Visszajelzés A Nagy Sajtos Rejtély eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 16.1.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Katka54

    Katka54 Fórum admirálisa

    Mindig nagy örömmel olvasom számomra hasznos útmutatódidat, nagy segítség számomra :)
     
    csio70, heureca3, macsek03 és 11 más kedveli ezt.
  2. soramay72

    soramay72 Fórum hercege

    Nem mondom 3500 korom, remélem bőséges felrepi termésünk lesz, főleg koromból ;););)
     
    csúnyabácsi, heureca3, osztrak12 és 3 más kedveli ezt.
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Ha van 9 raktárad és naponta háromszor tudod aratni a helyét akkor 5 nap alatt 1620 növénnyel lesz kevesebb, plusz az utolsó aratás. Ez kb. 9 szupertáp mínuszban.
     
    heureca3, Lillapilla73, osztrak12 és 13 más kedveli ezt.
  4. tevehajcsár

    tevehajcsár Fórum mestere

    4600 felröppenő na az brutális.
    Most érdemes akkor fákat kirakni kezdésnek vagy 1x1es növényt?
    Mocskos sok rendesen sokkoló:(
     
    csúnyabácsi, Ribiszke, osztrak12 és 2 más kedveli ezt.
  5. Banya-Tanya666

    Banya-Tanya666 Törzsjátékos

    Köszönöm Bekó a továbbgondolást. :)
    Én annyit módosítok, hogy szupitrágyás mamutok maradnak és csak a partyra hajtok.
    Éjjel meg majd aratok tabin. :D
    Mostanában úgyis "nehezen jön álom a szememre". :D
     
    heureca3, osztrak12, almáspite48 és 6 más kedveli ezt.
  6. Farmi

    Farmi Fórummogul

    Szép estét sziasztok.

    Ujra tervezés van ! most hogy a fejhő barátságosabb lett , meglódulok végig viszem az eventet , kerül amibe kerül ! :)
    Mindenkinek sikeres eventet , és lehet hivni a kéményseprőt kormolni .

    A múltkor elgondolkodtam, hogy régen, még a tévé és az internet előtt mivel töltötték az emberek a szabadidejüket.
    De apám se tudta megmondani, pedig megkérdezte mind a 15 testvérét is...
     
    csio70, heureca3, osztrak12 és 16 más kedveli ezt.
  7. timi-1980

    timi-1980 Fórumgróf

    Sziasztok!
    A szuper táppal menyit lehet összegyűjteni ha 12 óránként aratom le?
    Köszi
     
    osztrak12 kedveli ezt.
  8. Banya-Tanya666

    Banya-Tanya666 Törzsjátékos


    Most nagyon összezavarodtam.
    A postahivatalban a 9-es mezőn van a partypöri és csak egy szelet sajt, viszont a 19-esen van a"torta".
    Ezt hogy értelmezzem?
     
    osztrak12 kedveli ezt.
  9. Bábicsek002

    Bábicsek002 Járnitanuló

    Nem lesz ez rossz. Mivel a felhőre nem hajtok, ezért nem kell aggódnom a felröpik miatt. Gyorsan végig megyek a party pöri és szupertáp szerző mezőkig és attól kezdve csak az eventgazt termelem ezerrel. Egyszerű ez! ;)8)
     
    heureca3, osztrak12, hóóvirág és 5 más kedveli ezt.
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Idézem az ismeretőből:
    a várakozási idő ebben az eventben átugorható mégpedig 200 db Porzós kalliandráért (eventnövény) [képen, jobb alsó sarokban látható a gombja]
     
    heureca3, *bálint*, almáspite48 és 10 más kedveli ezt.
  11. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    A korábban közzétett tapasztalatok szerint a 20 órás fák sokaknál és sok esetben nem hozták meg a várt eredményt. (Nekem is ez a tapasztalatom.) Tehát szerintem a leghosszabb érésű növény 1x1-be vetve több felröppenőt ad, mint a fák. Na persze ez nagyban függ attól, hogy kinek mi a leghosszabb érésidejű növénye.
    Valóban sok(k)nak tűnik. De nyilván az igényhez mérten lesznek beállítva a felröppenési esélyek is. Szóval emiatt egyelőre még kár agyonizgulni magunkat.
    A kép csak illusztráció. Ahogy egyre kevesebb idő van hátra a következő arathatóságig, úgy növekszik a tortaszeletek száma. Mindkettő újra aratható, 12 óránként.
     
    csúnyabácsi, heureca3, osztrak12 és 8 más kedveli ezt.
  12. Banya-Tanya666

    Banya-Tanya666 Törzsjátékos

    Köszönöm a választ. :)

    Csak még annyi kiegészítés, 12óra vagy 200egaz.
     
    heureca3, osztrak12, inanna11 és 5 más kedveli ezt.
  13. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Első gondolat Hűűhaa, persze kell a felhő akár mit is ad megcsinálom ha tudom!;)
    Kikapáltam az ólakat és helyettünk tarlórépát vetettem azzal vadászok holnap felröpire!:p
    Köszi az ismertetőt és az útvonalat!:inlove:
    Mindenkinek sikeres eventezést és sok-sok felröppenőt kívánok! :)
     
    heureca3, osztrak12, hóóvirág és 15 más kedveli ezt.
  14. eviii_mee

    eviii_mee Fórumszaki

    En most inkabb allatok es szupitap szempontjabol toltom a pajtat, mert ez a tenyesztos event sokat elvett es azert arra a dontesre jutottam, hogy a szupitapig es a party-porgetesig beadom amit kell, s aztan csak eventnovenyt termelek, hogy tudjam oket kifele valtani. Jo eventezest kivanok mindenkinek es jo sok felropit.
     
    csúnyabácsi, heureca3, osztrak12 és 7 más kedveli ezt.
  15. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia. Minden este sötétedésig árokcicáztunk, bújócskáztunk, labdáztunk. Mozgáshiányom nem volt. Télen és egyébként is én rengeteget olvastam, malmoztunk, kártyáztunk, beszélgettünk. Emlékszem volt egy(1!) öltöztethető babám(apu hozta karácsonyra Pestről(rövid ideig ott dolgozott), (a közeli városból hazagyalogolva a nagy hóban, mert nem volt buszjárat, a hó miatt) volt papírból készült babám(síkban, keménypapírból), imádtam hozzá ruhákat tervezni, rajzolni és kis fülecskékkel ráaggatni.
    Télen nem volt olyan hét, amikor valamelyik háznál nem volt tollfosztás, ahol összegyűltünk és tátott szájjal figyeltük az öregeket. Vasárnaponként kiültünk az utcára a padra, kiálltunk a kapuba és odamentünk ahol többen voltak. Meg persze ismertünk mindenkit, köszöntünk mindenkinek.
    Azt majdnem kifelejtem, hogy nagyon komolyan részt kellett venni a ház körüli munkákban, segíteni kellett, nem volt kérdés. Tettük, amit éppen tudtunk.
    Az én nagyanyám mire hazaértem a suliból minden nap 2 fogásos ebédet főzött, nem fél órás gyors kaját, hanem 3-4 órás főzés volt az. Tartalmas leves, sült v gyúrt tészta, egyebek.
    Esténként imádtam csarnokba(ahova leadtuk a felesleges tejet) menni( volt tehenünk), mert bandáztunk, "udvaroltunk" valamelyik utcasarkon, s csak jókat nevettünk, beszélgettünk. Rengeteget voltunk a szabadban.
    Sosem unatkoztam gyerekként, igaz most sem.
    A mai gyerek ki sem látszik a szobájában a játékai közül, de nyafog, hogy gyere játssz velem, mert egyedül nem tud mit kezdeni magával, unatkozik, ha többen vannak vita lesz a vége. Megy a trágárság, a vita. Nem tud a játékban veszíteni. Persze vannak kivételek, de ez a kevesebb. Valahogy mi akkor mindig meg tudtunk beszélni egymással mindent. Sok gyerek hamar hozzá tudna szokni ahhoz a világhoz, szerintem. Mindenkiben megvan a szabadságvágy, nincs kerítés, tiéd a határ, a mező, az erdő. Ma nem igazán tehetjük ezt meg. Sajnálom a mai ifjúságot.
    Bocsi, tudom nem ide illik, de valahogy a hszedre előtörtek az emlékek.

    Az eventről is valamicske. Döntés született, belekezdek, de, ha túl nehéz lesz, jutok ameddig, s ha nem sikerül a felhő nem igazán leszek bánatos :)
     
    Utoljára szerkesztett: 16.1.18
    heureca3, brozsa, mamszi70 és 36 más kedveli ezt.
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jajj már naaaa, ne útközben döntsd el hogy mit akarsz, mert addig egy csomó mindent be fogsz dobálni mire ráeszmélsz hogy nem is arra akartál menni. Nézd végig előre a nyereményeket hogy neked mi kell és hogy kell-e felhő. Úgy válaszd ki az útvonaladat ami neked megfelelő.
     
    heureca3, *bálint*, hóóvirág és 13 más kedveli ezt.
  17. Szabi451

    Szabi451 Rutinos

    Szia!
    Én inkább az 200egazt választom,ritka az olyan event amikor ilyen könnyen lehet szupertápot és partipörit szerezni :p

    Tehát egaz termelés ezerrel.....:):):)
     
    heureca3, osztrak12, revaa és 11 más kedveli ezt.
  18. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Először biztosan én is a sztápért, pörgetésért megyek, aztán , ha úgy látom jól állok, akkor mehet a felhő is.
    Az biztos, hogy eventnövényt ültetek sokat. A biztonság kedvéért úgy pakolok most, hogy sok röpi jöjjön. Ennyi röpinél tán az eventnövény is elfogadhatóan adja. Aztán, ha jól jön, kell a felhő is. Mindenem megvan a beadandókhoz. Próbálok majd + termést pörgetni, bár újabban egyre nehezebb. Mintha megritkult volna a számuk, ritkábban jönnek. Nálam legalábbis.
    Így nem lesz jó szerinted?
     
    heureca3, hóóvirág, revaa és 7 más kedveli ezt.
  19. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Abbol amit irtal nekem nem az jon, hogy nem fog ugy adni biztosan, hanem lehet, hogy lesz hova elkolteni. Ez igy volt az AB-nal is, adta bokezuen a kiralyno, es aztan fel is kellett hasznalni az ujdonsagokra. Lehet ez lesz a farmpengovel is, adja is aztan vissza is veszik. De amugy egyelore nem aggodom, van meg 7 ezer FP, az elozo kiralyno ajandeka:) mondjuk nem is herdalom el mindenfelere;)
     
    heureca3, Ribiszke, *bálint* és 16 más kedveli ezt.
  20. Rebcsok

    Rebcsok Rutinos

    Sziasztok!

    Jó eventezést mindenkinek. Egy kis kedvcsináló.



    Olyan leszek mint egy nublon: újrahasznosítom a jó tanácsokat.
     
    heureca3, Fifike170, mebajah és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.