Visszajelzés A nagy lakoma csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 1.10.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Igaz , hogy nem lakomáztam az eventből egy falatot se , mert a fáimat dédelgetem inkább .

    De van eddig 1025 db felröpim .
     
  2. Tayta-gazda

    Tayta-gazda Utánpótlás-írogató

    19 felröpim hiányzik. sajna szerintem nem lesz meg
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  3. drunyi

    drunyi Fórumfelvigyázó

    Sajnos a sózással lemaradtam, nem tudom behozni, így a felhősor elszállt. Ez van!, de nem szomorkodom,ezen már túlléptem.
     
    Cyra65, Kuzdern és kovacstne kedveli ezt.
  4. jutka190226

    jutka190226 Fórum hercege

    Sziasztok! Most sikerült befejeznem megvan a felhőm kicsit aggódtam, hogy nem sikerül de nem adtam fel. Várom a következő kihívást. Látom már fent van az ismertető megyek informálódni. Akinek nem jött össze ne keseredjen el lesz még egy csomó lehetőség csak bízni kell magunkban.
     
    drunyi és Cyra65 kedveli ezt.
  5. wilddemon

    wilddemon Haladó

    Sziasztok! A végére remélem meglesz a felhő, 15 felröpi kellene már csak :( Remélem sikerül. Gratulálok aki befejezte, utolsó hajrá aki még küzd.
     
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    1052 db felröpim lett , amivel nem tudok mit kezdeni , mert nem kezdtem el az eventet .
    De csak fákat ültettek végig és arattam . Főleg 3 - órás fákkal értem el ezt . Ja , meg ez a hozzászólás alattam
     
    Cyra65 kedveli ezt.
  7. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    A nagy lakoma event véget ért.

    A csevegője is bezárt.

    Köszönjük a tartalmas hozzászólásokat, a segítő útmutatókat.


    További sikeres játékot kívánunk!

     
    Kuzdern és HéricsBáró kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.