Visszajelzés A nagy szülinapi bankett - 12 éves a FARMERAMA - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 20.1.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Sziasztok!:)

    Nem csináltam részletes kimutatást mint @Rékuci1111 nekem is nagyon tetszett az event, szeretek dominózni, 2,2 lett az érme átlagom:)
    https://ibb.co/zS69dFC
    .
     
  2. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Reggelt. Itt a vége. 478 lerakott torta. Kivettem a 2 piccolót, a pinata zűrzavart, a 10PP-t, és a 2 neon ólat /macska és kutya/ maradt 13 db érme. Önmagamhoz képest szép teljesítmény. Többek hibájából okulva nagyon figyeltem, hogy ne akadjon meg a játék. Most kirakom az összejött titkosokat mert nemsokára cserenaaaaaaaaap. :D
     
  3. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Kisütöttem az összes sütnivalót. 422 sütemény került a szülinapos asztalra. Az átlag is jó, 2 körüli. Kiváltottam ami érdekelt, piccolok, munkások, bónuszládák valamint ezt a cuki itemet emlékbe.
    [​IMG]
    Először a csillagos érmék begyűjtése volt a cél, majd mikor elértem amit szeretnék elkezdtem gyűjtögetni a szupertápot, kkatát, farmpengőt, stb. tehát a számomra jó kategóriás szupereket.
    Szeretem a kirakós játékokat. Köszönöm Farmerama, jövőre újra itt, együtt ünneplünk!
    [​IMG]

    [​IMG]
     
    genka53, crazysalad, GA-BI-O-Farm és 10 más kedveli ezt.
  4. picur3156

    picur3156 Utánpótlás-írogató

    30 db nyomorult sütin múlott ,hogy nem tustam begejezni :( sajnos az elején nem siettem ,na ez van. Pedig már 11 éve játszom .
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  5. liliom11

    liliom11 Járnitanuló

    Hát nagyon szomorú vagyok. 10.15-kor léptem be, és figyelmetlenségemből (mert a család az első, piac, bevásárlás, stb.) minden megszerzett érme bent maradt, mivel 10-kor vége lett a szülinapi eventnek. Nem választottam semmit.:cry:
     
  6. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Nem hiszem el... közel 150 érmét hagytam benn.... és 2 aratást szedtem le most... A főzéssel eltelt a délelőttöm:cry:Ilyen az én szerencsém...
     
    GA-BI-O-Farm, inanna11, ulmo12 és 3 más kedveli ezt.
  7. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Szia!
    Tudom, hogy nem vigasztal (csak jól esik xD), de én is "eltökörésztem" itt reggel mindennel, mire ideértem elmúlt 10 óra, bent maradt két földnyi lejátszatlan tortavirág, meg talán 40 érem, plusz még amit szerezhettem volna. Kissé szétszórt vagyok. :) Azért ne dőljünk a kardunkba! Játék! :inlove:
    Figyelni kell itt kérem, mint a vasútnál! ;)
     
    Fätum, GA-BI-O-Farm, inanna11 és 5 más kedveli ezt.
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Legfőképp az átjáróban. :D Ott ajánlott. ;)
     
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    Tényleg ne búsuljatok, hisz még egy moderátor is járhat így... :)
    Én meg hevesen fórumkodtam, és talán, ha a Bumm-bumm dekort váltottam ki a kínálatból...
    Több száz érme bennmaradt, és az utolsó játékhoz minden jóval megszórt fél föld növényke...

    Szóval, fel a fejjel... lesz egy még így se!
    Szép napotok legyen! :inlove:
     
    DevilMókus, Arrah, PalMa és 13 más kedveli ezt.
  10. babar.bandesz

    babar.bandesz Járnitanuló

    Hát én is elnéztem a dátumot, meg anyukám is. Teljesen úgy voltunk vele, hogy jövő hét szombat, így jártunk. Gratulálok annak aki befejezte.
     
  11. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Gazdák!

    Kicsit döcögősen indult ez a születésnapi buli, de aztán belelendültünk az ünneplésbe!
    A menü pazar volt, látványos, ínycsiklandó, viszont fogyókúrázók is nyugodtan játszhatták!
    Remélhetőleg tetszett ez a térbeliségével új kihívást jelentő "dominó", és végül mindenki megtalálta a trükkjét, de legalábbis a jutalmakban örömét lelte...!

    Végezetül:
    Azt hiszem, viszonylag kevés netes játék ér meg 12 évet, főleg 2 platform változás után.
    Döccenők-bukkanók ellenére is voltak-vannak szép pillanatok a játék életében, szép teljesítmény a 12 év!

    BOLDOG 12. SZÜLINAPOT FARMERAMA!
    Jövőre veled, veletek ugyanitt! :inlove:
     
    genka53, Fätum, Tavirózsa és 13 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.