Visszajelzés A nagy szülinapi bankett - 12 éves a FARMERAMA - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 20.1.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én a kezdetektől erre költöm;) bár elgondolkoznék a növényesen is ha 8-12 órás lenne:music:
     
    -bauer70-, marcsi152 és DevilMókus kedveli ezt.
  2. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Szia!
    Köszönöm a számítást.
     
    PZoli64, Imi*, -W-595- és 5 más kedveli ezt.
  3. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Nem akarom elhinni,hogy ennyire képes a tisztelt felsőház 12 év után.Ezen már nem kellett agyalni,elkezdhettük volna tegnap is.Meg vagyunk ajándékozva 12 év után.Kicsit mérges vagyok na!xD
     
    Babuxx, csio70, apcimama és 13 más kedveli ezt.
  4. -pekudli-

    -pekudli- Haladó

    Hát én úgy első olvasásra, úgy gondoltam, hogy kihagyom az egészet, mint már elég sokat.Lehet, hogy én vagyok maradi, de nagyon bonyolultnak tűnik.
     
    Kovácsmama, nolina1965 és n.t.h. kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nem bonyolult;) Javaslom próbáld ki... Evésközben jön meg az étvágy!
     
    .Zsike61., Gio és DevilMókus kedveli ezt.
  6. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Na ebben aztán semmi bonyolult nincs. Letermelsz a 23.232 eventes gazt a farmon és a szántón, gyűjtöd a felröpit ugyan ott hozzá.
    Ezekből legyártasz 242 malomterméket. Ledobálod a tortadarabokat, lehetőleg úgy hogy passzoljon minél több. Megkapod a 3 dekort és a felhőt.
    Az összegyűjtött érmékből meg kiváltasz olyasmit, ami neked fontos. Ez ugyan olyan, mint a rongyos event.
    Kicsit szegényes egy születésnaphoz képest :inlove::music:
     
    Othep, nolina1965, CsakJucinak12 és 26 más kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Szia
    A 2020-as eventet soha nem tudják űberelni .

    Kivéve , ha ezt a dekort komolyan vesszük ? 6x lehet aratni naponta dekorcsökkentőkkel ? Ér e valamit ?

    KépNévÉrési idő (óra)TP/BTP kihelyezéstől függőenA tárgy méreteSzükséges szintKihelyezhető
    [​IMG]Bumm-bumm lufik05:00 óra42 TP x farmszint2x13.mindegyik területre
    (kivéve teliholdas főfarm, gombaerdő)
     
    -Holdfeny-. és DevilMókus kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez egy rongyos születésnap:music: De talán lesz valami meglepetés melléje;)
     
    nolina1965, ildiko44, Hahacska és 7 más kedveli ezt.
  9. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    9660tp alap tp mondjuk 230 átlagos szint szerint, annak napi 4-5 * is hasznos lehet .:music:
    Nem rossz ha ugye rárakodnak a szorzóko_O a napi 6* azért szerintem kérdéses mint megvalósítás a gyakorlatban, de aki gyakran arat napközben annak hasznos kis kitehető lehet, érdemes kiváltani :)mondjuk durva becslés alapján napi 200000 -300000 tp hozhat.:music:
    A felhő erösebb mert nem foglal helye 2 millió feleti tp 40 h ként.:music:
    Az mondjuk heti 4* aratás azaz kb heti 10 millió tp;)xD
    Hasonló kitehetők , persze nem ilyen gyakran arathatók vannak és sajnos minden aratásnál nem lesz rajta szorzó ezért annyira nem kimagasló:music:
    inkább napi 200000 tp lesz az elérhető vele mint több:music:
    1 erősebb kitehető 1* aratásnál is a többszörösét tudja sajnos :cry:
     
    Utoljára szerkesztett: 20.1.22
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Az idő milliomosoknak szuper;)
    Nálam a felhőn fog ülni;)
     
  11. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Szia!
    Az evenet leírásában és itt a csevegő #3-as számú posztjában van egy videó. Ez segítség lehet számodra
     
    Gio, -kaktuszable-, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  12. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Úgy látszik hogy ez lesz a trend, minden évben gagyibb a szülinapi event. Szerintem elküldték az agyasokat akik régebben jobb és hibamentesebb eventeket csináltak. Abból is gondolom hogy most csak egy event fut. Spórolnak, viszont ajánlatok jönnek dögivel.
     
    nolina1965, Kata_rzis, Pitemano és 4 más kedveli ezt.
  13. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Hűha, erről most egy operett jutott eszembe, a Csárdáskirálynő, bár ahhoz elég idősnek kell lenni, hogy valaki ismerje, vagy szeresse az operettet. :inlove:
    Megyek is berakom a médiatárba, hátha valakinek tetszik :)
    Szóval eventre visszatérve, én valami nagyobb durranást vártam, valami ütős kis dekort 12 gyertyával, tűzijáték, pezsgő, stb. :music:
     
    nolina1965, ildiko44, Hahacska és 15 más kedveli ezt.
  14. nikicica2288

    nikicica2288 Fórum-zöldfülű

    sajnos szerintem nem vagyunk egyedül, azért egy szülinapi eventhez képest a jutalom vagy a teljesités lehetne jobb. Ez máshol is meg van oldva. Nyilván egy szülinapról beszélünk elviekben
     
    kovacsniki84 és DevilMókus kedveli ezt.
  15. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szia! Szervusztok!
    A TOP ajándék se volt nagy durranás akkor ettől az eventtől se lehet többet várni.
    Egyik évben kaptunk egy dekort és ajándékot amit befolyásolt az hogy ki mennyi ideje játszik
     
    Kovácsmama, nolina1965, ildiko44 és 9 más kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Azért ne írjuk le ennyire;) Még itt vagyunk játszunk!:inlove:
    A 8 évesem operett és musical imádó;) Azért tanul cigánykerekezni, hogy úgy tudjon a színpadon mozogni mint Oszvald Marika:)
    - a gitározás jobban megy neki;)
     
    nolina1965, ildiko44, szaszipanni és 12 más kedveli ezt.
  17. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Persze még itt vagyunk de ki tudja meddig. Tegnap kicsit berágtam mikor rákérdeztem hogy elmarad az event törölték és választ nem kaptam. 12 év után ez van.
     
    marcsi152, mucus252 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A naptár csak előre jelzés... :music: Nem kell készpénznek venni;)
    Játszunk, bosszankodás nélkül;)
     
    ildiko44, Gio, DevilMókus és még 1 ember kedveli ezt.
  19. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Ezt gondoltam én is! Elég gyengére sikerült, valamivel jobbat vártam.
     
    Kata_rzis, -Holdfeny-. és DevilMókus kedveli ezt.
  20. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Az én ötéves unokám tűzoltónak készül, mert ő lesz a tűzoltó sam. Most otthon van mert hazahozta a coronát az oviból ezért karanténban vannak mert a lányomék is megkapták, szerencsére enyhe lefolyású volt. Most épített legóból tűzoltó parancsnokságot.

    De hogy ne legyek off, holnap elkezdem az eventet de lehet ez lesz az utolsó.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.