Visszajelzés A púpon túl - tevegelő eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 13.12.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa


    Szia.

    Szerintem ez a rizikó faktor illetve alap tevéről sokkal jobban ugrik nagyobbat mint havasi vagy hárompúpúról.
    Van kb. 500 szupertápod s reménykedsz hogy kapsz valami jót s akkor elég messzire érsz el a feladatba
     
    meszimarsi, -orgona-, tina07141983 és 8 más kedveli ezt.
  2. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Mert sokan tenyésztenek és nem számítottak ekkora mennyiségre.
    Mondjuk, akik itt vártuk az ismertetőt, azok olvastuk a gangot is, úgyhogy a mennyiség számunkra nem meglepő.
    Jónásnak hatalmas köszönet jár érte.:)

    Holnap baby boom.

    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/szupertáp-akció-és-baby-boom.14593/
     
    HéricsBáró, Cyra65, Kata_rzis és 26 más kedveli ezt.
  3. tz67

    tz67 Járnitanuló

    Nem értek veled egyet. Csak piacozással elő lehet mindig mindent teremteni. Persze nem akkor kell elkezdeni venni, amikor már megvolt az eventismertető. Nekem 16000 tevém, 700 tápom, 130 ill 40 első, második szintű tenyésztett állatom van. :)
     
    Kata_rzis, meszimarsi, csopke1 és 12 más kedveli ezt.
  4. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Hu de klassz tenyesztos puputeves event lesz :) Jo sokat kell majd tenyesztenem mert tevem csak 1850 van persze olak kint vannak , a piacon szurke a teve venni nem lehet most , majd kesobb de akkor olyan ara lesz mint a bekanal :music: Az ajandekok nagyon jok , hat az a kiteheto nagyon edes , meg kell szereznem a fejlesztessel egyutt . Remelem a tevek jol fognak ugrani, mert nalam nem jellemzo es lesz baby boom is es akcio ;)
    Jo tenyesztest mindenkinek es nagy ugrasokat ;)
     
    -W-595-, meszimarsi, csopke1 és 20 más kedveli ezt.
  5. bsand59

    bsand59 Aktív író

    ezt nem hiszem el! most komolyan azzal segítenek annak akinek nincs meg a tevetenyésztése, hogy haccázé vegyen 75(!) aranybanánt? a tenyésztés 20 banán. nekem 14 van és elején járok a szintnek, még 2 milla kell a következőig és akkor is csak 19 banánom lesz. szóval semmi esélyem a tenyésztésre főleg, hogy a baby boom egyből az elején lesz. pedig szívesen csináltam volna az eventet, mert jók a nyeremények, de nekem ennyi...
     
  6. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    Amikor a gangon felröppent a pletyka, hogy tevetenyésztés lesz (csak úgy kb. 2 hónapja), eléggé megijedtem, mert nekem ki se volt váltva a tenyésztési joga...A szintlépésekért kapott banánjaimból (azt hiszem 20 db kellett) gyorsan kiváltottam a jogosultságot és utána láttam, hogy lesz olyan lehetőség, hogy pénzért meg lehet venni nem kis banánmennyiséget...Még így is azt mondom, hogy nem bánom, mert 600 farmaranyat nem lennék hajlandó elkölteni erre, annyit nekem nem ér meg, de szerintem ha ráfekszel a gazdakörikre, össze tudsz szedni annyi BTP-t, hogy a szintlépéses banánokból kiváltsd a tenyésztési jogot.

    Nézd, a tenyésztős versenyek pénzigényesek valóban, mivel szupertáp kell hozzá, azt meg egy idő után már nem tudsz eleget kiszedni a gazdakörből ahhoz, hogy elég legyen az eventre. Ez tény. De sokan ettől függetlenül szeretik, sőt, ez a kedvenc event-típusuk. A mikulásos eventhez nem kellett egy huncut fillér se, még az eventnövény is ontotta magából a felröppenőket. Nem lehet egy event egyszerre minden egyes embernek a kedvence. Nem. Az fizikailag lehetetlen. Az egyiknek túl sok az eventnövény, pedig nem tud termelni minden területen, a másiknak túl kevés a felröppenő és nem tud nullapercezni, a harmadiknak túl drágák a kosarak és egyáltalán hogy mer bárki pénzzel előre jutni a játékban, a negyedik unatkozik a sima ültet-arat-örömködik eventek alatt és még sorolhatnám. Ez most a tenyésztők eventje.

    De még mindig azt mondom, hogy a reális célok kitűzése a döntő. Ha 700 db tevéd van, akkor megnézed, hogy alapteve esetén melyik event-szintig tudsz eljutni és örülsz neki, vagy ha még a gazdakörben maradt szupertápod, akkor kiszeded és a boom alatt izgatottan lesed, hogy mekkorákat ugranak a tevék és még az előre kitűzött célod fölé is lőhetsz ;) találd meg a sikerélményt magadnak a játékban.
     
    Lacko2012, Fätum, Cyra65 és 25 más kedveli ezt.
  7. avatar1972

    avatar1972 Utánpótlás-írogató

    Olvastad az első mondatom? Hetek óta nőnek a dögök. A macskás letarolta a tápom,azóta nincs 700 tápom,pedig az keveredik mindíg. Nem kell velem egyetértened.
     
    Netudki50, osztrak12 és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  8. Dalmacska20

    Dalmacska20 Fórum bárója

    Szia.Ne haragudj de nem értek veled egyet már jó ideje járt a pletyi,hogy tevét fogunk tenyészteni (több mint 1 hónapja)ennyi idő alatt akár alapállatból is meglehetett szerezni a kért mennyiséget(persze ha nincs kiváltva a tevetenyésztés) én is apródonként vettem a piacon a tevéket nincs is meg a kért mennyiség (nem számítottam akkora tételre) de elkezdek taktikázni mi éri meg jobban sima teve vagy tenyésztett ,hogy persze csp-m is legyen mivel kevés a szupitápom.Szerintem nem kötelező hozzá valós pénz én se költök soha semilyen eventre mégis megcsinálm.Pl a békásnál is hasonló volt nem tudtam végig vinni csak 1 kört de annak is örültem :)
    Szerintem szuper nyeremények igaz megkérik a teve mennyiséget hozzá de csinálni fogom ameddig jutok és örülni fogok ennek is :)
     
    Lacko2012, Meellcc, meszimarsi és 16 más kedveli ezt.
  9. demkom

    demkom Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Atya ég! A tenyésztési statisztikát valaki elkalkulálta.
    1600 tevémmel aligha jutok messzire!
    Én event időt kérek! :D
    Ennyit a malom egy hónap alatt nem kavar! Azaz 960 db tápot lehet keverni!
    Event idő hosszabbítást kérek arányosan!
    Jó boomot kívánok mindenkinek, erre nagy szükség is lesz!
     
    meszimarsi, csopke1, Netudki50 és 15 más kedveli ezt.
  10. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    Sziasztok!
    Nekem 600db tevém van:)holnapig még lesz egypár darab minden tevém kivan rakvaxD
    330szupertáp raktáron csak megyek majd valamire;)
    teve tenyésztés rég kiváltva:D
    mindenkinek sok sikert:)
     
  11. ho-hoboy

    ho-hoboy Fórum bárója

    Én sem állok sokkal fényesebbenxD Azt hiszem karácsonykor nem lesz az asztalon aranybanánxDxDxD
     
    meszimarsi, csopke1, Netudki50 és 13 más kedveli ezt.
  12. feki13

    feki13 Fórum bárója

    Sziasztok :)

    Jupppiii! :D Megjött, megjött, megjött :D 3000 tevével várom az eventet, az első pár részt megcsinálom csak a poén kedvéért, plusz az extra jutalmakért :D

    De igazából én az event ismertetőben nem is láttam mást csak ezt:

    $$$$$$$$$$$$$$$ :inlove:

    Sok sikert mindenkinek, dráguljanak a piacok :p
     
  13. .imre71.

    .imre71. Fórum mestere

    Sziasztok
    ilyen kemeny eventel meg nem talalkoztam az utobbi 5 evben de kimondottan tetszik pedig nem keszultem ra eleget
    nem gondoltam ekkora menyisegre
     
    északiboszi, meszimarsi, csopke1 és 14 más kedveli ezt.
  14. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Lehet nem jól emlékszem,de nekem úgy tűnik kicsit durvább,mint a békás volt!Azt sikerült végig csinálni,de ennek eleve úgy indulok neki,hogy jutok ameddig jutok illetve ameddig tart a tevém és a tápom.Nálam a tenyészetek nem szoktak ugrálni,gyorsan végzek szerintem!:(
     
    -W-595-, meszimarsi, Erzsike5110 és 15 más kedveli ezt.
  15. simi1955

    simi1955 Haladó

    Szia!
    Bocsi, de ha hetek óta nevelgeted a tevéket, hogy lettek 700-an?
    Nekem több, mint 8000-en lettek.
    Most tényleg adott volt minden, a pénz nélküli event teljesítéshez.
     
    csopke1, Netudki50, bogisaci60 és 11 más kedveli ezt.
  16. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Kell nekem az a 20 db aranybanán! ;)1000 teve + 250 szupertáp az induló készletem, várom a bumm-ot, de nagyon! Az ismertető nagyon tetszik, Romhányi a kedvencem!
    Nálam 117.000,- a Havasi teve.
    Jó piacozást, hatalmas ugrálásokat mindenkinek!
    (Nálam nem nagyon szokott ugrálni, de örömmel olvasom a sikereitekről szóló beszámolókat)
     
    meszimarsi, tewo, Netudki50 és 15 más kedveli ezt.
  17. Hechingen

    Hechingen Rutinos

    A következö képp taktikázom van kb 700 Tevém,szépen eladogatok belöle és veszek havasi tevét..Én így terveztem..És persze tenyésztem is amit tudok..Reménykedem benne hogy jól felmegy az alap teve ára..Viszont pajtaérték alapján jobban megéri a Havasit bedobálni:)
     
    Cyra65, meszimarsi, Netudki50 és 15 más kedveli ezt.
  18. Feca29

    Feca29 Fórumprofi


    Egyetértek,ehhez fogom tartani magam ;)
     
    Netudki50, genka53, Gio és 10 más kedveli ezt.
  19. Etus47

    Etus47 Fórum-zöldfülű

    majd lesz !!! ;) jó áron....xD
     
    Netudki50, Gio, osztrak12 és 4 más kedveli ezt.
  20. Hechingen

    Hechingen Rutinos

    Azért ebben nem értek teljesen egyet.nekem is 700 vannak, kint van kb 25 olam..Nincs az a gyep és pénz(mert ugy vettem sokszor a tápot) amit eddig ezek megettek..Ezen a szinten amin vagyok, elég nehéz volt ennyi olat fenttartani.Ne magadbol indulj ki, nem mindenki 90 plusszos:)Van akinek még teve ol sem volt kiváltva, arra is gyüjteni kellett a banánokat:)
     
    Cyra65, meszimarsi, Netudki50 és 12 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.