Visszajelzés A nagy szülinapi bankett - 12 éves a FARMERAMA - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 20.1.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -maya64-1

    -maya64-1 Utánpótlás-írogató

    segitség ,a pipa szürke ,de csak 1 tortadobozt tudtam letenni ,de a cserék után nem lett olyan amit kirakhatnám ,és csak 2 dobozt lehet "pipálni"
     
  2. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

  3. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Haladgatok... :) Lassan meglesz a 200. :D A felhőhöz meg 245 kell. :)
    Nem jó,hogy mindenki ide írja a panaszát, ez a csevegő, nem?? Sajnos ezzel van tele, nem a tapasztalatokkal stb..
     
    kovacstne, Fätum, ildiko44 és 5 más kedveli ezt.
  4. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Van ilyen.

    Pedig évek óta a csevegők nyitó posztjaiban szerepel kiemelten, hogy a problémákat a segítségkérő topicokban kell jelezni a farm azonosítóival.
    Ott az is leírt minden esetben, hogy milyen eventes segédleteket ajánlott használni. Azzal is sokan hadilábon állnak, mert nem veszik komolyan a nyitó posztokat.

    Most írjam, hogy a segítségkérőben is gyakori, kérnünk kell a farmnevet, ID-számot, mert nem tudjuk másként a problémát kinyomozni. (kinél, hol és mit kell nézzünk)

    Reménykedjünk, hogy mindenki, aki érintett, megtanulja a szabályt, és ott kér támogatást, ahol nem zavarja a csevegőket, ott kap segítséget a személyes farmos problémájához, ahol a moderátorok konkrét válaszukkal segítik a kérdezőket.

    (Nem "offolok" tovább :) )

    Megértést és együttműködést kérünk.
    Erre van azért sok példa itt is a csevegőben, hogy ajánlják a helyet, hol kaphat infót a kérdező a gondjához.
    Köszönjük!
     
    bugavalika40, Fätum, Domos52 és 11 más kedveli ezt.
  5. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen, köszönjük. :) Egyszer csak helyreáll a rend. :)
     
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Szombatig még van event. Gondoltam megtöröm ezt a csendet. ;)
     
    szellorozsa, PalMa, bugavalika40 és 13 más kedveli ezt.
  7. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Én is lassan, csendben, haladok tovább...360 játékon vagyok túl, meló mellett...ez jó xD
     
    szellorozsa, marcsi152, PalMa és 16 más kedveli ezt.
  8. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    hali :)Holnaptól jövök dominózni;)
    Van még ben ez ez pénteken bahás event mért ne mehetne együtt van 1 ígéretes pályám is.:)
    Ui Köszönjük a szülinapi ajándékot:)
    Sok kitartást a moderátoroknak :oops:kitehetőket keresni , játékot újra indítani...:cry:Sajnos itt most nem nagyon tudunk segíteni :oops:
     
    Utoljára szerkesztett: 26.1.22
    szellorozsa, marcsi152, zsona416 és 8 más kedveli ezt.
  9. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Hallihallo Mindenkinek!

    Ti biztosan tudjátok..... én most olvastam, de azért leírom. Kódot kaptunk:D
    12BDAY
     
    szellorozsa, PalMa, edina242 és 7 más kedveli ezt.
  10. tündérkert54

    tündérkert54 Fórum-zöldfülű

    Nem tudom, hogy van ez, szépen eljutottam a 42.dik szintig, aztán teljesen lefagytak a tortalapok, szürke minden, az egyik szomszédom is így van vele, csak ő még az 5-ös szinten van.
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  11. soresne

    soresne Fórumgróf

    Szia !
    Irigylésre méltó főnököd van :D
     
  12. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Kérlek, fáradj el a segítségkérő topicok egyikébe, jelezd , írd ott le, mi a gondod.
    A farmod azonosító adatait is írd bele a posztodba. Farmnév és ID nélkül nem tud senki segíteni.

    A kedves szomszédodat is kérjed meg erre.

    Ebben a topicban jelezd, itt írj!

    Minden egyéb kérdés ide

    Köszönöm az együttműködést!
     
    szellorozsa, PalMa, Sali~*.* és 4 más kedveli ezt.
  13. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziasztok eventezők :) Na végre...sikerült tegnap este kiszednem a második bónuszládát. Nagyon örültem neki, de megint nem bírtam magammal, aztán jól kinyitottam őket (18 db) xD Volt bennük termény bónusz 100% 3 db, TP/BTP bónuszok, 2 fabevételi bónusz, és egy ólbevételi bónusz. Örültem nekik, de persze milyen az ember lyánya sose elég semmi. Még jobban örültem volna, ha 200%-os termény bónusz is van bennük, dehát az nem volt.

    Az ajándékkódot is beváltottam (köszönjük szépen) végre van virágfestésem xD Nekem ez volt most az igazi szülinapi ajándék, meg TOP ajándék...a No1 szóval ez a kód vitte nálam most el pálmát. Hát már nem is tudom, mióta várok egy nyamvadt kis virágfestésre. Mióta bekerült a játékba. No és persze milyen a szerencse, vagy a véletlen...karma...mit tudom én... bontottam piccolot, na...és abban is volt egy. Évekig nem volt egy sem, most meg lett kettő :inlove: Szóval tényleg...ez nekem most egy nagyon szép szülinapi ajándék lett.

    Tegnap tyúkásztam kicsit aztán meg nyulásztam, éjszaka pedig macskáztam. Most még teszek le event növényeket, és megpróbálom kiszedni a neonos ládákat, legalább egyet. A statisztikám nem sokat változott tegnap óta. 462 játékon vagyok túl, kiszedtem a két piccolot (az 310 érme) a két bónuszládát (220 érme) tehát 530 érmét sikerült eddig össze kapirgálni. Vagyis az átlagom 1,14 Ez testvérek között is pocsék. Hát...ezzel az átlaggal valószínűleg egy neonos ólat fogok tudni kiszedni.
    Na, hát mindenkinek nagy-nagy hajrá, még szombatig lehet szülinapozni, hozzuk ki belőle amit kilehet :)
     
    maszilva, szellorozsa, marcsi152 és 15 más kedveli ezt.
  14. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Szia!
    Azt hiszem kezet foghatunk:D 355 dominó és 404 érme, 2 század kerekítéssel 1,14-es az átlagom. Fantasztikusan pocsék. Bár szombatig még van idő, de nem gondolnám hogy ez a 2 nap javítana az átlagon.
     
    szellorozsa, Kuzdern, zsona416 és 5 más kedveli ezt.
  15. -Marcsika7400-

    -Marcsika7400- Junior szaki

    Szia szomszéd, most hogy írtad én is megnéztem nekem eddig 774 érmét sikerült 401 játékkal összehozni, ez 1,93-as átlag, én még ezt sem tartom annyira jónak, a foltozás jobban megy 8) Gratulálok a bónuszládák jól adtak, én még nem nyitottam őket. A piccolók is a menüben, majd ha lesz területnyi akkor nyitok. Viszont a szülinapi kódnak én is nagyon örültem, ráadásul nekem ez tényleg igazi szülinapi ajándék :inlove:, hisz ma van a szülinapom, így nekem is 2 virágfestésem van, nagyon nem akar szaporodni, az elsőt még a 2020-as TOP piccolóiból szereztem, pedig azóta is nyitottam már rengeteget.
     
    maszilva, szellorozsa, PalMa és 7 más kedveli ezt.
  16. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Jelenleg 461 játékon vagyok túl és percek múlva be is bejezem.Jó játék volt pedig az elején nem találtam a gyertyát!xDAmi számomra fontos volt,kiváltottam a boltból.xDSzép napot mindenkinek!!
     
    szellorozsa, marcsi152, PalMa és 11 más kedveli ezt.
  17. furmint111

    furmint111 Fórum nagymestere

    Sza!
    Boldog szülinapot!
     
    Kuzdern, Fuhur, DevilMókus és még 1 ember kedveli ezt.
  18. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    Akkor boldog születésnapot!!!!!!Nekem is 2 db virágfestés sikeredett most vettem észre, igy én is örülök..persze piccoló ládákból még véletlenül sem sikeredett a FA-fa de ami késik, az eljőőőőő hiszem én. Még néhányszor ültetek, hátna neonos ólat jót sikerül kiszedni, bár valójában én a rózsaszin ólakat szeretem, azok tetszenek nagyon, majd a cserenapon elcserélem őket. Legyen kellemes napotok és sikerüljön mindenkinek amit szeretne!:inlove:
     
    -Marcsika7400-, PalMa, Sali~*.* és 6 más kedveli ezt.
  19. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Akkor kezdheted gyűjteni a tápot az állatos nullázáshoz! Kívánom, hogy mihamarabb elérd!

    Nagyon örültem én is a kódnak, (12BDAY) mert minden apróság is számít, na de hogy virágfestést :inlove::inlove::inlove:kapjunk, erről álmodni sem mertem!
    Tegnap elértem a 235. szintet (nekem ez is szülinapi ajándék)!;)
    528 lerakott sütidominónál tartok, szeretek ezzel a játékkal játszani!xDxDxD
    A foltozósnál az érme bolt kifosztása volt a cél, itt most játszom! (csak sajna mióta nem tudok telóról aratni, kimarad a napközbeni aratás, csak ilyenkor, a szabadnapomon tudok annyit játszani, mint szeretnék.)

    Kedves régi szomszédom jelezte, hogy beteg, innen is jobbulást kívánok neki! (Remélem, hogy oltva van és könnyebben átvészeli)
    Vigyázzatok magatokra!

    Egy virtuális ölelést küldök a szülinap alkalmából mindenkinek!
     
    ildiko44, marcsi152, PalMa és 11 más kedveli ezt.
  20. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziaaa :) Óóóó, hát Isten éltessen sokáig, boldog születésnapot kívánok :inlove: Az átlagod pedig hozzám képest kiváló :) Most abban bízom, hogy megtört a jég, és a piccolok ontani fogják a virágfestést xD
    Köszönöm szépen, remélem sikerül mielőbb elérni, és tudok majd nullázni, mert nagyon keservesen szaporodnak az állataim.

    Sziaszia :) No igen, megy ez nekünk xD
     
    ildiko44, -Marcsika7400-, Fuhur és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.