Visszajelzés A nagy szülinapi bankett - 12 éves a FARMERAMA - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 20.1.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. cskati01

    cskati01 Törekvő

    Othep, szellorozsa, soresne és 14 más kedveli ezt.
  2. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Sziasztok!

    Azt hiszem az én éremszerzésem átlagon aluli, pedig szeretem ezt a fajta eventet. 305 lerakott dominóból 328 érmét sikerült eddig összekaparnom, ez kemény 1,075-ös átlag. Lesújtó eredmény:(
     
  3. zene53

    zene53 Junior szaki

    Kérem segítsetek, nem tudom kitenni a torta darabokat, úgy csinálom ahogy a segítő videón van, csak kínlódok vele már jó ideje mégsem marad ott ahova tenni szeretném, mindig vissza ugrik. Köszönöm, ha valaki megpróbál útba igazítani, vagy járt már esetleg így. Játszottam már rongyos eventeket, nem volt problémám.
     
    szellorozsa és DevilMókus kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Fuhur, ildiko44, tandem6 és 4 más kedveli ezt.
  5. zene53

    zene53 Junior szaki

    azt sem tudom még, a pipám miért nem zöld.
     
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A totradarabot az elsőt a gyertya mellé kell letenni, utána a már letett tortával egyező darabot kell megfogni és mellé ileszteni!
    Ha nem működik a segítség kérő topikok egyikében Id számmal jelezd a problémát!
     
    szellorozsa, Nagyii58 és DevilMókus kedveli ezt.
  7. zene53

    zene53 Junior szaki

    Holdfény köszönöm szépen, így csinálom, de sajnos nem sikerül, majd jelzem a segítségkérő topicban.
     
    szellorozsa és DevilMókus kedveli ezt.
  8. tothnedobos

    tothnedobos Fórum-zöldfülű

    Sziasztok remélem jó helyen érdeklődök..Szóval van a tortalapát felröpi,,de hol kell használni amikor a malomban keverek csak a másikat kéri.Az ismertetőben a felhasználásról nem találtam semmit .Köszönöm
     
    szellorozsa és Namiamano kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A tortaszelet cserénél lehet használni;)
    Nézd meg a leveled;) a farmos postaládádba;)
     
    szellorozsa és DevilMókus kedveli ezt.
  10. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Szia!

    A lapáttal kirakás előtt le tudod cserélni a sütit, így könnyebb egységes formát kialakítani. A lapátjaid számát a piros körben találod.
    Egy leosztásban (pipával történő lezárás előtt) ötöt cserélhetsz. Az aktív cserék zöldek, az elhasználtak pirosak.

    [​IMG]

    A csere úgy történik, hogy rákattintasz erre az ikonra:

    [​IMG]

    ENNEK a hozzászólásnak az elején szintén megtalálod a művelet leírását.

    Üdv: Nami.
     
    Fuhur, genka53, szellorozsa és 2 más kedveli ezt.
  11. -tiesto78

    -tiesto78 Járnitanuló

    sziasztok kaptam plusz 3 felhősort ajándékba szülinapi eventet ír arra is de hol vannak a kitehetők rá valaki tud segíteni ?
     
    Namiamano kedveli ezt.
  12. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Szia!

    Rackó előző évi, napi belépések után járó ajándékdekorjait tudod rátenni.

    ITT részletesen meg tudod nézni.

    Üdv: Nami.
     
    genka53, szellorozsa és -kaktuszable- kedveli ezt.
  13. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Szia! A 2021-es évben kapott Rackó ajándékai, 12 hónapra. Ha át vetted őket, akkor csak a farmon lehet, mert nem lehet ajándékozni.
     
    genka53, Kuzdern és szellorozsa kedveli ezt.
  14. -tiesto78

    -tiesto78 Járnitanuló

    aha értem köszi nekem egy sincs belőle
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  15. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziaszia :) Ha ez vígasztal, az enyém se sokkal jobb :sleepy: De van még sok idő, hátha lesz jobb is. Hajrá :)
     
  16. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Szintén "zenész" A kicsin jobban adja!
     
    szellorozsa és DevilMókus kedveli ezt.
  17. durnieva

    durnieva Fórummogul

    akkor Te szerencsés vagy én257 játékból 116 érmét kaptam
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  18. spagetti24

    spagetti24 Kivételes tehetség

    Sziasztok!

    279 játékból 311 érme.Kicsit alul múltam önmagam:D de sebaj a 2 piccolot kivettem.
    Boldog szülinapot Farmerama!
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  19. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Egy tipp, ahogyan én csináltam. Nekem a színtiszta - bizonyos típusú - logikai játékok nehezebben mennek, sokkal-sokkal több idő belejönnöm, mint másnak. Hát a férjem kezébe nyomtam a laptopot és csendben néztem ahogy lejátszik pár kört. 63-105 között volt mindig a csillagos érméből, amikor ő csinálta. Azután használtam az Ő taktikáját és voilá, máris ment.
    Ha van lehetőségetek, barátot, családtagot, szomszédot kérjetek meg, hogy játszon és nézzétek. Mindenkinek másra jó a feje és az intelligencia nagyon sokféle (pl. a híres IQ-teszt csak igen specifikusan, egyfélét mér, de annak a valódi "észhez" csak egy szeletnyi köze van, vannak ott még más szeletek is a tortából :) ), ezért kinek ez, kinek az megy jobban. Hát, én a magam részéről, mindig igyekszem valami megoldási egérutat keresni ha valami rosszabbul megy, mint terveztem. :) Tudom, hogy az általam leírt módszer nem mindenkinek járható, de biztos van valamilyen más megoldás akkor.
    Jó játékot kívánok nektek! :)
     
    PalMa, PZoli64, Rékuci1111 és 3 más kedveli ezt.
  20. mszidi7

    mszidi7 Fórum mestere

    Szia.A gyertyanal kell lerakni az elso darabot es utana az egyezo tortadarabokat odahuzod az egerrel es amikor megvan a vegleges pozicio klikelsz meg egyett az egerrel
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.