültetni teljes területen;)xD
    A sz-tápot tudom már aratni , alapvetöen az a fontos jelenleg.:)
     
  4. Pandapoc♥

    Pandapoc♥ Fórumprofi

    Sziasztok. A legkisebb kosarat vettem meg, mert nem szerettem volna várni az utolsó terület 5 magjára. Nagyon szépen köszönöm ezt az eventet is. Sok sikert kívánok mindenkinek. :)
    [​IMG]
     
  5. fakír1020

    fakír1020 Fórum nagymestere

    Szia!
    Gratulálok! Nagyon ügyes vagy.Nekem is jó lett volna legalább 1 órát elindítanom ma, de sajnáltam a további szupitrágyákat.
     
    szellorozsa, Nagyii58, jutka190226 és 8 más kedveli ezt.
  6. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Nos, a lüke nem Te vagy, hanem én, amikor a tejesüvegtől vártam, hogy sok legyen - mivel felületesen olvastam el. Tej-tej. Azt ellenőriztem, hogy honnan jön röpi, csak nem pontosan figyeltem meg a tároló edény mibenlétét. Köszi! :)
     
  7. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Mivel a munka és az angol óra nagyobb húzóerő (amúgy nem, de igen 8)) így nem tudtam teljes erőbedobással és figyelemmel gazdálkodni, az első terület növényét (baha) így pont egy körrel toltam túl, és csak az előbb tudtam tovább haladni. Most érik az első 5 mag a farmon, de legalább már szedem én is a szupertápot. Folyt.köv. holnap.
    Hajrá mindenki ;)
     
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Nagyon amatőr voltam most. Farmon végeztem.Kicsit benéztem az üres üveget. :D Többit majd hétvégén csinálom.
     
    szellorozsa, ulmo12, -kaktuszable- és 9 más kedveli ezt.
  9. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Nem egy nehéz event,az biztos.
    A főfarm és Baha kész.Én is most szaporitom a lila csiliszószt.Ma biztosan készen lesz,éjfél előtt.2 vetéssel meg lesz a növény.Felhőm lejárt, de szupitrágyával 54 perc.
    Sok sikert!
     
    szellorozsa, maszilva, Kuzdern és 11 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Magdi, tényleg nem volt nehéz:)
    Nálam itt a vége:)
    https://kepkuldes.com/images/08a3a271cbb91f4239ac374e871a6c4a.png
    Remélem jóllaknak azok akik ilyen ételre vágynak. A felhőre felpakolom a dekorokat és majd akkor aktiválom, ha szükségem lesz rá :)
    Sok sikert Neked is :)
     
    szellorozsa, Kuzdern, Nagyii58 és 9 más kedveli ezt.
  11. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Bizony! A 36 éves is még gyerek :) Telihód kész, Baha majdnem, a továbbiak ráérnek. Minden gyermeknek, gyermek lelkű felnőttnek boldog gyereknapot kívánok vasárnap, és az év(ek) minden napján!:inlove:
     
    ulmo12, maszilva, Rozalindaneni és 16 más kedveli ezt.
  12. furmint111

    furmint111 Fórum nagymestere

    Sziasztok! Szép estét mindenkinek :)

    Gratulálok mindenkinek aki már végzett :inlove: :inlove:.

    Én még csak 1.5 órája kezdtem az eventet( ráadásul kosár nélkül), viszont pörgettem nemkevés parti 100-ast.
    hármat................, vagy négyet?(az nem kevés ugye?) + a többi felhasználható.....
    A bahát kezdtem el mert az a leghosszabb idejű, holnap be kell tudnom fejezni ezt az eventet, mert 7 napot kell dolgoznom szünet nélkül :/
    ez van!
    Mindenkinek jó játékot:)
     
    szellorozsa, ulmo12, maszilva és 11 más kedveli ezt.
  13. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    Látom, hogy gyorsan haladtok....aki kész annak gratula!!!! Tegnap jó későn kezdtem neki, mert a 60. osztálytalálkozón voltam és szuper módon éreztük magunkat, jó késő lett mire hazaértem. A teleholdas terület kész, a bahán már csak 2 aratás, és akkor annak is vége. Van még idő, ügyeskedjetek!!!!!
     
    szellorozsa, PZoli64, ulmo12 és 16 más kedveli ezt.
  14. barracuda117000

    barracuda117000 Haladó

    Sziasztok! Én nem kaptam semmilyen event növényt, akkor hogy termesszek?
     
  15. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

  16. Borzas.Kata

    Borzas.Kata Fórum hercege

    Az event ablakban a nálad lévő kanalat beadod, akkor kapod meg az eventnövény hozzávalóit, a malomban az események fülön le tudsz keverni öt növényt ezt szaporítod tovább. Három helyen tudod beadni attól függ hogy melyik területtel kezdesz. Ha egy területtel végzel, újabb kanalat kapsz. Újabb területhez újabb öt magot tudsz keverni. Amíg egy területtel nem végzel, addig nem tudsz a másikon termelni.
     
    jutka190226, -gyöngy-581, Kuzdern és 7 más kedveli ezt.
  17. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Hát ez a 60-as event igazán nem cserélhető le egy farmos eventre :inlove:
    Én most járok a harmadik területen. Itt a farmon ;)
     
    PZoli64, jutka190226, ulmo12 és 5 más kedveli ezt.
  18. Pocakame

    Pocakame Járnitanuló

    Az ismertetőben fel lett cserélve a farmos és a bahás időközönként aratható mező, így a farmpengős lesz először kész, ami a legkevésbé érdekel, köszi :(
     
    jutka190226 és ildiko44 kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A felreppenő most nem okoz gondot;) Az utolsó növényt termelgetem mini területen...:music:
    Közben 20 kilo eper vár rám... :music: Itt felreppenőre kell vadászni a boltokban meg cukorra... kár hogy arra nem hat a Panni:music::pxD
     
    jutka190226, ulmo12, -kaktuszable- és 6 más kedveli ezt.
  20. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Elnézést kérünk az okozott kellemetlenségért.
    Javításra került az eventismertető ezen része.

    További sikeres játékot kívánunk!
     
    jutka190226, maszilva, Fätum és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.