Visszajelzés A Nagy Sajtos Rejtély eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 16.1.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    Köszönön az ötletet!!!!!
     
    heureca3, Gio, miniowl és 5 más kedveli ezt.
  2. tappancs

    tappancs Fórum mestere

    Aki anno nem csinálta meg az eventet, annak nincsen illen felhője, mint pl. nekem! Néha kihagyok 1-2 eventet...... Mindenkinek köszönöm a válaszokat! :)
     
    heureca3, miniowl, _Cygnus_ és 3 más kedveli ezt.
  3. taga1

    taga1 Fórum biztosa

    Szia!
    Hát igen, mindenkinek más a fontos. Az én fantáziám soha nem mozgatta meg a magasabb tp, ezért még halvány fogalmam sincs hova is fognak kerülni a dekorok. Szerintem sokan vagyunk akik a felhőket reggel és talán lefekvés előtt leszedik és ennyi.
     
  4. ocsimarifarm

    ocsimarifarm Fórum veteránja

    Szia Tamás :D Jó event disszertációinak nézel elébe :eek: Én tudod mit keresek 8) a virágfüzért [​IMG]
    Türelem rozsát terem :D olvasva a hiszeket nem tudom nevesek [​IMG] vagy a gépnek esek neki [​IMG] :p
     
    heureca3, csio70, miniowl és 20 más kedveli ezt.
  5. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Sziasztok,
    Ez az event nalam is kimarad. Keresgeltem egy darabig, gondoltam csak lemaradt a tp a felho mogul, de aztan rajottem, ez ennyi:)

    Hat akkor reszemrol is ennyi, mert ez nagy semmi.

    olvastam itt a nublon vs sajtos event dolgot, mivel egyiket sem csinalom, igy tolem a ketto teljesen atfedhetne egymast, az se erdekelnexD. A nublonos mizeriat azert kicsit nem ertem, aki farmpengot szeretne kimaxolni, az inkabb keszuljon fel a karnevalos eventre, pletykak szerint hamarosan ismet begordul a kiralynos karnevali kocsi:inlove:, onnan annyi farmpengot lehet osszeszedni, amit nubolonokkal egy ev alatt sem, meg ha minden honapban latogatoba jonnenek akkor sem. Ugyhogy lehet keverni a tapokat a malomban, kell majd a sok-sok kosarka:) Remeljuk lehet majd FP-t kapdosni aztan utana mindegy is mikor jonnek a nublonok.

    Es ma meg merfoldkohoz is ertem, 400 lett a baha:), most mar lazithatok, 600 meg nyugdijas koromban sem lesz meg:p
     
    heureca3, csio70, hóóvirág és 32 más kedveli ezt.
  6. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    De jót nevettem!!! Köszi!!!!Tamás rossz passzban van, hagyjuk aludnixD
     
    heureca3, csio70, hóóvirág és 9 más kedveli ezt.
  7. zit67

    zit67 Junior szaki

    Néha érdemes pletyizni;):pbár ezek csak pletykák......
     
    heureca3, revaa, szellorozsa és 4 más kedveli ezt.
  8. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Sziasztok!

    Most értem haza és olvastam az event ismertetőt. Nem nagy durranás, valaki kitalálta ezt a típusú eventet ami nem a szívem csücske, már a multkori hegymászásnál is probléma volt hogy a számozást nem lehetett látni. Ezt a típusu felhőt kár volt betenni mert semmi értelme, az biztos nem fogom összetörni magam valameddig biztosan csinálom majd mazsolázok a nyeremények között.
     
    icumicus, alpha58, revaa és 3 más kedveli ezt.
  9. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    :D:D:D:D:D
    Szia Melan, de rég láttalak. :) Én is keresgéltem csak nem találtam. :)Nem is nagyon értem hogy miért adták ezt a felhőt. Gratulálok a bahához. :)
     
  10. zit67

    zit67 Junior szaki

    Szia, figyelmedbe ajánlom a 2. oldalon a 23 hsz utolsó bekezdését vagy kukori80 hozzászólását!!! Talán észre veszed, hogy félig tele a pohár. Lazán ki lehet hozni belőle 1000 azaz ezer szupitápot, vagy ha felezünk 500 szupitáp és vagy 80-100 partypörgetést.
     
    csio70, almáspite48, Gio és 6 más kedveli ezt.
  11. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok Csevegők!

    A központból olyan hírt kaptuk, ami előrejelzi, hogy szegény Tamásnak módosítania kell majd az event egyes pontjain. (Jaj, de jónásosra sikerült ez a mondatom. xD)
    Úgy tűnik, hogy az általatok is kifogásolt pontok eljutottak a játékmesterekig. Remélhetőleg, amire Tamás újra szgép közelben lesz, már megkapjuk a módosításokat és be tudja építeni az anyagba. Konkrétumot még nem tudunk. Legyetek kicsit türelemmel!
    Elnézést kérünk az utólagos módosításért, de remélhetőleg az event előnyére fog válni, bármit is finomítanak rajta.

    Addig a GPS-t állítsátok le, mert jöhet majd az "újratervezés" menüpont.
     
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Beko, köszönjük. Jajjj, most itt remeghetek hogy ne adjanak valami jó felhőt mert már beleéltem magam a sok party pörgetésbe.:D:D
     
  13. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Szia Kukori :)

    Koszi, mar vartam ezt a 400-t:D, ne kerdezd miert, csak hobortxD. Beko infoja alapjan meg az is lehet ujratervezunk:), ido meg van, szerencsere nem event kozepen valtoztatnak, na majd kiderul, hogy avegen kell-e a felho vagy sem.

    Szia,
    Azt neztem, de nem dontottem mit akarok vele. Mindenkeppen jo hogy van ilyen opcio, sok PP lehet gyujteni, bar en azokkal takarekoskodom amugy is, nem porgetem el csak azert mert van:)

    A szupertap is erdekes lehet, ha hinni lehet a pletyiknek, a kovetkezo tenyesz event akar sikeresebb is lehet ugri-bugri szempontbol.

    Es varjuk ki, hogy mit valtoztatnak, lehet nem lehet majd annyi extrat kiszedni, mert jo lesz a felho.
     
    heureca3, hóóvirág, miniowl és 15 más kedveli ezt.
  14. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Hát tényleg nem nagy durranás lesz ez az event...a Felhő..hát...nem igazán sokat ad...majd meglátom.
     
    heureca3, hóóvirág, Imi* és 4 más kedveli ezt.
  15. mamóka1cc

    mamóka1cc Fórumgróf

    Nem kell felröpi? Ez nekem nagyon tetszene!!!
    A felhő és a 14 órás kitehetők nekem sem tetszenek.
    Rajzolnom kell útvonalat ahhoz, hogy ezeket kikerüljem. Ha okos valaki készítene ilyen útvonalat, örülnék neki :D
     
    csúnyabácsi, heureca3, alpha58 és 4 más kedveli ezt.
  16. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Köszönöm a felvezetést, miközben áthelyeztem a székhelyem a munkahelyemről az otthonomba... Bízzunk benne, hogy hamarosan megkapjuk az új hivatalos közleményt, addig kis türelmet kérnénk még ;)
     
  17. mamóka1cc

    mamóka1cc Fórumgróf

    TE vagy az én emberem!!!! Köszönöm a szívem szerinti számolást és útvonalat! :D
     
    Gio, brekkencs., revaa és még 1 ember kedveli ezt.
  18. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia kukori :)

    Köszönöm Neked ezt a leírást. A felhőt most én is kihagyom, ez nem kell. Úgy sem fogom tudni okosan használni, főleg, ha hamar gyorsan aratok. :) Képtelenség már fejben tartani az ilyen típusú felhőket, ráadásul ezernyi érésidővel. Nincs mellette semmi plusz, tehát kihagyható.
    Még újra kell olvasnom az ismertetőt, hogy is kell haladjak, ha nem kell a felhő. Az sem világos, hogy fog majd működni az újraindítás, minden hozzávalót újra be kell-e adni, vagy hogy lesz. Majd, most végigolvasom a hszeket és újra az ismertetőt.
    Talán holnap délig okosabb leszek :)
    Szia Cyra :)
    Milyen érdekes, most először én is így voltam a nublonokkal. Igaz ami akku jött elhasználtam, de különösebben nem ültettem azért, hogy több akkum legyen. Ültettem ami kellett másfél területen, és most állatok vannak bent némi fával.
    Sőt azt hiszem holnap délutánig nem is rendezkedek a farmon, mert ha nem kell felhő, röpi sem kell, ahogy fentebb olvastam. Az eventnövény miatt délután ráérek borogatni :)
    A pengősboltból is jószerivel legfontosabb a sztáp, azt meg kiszedem, ha kell, meg amit már kiszedtem nem lehet úgysem újra. A 2 pöriért sokallom egyelőre a 80 pengőt, tán majd még azt szedném ki, de nem nublónia árán. :)
     
    Cyra65, -kaktuszable-, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Sziasztok. Várjatok egy picit mert a BP-nél most módosítják az eventet. Mi is arra várunk és lehet hogy újra kell tervezni az egészet.
     
  20. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Sok visszajelzést meghallgatva a fejlesztők az event változtatása mellett döntöttek.

    Az alábbi változásokkal fog indulni az event a korábban meghirdetettel ellentétben.

    -Detektíveszközök (malomtermék) korom hozzávalója (felröppenő) csökkentésre került. 50 helyett 35 db szükséges.
    -Felhősor tulajdonságaiban történt még változás. %-os bónusz értékek időtartama kitolásra kerül 12 órára.
    -Felhősor egy új tulajdonságot is kap, ami nem más mint szint x 300 TP

    Reméljük, így már elnyeri tetszéseteket az event.

    Üdvözlettel:

    a Farmerama csapata


    Egy gyors kiegészítés még hozzá...
    Attól, hogy nem mutatunk valamit látszólagosan, hogy dolgozunk, attól függetlenül háttérben még komoly munka folyik...
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.