Visszajelzés A nagy lakoma csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 1.10.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. janijanix9

    janijanix9 Járnitanuló

    Szia DevilMókus!Nekem az jön le,hogy csak a főfarmon,és nem mind a három farmos területen(ahogy irod)
     
    Gio, Leho69 és DevilMókus kedveli ezt.
  2. törpe65

    törpe65 Utánpótlás-írogató

    Köszi. Szia
     
  3. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Végre befejeztem az előző eventet de itt a kövi nincs most időm olvasni első ránézésre soknak tűnik de mindent bele. Jön a fiam barátnőjének az anyja bemutatkozni kicsit tartok tőle de megpróbálom túlélni utána jövök.
     
    szepesej, szekulagábor, times84 és 14 más kedveli ezt.
  4. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Sziasztok!

    Honnan lehet (sok) kriptamécsest szerezni?
     
    Leho69 és milanzs kedveli ezt.
  5. bocsinet

    bocsinet Fórum nagymestere

    Sziasztok. Az aratásokat még valahogy megoldom a telefonon, de még nem tudom, mi lesz a követelmény a Sajtos holdra szállás -nál. Péntektől vasárnap du ig nem leszek itthon. Nagyon kiváncsi vagyok, hogy lehet megcsinálni, már pedig muszáj lenne, ha egymásra épülő hét végi buli lesz.
     
    Döbi65, genka53, -W-595- és 2 más kedveli ezt.
  6. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Leginkább Jack boltjából.
     
    Döbi65, DevilMókus és Kuzdern kedveli ezt.
  7. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Sajnos - úgy emlékszem - titokfaként került játékba Jack boltjában nem kapható.
    De lehet-e máshonnan szerezni, ez itt a kérdés..
     
    szekulagábor, Kuzdern és tandem6 kedveli ezt.
  8. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Legalább lesz ki váltson a kapálásban.

    Azt nem tudom, de a farmomnak igencsak jó.

    Néha kell a kézifék, nem csak parkoláskor. Így, aki siet cseppek helyett, nagy tételben megveszi a boltból.
     
    szekulagábor, Fatther, Ribiszke és 5 más kedveli ezt.
  9. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Így igaz. titokfaként érkezett. :) Csak a csere event maradt. Ott tudsz majd szerezni. :)
    Egy ideig volt a farmáruda kínálatában is, de már kivették. :(
     
  10. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Köszi
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  11. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    Köszönöm szépen az észrevételedet!
    Javítottam a dekor tapasztalatpontot adó helyét bahára.
     
    Gio, Döbi65, §Böbe13§ és 5 más kedveli ezt.
  12. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Sziasztok!

    Nem szeretem a túlbonyolított eventeket, nekem csak az tetszik hogy a telihold nyitva lesz ott legalább egy kicsit utolérem magam.
     
  13. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    Köszönjük a számolásodat!
    Betettem a 2. hsz-be.
     
    nagymami2, Gio, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  14. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Hát fék az lesz bőven.:music:A démoni bokréta miatt a felszaporítás már lasabb lesz. o_OLátszólag szabad a zuhatag , szédült,tisztás , viszont a rekeszek miatt elégé behatárolt hogy mi kerül ki, persze az ólak logikusnak tűnnek.:music:de a növények is a csatni miatt,:music:(és teljesen logikus hogy fa akció van;):p)A malomtermék malomtermékéről nem is beszélve.
    Már az egész megértése kb a kinai nagy fal:oops::pxD
     
  15. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Bocsi, a Farmárudával kevertem Jack boltját :(, viszont ahogy Ninett79 írta már nincs a kínálatban. Talán 500 FP-be került darabja, megálltam 3-nál.
     
    DevilMókus kedveli ezt.
  16. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája


    Szia!

    Az event ismertetőjében megjelent számozott kép a táblázattal van összhangban.
    Ez a központi anyag, melyen nem lehet változtatni.

    Készítettem egy képet beszámozva, melyen talán jobban lehet követni a lépéseket.
    A kiinduló pontok azok a területek, melyeken az ételtakaró búrákat látod.
    Mindhárom területen elindítható a beadás és párhuzamosan lehet haladni a bahás, farmos, teliholdas részeken.
    Az 1-6-11 pontok a kiindulások és innen növekvő sorrendben lehet haladni.
    Tehát a 1- től 5-ig a bahás, 6-tól 10-ig a teliholdas és 11-től 15-ig a farmos rész haladását láthatod.
    A 16-17-18-as tányérok rejtik a három sima (nem fejlesztehő) dekort.
    Ezeket a beadásokat akkor tudod megcsinálni, ha a szomszédos beadások már megtörténtek.
    A nagy lakoma eventablak.png
     
    vidám844, maszilva, Domos52 és 19 más kedveli ezt.
  17. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Sok fék van ebben. Csak, ha farmos gazt veszem, + akármi nélkül, 18 vetés + felszaporítás. Ami 6 napra, napi 3 szükséges minimum.
    Nem egy laza event az biztos. Henyélni nem nagyon lesz alkalom.
    Azt sem tudom melyik területen vannak kinn kriptáim, ami ugye lehet, hogy nagy bukta. Tehát az is hátrányban van, aki a teliholdasban jól teljesített, és minden területe elérhető. Nem lesz belőle szeretem event, vagy felhő számomra. Nem kidobandó, de már most csak egy strigula.
     
  18. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Sziasztok!

    A fenti kép (és a leírás ezen mondata: "Példa: a 11. mezőről akkor kerül le a lakat, ha a szomszédságában lévő 6-os és 16-os mező már teljesítve van.") alapján a "Sültkrumpli" dekorhoz szerintem elég az alábbi mezőket megcsinálni:

    - Eredeti kép 1., fenti kép 1. (800 sóvirág)
    - Eredeti kép 5., fenti kép 2. (3000 sóvirág)
    - Eredeti kép 3., fenti kép 3. (3000 sóvirág)
    - Eredeti kép 6., fenti kép 4. (5000 sóvirág) (Összesen 11.800)
    - Eredeti kép 16., fenti kép 6. (1 Erlenmeyer lombik - 39 dugó és 20 vérpáfrány)

    Jancsika által hozott kép alapján még kell az eredeti kép 13. (fenti kép 7.) mezője is, ami még 4 db E.lombik, azaz 156 dugó és 80 vérpáfrány.
     
    Gio, Sali~*.*, Fatther és 6 más kedveli ezt.
  19. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ez nem igaz. Sok helyen elérhető még. Titokfából is kifejlődhet. A tűzifaárusnál is szokik lenni.
    Ráadásul még fejlesztései is vannak.
     
    CsakJucinak12 és DevilMókus kedveli ezt.
  20. CoralineJones74

    CoralineJones74 Kivételes tehetség

    Másra úgysem jó ez az event...szerintem;)
     
    mucus252 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.