Visszajelzés A nagy szökés - 2020. augusztus - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 26.8.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Én is 10 éve játszom. Hét végén befejeztem a játékot. A felröppenőimhez pár kört nulláztam, és amikor megvolt az eventnövény, onnantól fogva "hosszúztam".
    Sajnos most már csak 16 óra van hátra az eventből. Itt most már vagy nullázással, vagy más nemesített, és a lehető legjobban lerövidíthető érésidejű növénnyel kell letermelni a még hiányzó felröppenőket.
    Ha nem tudsz nullázni, akkor 1*2-be ültess hosszú érésű növényt, két alkimistával rövidítve az érésidőt. Ha meg még van bőven szupertrágyád is, akkor szórd rá, hogy több fordulót tudjál ültetni-aratni a felröppenőkért.
     
    nolina1965, Hahacska, Éva0315 és 10 más kedveli ezt.
  2. szabo1984

    szabo1984 Aktív író

    Szia sajna a felröpi nagyon kevés a mag hiába van meg !
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  3. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!

    Event kész :)
     
    Kuzdern, Gio, Hahacska és 5 más kedveli ezt.
  4. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Engem jól megvicceltek a felröpik. A hagymára ma reggel kaptam a legtöbbet. Most egy játék hiányzik a rózsa pocoklakhoz, ezt akkor muszáj végig játszani. Ugyan egy van már, de nehezebb tenyésztéssel megszerezni, mint itt .
     
    Kuzdern, Gio, nolina1965 és 7 más kedveli ezt.
  5. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    Kész az event:) a felröppenők miatt kicsit nehéz volt, de végén csak sikerült!:)
     
    Gio, jófarmerlány, nolina1965 és 4 más kedveli ezt.
  6. swarek

    swarek Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Nem kevés extra beáldozásával a felhő meglett. Még aratok egy kör eventgazt, ami remélhetőleg még egy malomtermékre elegendő felröpit fog adni, illetve még aratok hosszút, ami szupertrágyázva megy. Meglátjuk meddig jutok. Az egyik dekor még összejön szerintem, de több nem, pedig jó lenne ha sikerülne teljesen megcsinálni. Még 7 minijátékra való felröpi kellene, de annyit a végéig összeszedni esélytelen. Nagyon rosszul adja a felröpiket.
    Aki még hozzám hasonlóan küzd, annak sok sikert, és sok felröpit így a végére!
    Akik végeztek, azoknak gratula!
     
  7. Norella404

    Norella404 Törekvő

    Kész lettem, még reggel hat körül..el sem hiszem! A felröpik nagy gondot okoztak számomra is, de végül sikerült...és jól rá is éreztem a játékra, egész jó kis kirakósdi volt..;):)
     
  8. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Az elején már nem-is-tudom-mivel vártam az eventet, sok állat, mamut - szóval minimum felröpivel kezdtem. Kezdés után 1 db 6 órás 200%-os bónuszt tudtam forgatni, arra ment szupertrágya. Utána normál aratások. Nekem is gyatrán hozta a röpiket, amíg eventgazoztam. Utána "narancs valamit" ültettem én is, az viszonylag jól adott. Amikor keveselltem, bedobtam a ritkán használt 17 db Pannimat, azzal jobb lett, de még a krókusz sem adta 1:1-ben. Vasárnap reggel e-gazt raktam, aztán nem tudtam aratni, mert hajtós meló volt - így egész nap az állt :( Hétfő estére meglett az 50, de annyira fáradt voltam, h. az utolsó 4 játékot nem tudtam lejátszani. Kedden de. telóról próbáltam, az első játék felénél kidobott. Mivel megint melóban voltam, nem küzdöttem - és mert azt hittem, h. tegnap vége az eventnek, családi segítséget kértem és lezártam. Aztán este látom, h. még van 14 óra. Az e-gaz nem volt kicentizve, volt +322 röpim, így éjjelre ez ment, és most reggel is beraktam még 1 kört. Csak a virtus miatt, talán jön annyi érme, h. 1 kis valamit még ki tudjak váltani :)
    Persze tegnap beraktam vagy 5 sztápot a malomba, még van 8 órája... Nem szeretem ,ha csak az egyik malomban lehet őröltetni...
    Tanulság: ha nincs elég röpi, éjjelre muszáj hosszúzni (ritkán szoktam). Ha biztos lettem volna a röpikben, valsz. Pannik nélkül is meg lett volna a végére, de mindig mondjátok, h. ne hagyjuk az utolsó pillanatra.
    Tanulság 2: ha az elején kevésnek érzed a felröpit, vagy kérj aji-küldő segítséget vagy dobj be valami praktikát (érésrövidítés kajákkal, ilyesmi).
    Mindenkinek gratula, akármeddig jutott!
     
    GA-BI-O-Farm, Sárika555 és CoraQueen kedveli ezt.
  9. k.a.t.i

    k.a.t.i Fórum biztosa

    Ezt a játékot szeretem, nagyon egyszerű gyorsan megy/menne, ha lenne játék. 30-nál vagyok és van hogy éjjel is arattam. Azt hiszem az összes ültetős ebentet kihagyom amíg nem lesznek "normális" mennyiségek. 90 csillagos érme van és legalább a 5x el lehetne költeni. Balaki szólhatna már nekik, odafenn, hogy idelenn a való világ van.... 223 szintnél azt hiszem meg is maradok. Lassan kész lesza gazdakör, eventekből már nagyon válogattam, ez tetszett volna, tenyésztős és csereventeken leszek ha nem titkolják azt is.
    Jó volt ez a játék szép volt, de egyszer minden jónak vége szakad. Sok sikert az eventekhez akik még bírják a robotot.
     
    GA-BI-O-Farm és kovacstne kedveli ezt.
  10. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Még 2 játék lenne a végéig,de azok a nyamvadt röpik!!Már kínomban szénát vetek!!
     
  11. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Jó az, de tegyél mellé Pannikat, ha van.
     
    Kuzdern, GA-BI-O-Farm, kovacstne és 2 más kedveli ezt.
  12. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Köszönöm a röpiket, a végén még 90 db maradt, és a rózsaól a menüben pihen. Jó kis menet volt, az elején egy 100%os terménybónusz sokat segített, de azért kellett agyalni, hogy minden összejöjjön.
     
  13. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia! Nálam még 30 röpim hiányzik a végéig!Köszönöm szépen az eddigi segítséget!!!!!!!Szuperek vagytok!!!;)
     
    Kuzdern, Sárika555, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  14. lippi02

    lippi02 Fórumlakó

    Most keverem az utolsó 1 darabot, és kész az event. Mindössze kétszer ültettem lent 1 területre 1*1-be, és ma reggel margarétát szintén egy területre, a többi mind eventnövény volt, 9+1 pannival meglett a felröpi is.
     
    jófarmerlány, Sanyat és kovacstne kedveli ezt.
  15. a1a4

    a1a4 Haladó

    Felháborítónak tartom, hogy a röpik miatt nem tudtam megszerezni a felhőt. Van Pannim mind a két mezőn, de betart a BP a röpik visszafogásával. Ha nem vásárolsz kosarat és egyebeket, akkor nagy fityiszt kapsz, nem elegendőt. Nesze neked. Kitevővel pedig tele a raktár, most még + 3 db landolt ott. Elegem van.
     
    kovacstne kedveli ezt.
  16. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Nyugi! Nekem 23 röpi hiányzik és nem lesz meg a rózsa ólam!Egy röpi hiányzott! Megüt a guta!!!!!!!!!!
     
    Utoljára szerkesztett: 2.9.20
    Kuzdern és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  17. swarek

    swarek Törzsjátékos

    Két malomtermék hiányzik a teljes befejezéshez, de ez már így marad. Vehetnék hozzá felröpiket, de nem ér annyit az egész. Már így is túl sokat áldoztam ezen a farmomon erre az eventre. Szóval így járt kategória, legalább a két plusz kitehető megvan, amiből amúgy is elég nagy hiány van a farmomon. Tp gyűjtésre jók lesznek, vagy felhőre felrakni, ha lesz olyan, amire kell...
     
    Sanyat kedveli ezt.
  18. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Kedves játékosok!

    A sokak által kedvelt labirintus event véget ért. A topik zárja kapuit.

    Bízunk benne, sokaknak sikerült kitalálni a labirintusból, és ezzel elérni céljukat, teljesíteni a feladatokat.

    Köszönjük a hozzászólásokat taktikai tanácsokat.
    Külön köszönet illeti azon gazdákat, akik videókkal, szöveges tanácsokkal segítették gazdatársaikat.

    Találkozunk a következő event csevegőjében.
     
    ljanika6, Kuzdern, Gio és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.