Visszajelzés A Nagy Sajtos Rejtély eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 16.1.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Szviki04

    Szviki04 Fórumprofi

    Sziasztok!
    Az utolsó pillanatban, de készen lettem.;) Be kellett vetnem némi szupertrágyát és szupertápot is.
    A maradék felröpi aránya 1816 korom és 44 nagyító, nekem nagyon nem tűnik arányosnak ( a korom elég lenne több mint 2 kitehetőre a nagyító egy negyedre sem:oops:)

    Na de harcra fel hamarosan jön a szülinapi buli!xDxD
     
    Gio, drunyi, ada77201 és 4 más kedveli ezt.
  2. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    24 gaz kellett volna még 1 majszoláshoz, na mindegy , nagyon elégedett vagyok, :D:D:D az event nagyon tetszett, még kivettem az imént szupertápokat, party pöriket. Én személy szerint nagyon köszönöm a sok-sok ajándékot a felhő mellett a
    Szerkesztőknek, a BP-nek, Grafikosoknak, háttérmunkát végzőknek ! :):):) Mindenkinek, aki részt vett benne, a közeljövőben én ismételten örülnék egy ilyen szuper eventnek. :):):)
     
    fabatka, Gio, ada77201 és 8 más kedveli ezt.
  3. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziaszia :) Persze, mindenkinél más a taktika és más az ami a fontos. Más az érték rendünk, és ez így van jól. Nekem nem is ez a része ami fejtörést okoz. Régi taktikus játékos vagy, most is jól csináltad :) Nekem az okoz fejtörést, hogy ha olyan farmom van, ahol tudom, hogy a felröppenők gyatrán jönnek, akkor miért erőltetem egy olyan eventnél, ahol ez kikerülhető? Miért nem számolok event befejezés előtt legalább egy nappal, hogy vajon meglesz e a felhőm vagy nem? Miért gondolom, hogy ha eddig siralmas volt a felröppenő akkor az utolsó nap, event befejezés előtt pár órával ez megfog változni? Ha nem költök a játékra ilyen-olyan okok miatt: nem engedhetem meg magamnak, vagy elvi okokból, akkor miért nem ragadom meg a lehetőséget most egy ilyen eventnél amikor ingyen juthatok hozzá FA-s cuccokhoz? Miért teszek be többet mint amit kaphatok? Kevés a szupertápom, de tenyésztek mint a güzü, hogy megszerezzem a felhősort! Kevés a sztrágyám, de elszórom a felhőre, pedig szedhetnék is ki ebből egy halommal ebből az eventből! Nincs parti pörgetésem, de nem szedem ki, inkább a felhőt akarom! Na ezek azok a pontok amiket nem értek. A hiba (nem is tagadom) biztos, hogy az én készülékemben van. :eek:
     
    Kukackukac, fabatka, Gio és 7 más kedveli ezt.
  4. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia, nincs korlátozva a party pöri tárolhatósága
     
    Gio, Zsolti23 és hóóvirág kedveli ezt.
  5. csillaglili55

    csillaglili55 Fórumelemző

    Sziasztok!
    Nekem ez most egy kisebb vagyonba került...:oops:- de mivel a négy pályából kettő lett kész, a többiben vannak kitevők, viszont azt keresztbe-kasba kell küldeni, a lilit muszáj volt befejezni sms-ekkel, mert még korom se volt elég, nemhogy nagyító., de mikor már csak 6-7 malomtermék kellett, nem tudtam ott hagyni.o_O Mindig megfogadom, hogyha felröpis van, abba nem is fogok bele...- aztán mégis.. :wuerg:
     
    Gio, emocy91 és gazdane1959 kedveli ezt.
  6. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Ez 1 őszinte vallomás.
    Úgy ám!:p
    Nagyítókat nagyon benézte akarva/akaratlanul a BP.:eek:Szerintem vásár miatt inkább direkt az első variáció a valós.
    Szomszikám! Sz.tágyára pontosan nekem van vazze nemesítve és így is nagyítót alig láttam. Korom az van annyi,hogy Szüreti Bálba elég lesz majd, ha Kormosnak öltözöm is.:D:( Ne idegesíts már!:pxD
    Szomszikám!Képzeld,hogy még a Toalettre is időpontra mentem.xD:cry:xDxD
     
    stellácska26 és taga1 kedveli ezt.
  7. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    A felhő.
    mamut - nem kell mert nagy helyet foglal, hosszú az érésideje, visszaküldve XXL fejlesztésért pl. cukorjuharért
    gesztenyés felhő - sokat kell érte küzdeni, nem kell termelek inkább a piacra mert most jól megy

    Ez a felhő sem csak TP ad, lehet holnap nem kell fél év múlva meg lehet úgy felértékelődik mint egy gesztenyés.
     
    fabatka, Gio, Fenyvesi1010 és 6 más kedveli ezt.
  8. hóóvirág

    hóóvirág Fórum félistene

    Értelek, és egyet is értek.
     
    Fätum kedveli ezt.
  9. csillaglili55

    csillaglili55 Fórumelemző

    Szia Fätum!
    Ha ez vigasz, azt hiszem, jó páran így jártunk... :eek:
     
  10. i-lusta-nya

    i-lusta-nya Fórum-zöldfülű

    Hát nem sikerült! 2 db detektív eszköz hiányzott. Azonban nem értem, hogy a felröpinél nyomta a kormot, nagyítót meg alig-alig. Megnéztem a raktárban maradt 234 korom és csak 4 nagyító, szerintem ez így nem reális! Bosszant!!!
     
    drunyi, ada77201 és imi010 kedveli ezt.
  11. vizor128

    vizor128 Haladó

    Sosem lehet tudni. A másik dolog, hogy általában van egy kitétel az ÁSZF-ben ezeknél a cégeknél: " A feltételek bármikori megváltoztatására a jogot fenntartjuk." Ha jól emlékszem tavaly volt egy event amiben volt egy felhő. Annyira gyenge volt, hogy sokan, köztük én is, bele se kezdtek. Aztán 3 nap múlva(!!!) a felháborodás és az érdektelenség miatt hozzátettek egy új tulajdonságot: 1db farmpengő! Remélem jól emlékszem, bár itt most csak az elvről van szó. Hát gondolhatod, hogy mit éreztem, esélytelen volt beszerezni. Akkor azok jártak jól akik begyűjtötték. Ennél ez már nem fordul elő, de az első napon nem tudhatjuk. Megjegyzem, ez a felhő is utólag kapta a szintszorzós TP-s tulajdonságot.
    Hát ennyi. xD
     
    fabatka, Fätum és hóóvirág kedveli ezt.
  12. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Valsz. ezeknél a példáknál a sokat akar a szarka... esete forog fenn. (Bár csak halkan írom, mert még behozzák titokmadárként... )
    Az embernek fel kell mérnie a lehetőségeit, adottságait és számot kell vetni az igényeivel. Nekem van több farmom is (mily meglepő :) ). Időhiány miatt folyamatosan csak ezt művelem, ide kell is minden. Meglett a felhő is, köszi a szomszédoknak, külön köszi MártiMamának! Nekem a sztáp a fontos, bár - mint Fatum - én is limittel szoktam gazdálkodni, sztrágyánál és sztápnál is. Vannak mamutjaim, a pöriknél kevés s szerencsém, ezért nekem a sztáp volt fontos. Kb. 1000 db-ot szereztem, teljesen meg vagyok elégedve. A pöriket is "elszórom" idővel, és lutri, hogy mit ad. Imádok tenyészteni, még kis ugrásokkal is elégedett vagyok, viszont forintot nem adok érte. Ezért vagyok nagyon elégedett a mosti eventtel.
    Kisebb, bár régi regű farmjaimra általában csak tenyésztéskor szoktam menni, mert az gyors és valamit mindig kiszedek. Hó közben persze annyira se megyek be, hogy elindítsam a malmot. Ezért ott pláne örülök. Annyit költöttem kütyüre, amennyi a felröpikből kényelmesen meglett. Még a legkisebben, amit elejétől csináltam, azon is sikerült 1 db - bár az ebédkészítés miatt komoly 1 FA-ba került az utolsó 2 cucc azonnali lekevertetése :)
    Van egy nagyon alvó, 56. szintű farmocska, ahová ajiküldés miatt néztem be, tegnap. OK, hogy itthon voltam, de szinte semmije nem volt. Sikerült a központi területet 2 híján átkutatni (ibolya nem volt elég és nem is volt erőm termelgetni, se CSP megvenni), egyszer elmajszoltam a 6 órás sajtot, be tudtam lépni a turmixbárba, ott a 25 tehénig kitakarítani. 1 nap alatt, csatni nélkül (csak a végére dobtam be egyet, az utolsó 2 körnél, eredetileg nem akartam), úgy, hogy az alap Bahán 3 terület van nyitva, a BT-ön pedig 2. És induláskor saláta is talán 300 fej volt... Amíg nem csatniztam, 2x2-n, lájtosan nyomtam. Innentől üzenem a nyürrögőknek, hogy ne sírjon a szájuk.

    Mindenkinél - legalábbis az én összes farmomon - többszáz korom maradt, és minimális nagyító. Miért nem tenyésztettél hirtelen? Max. negyed óra alatt lejött volna az a 18 nagyító, ebből az eventből bőven kaphattál rávalót.
    Egyébként lehet, hogy BP-nek pont ez volt a hátsó szándéka, hogy amit az egyik kezükkel adtak, azt a másikkal azonnal vissza akarták venni... De a neked kellő 18 nagyító az 36 sztáp, az 8*200 (és marad 4 db-od) = 1600 eventgaz lett volna, ami nem egész 1 kör.
    Ettől stratégiai ez a játék, hogy kombinálni kell, nem mechanikusan kapálni. Az csak a rabszolgázás, a szépsége másban van.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 22.1.18
  13. Angyalszárny

    Angyalszárny Fórum császára

    Sziasztok!

    Az event végetért, a csevegőt bezárom!
    Köszönjük a sok sok hozzászólást, a segítő számolásokat az útvonalakat a lelkesítést a később teljesítőknek!
    Találkozzunk a következő eventnél is!
     
    Gio, ada77201, klari8110 és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.