Visszajelzés A púpon túl - tevegelő eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 13.12.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Én is általában a következőt kapom,(vagy ráfizetéses) de tevénél jött rózsa még kezdés előtt,avagy végre 1x a békatenyésztésnél kaptam békaherceget alapból,de ezenkivül semmi eddig olyan szóra érdemes. Inkább vitt,mint hozott.Tehát nagy sikerélményről nem beszélhetek én sem.:eek:
    Én nekem Gk-ba más feladatokat kellene kivégezni,melyeknél már ezüst-arany vagy feladatsor 50-80 %-ban kész,mert van jó pár db ilyen van és hozzávalóval rendelkezem.A tenyésztés ezen szerveren vagy csoda tudja mi okból,de nem az én világom és nem is szeretem ilyen feladatokat.:sleepy:
    Ne irigyelj,mert mindenért úgy küzdöm én is meg munka mellett és még jövő karácsonykor is lesz Gk-ba nem teljesített feladatom,tehát írásod az én sikerélményemről nem értem.:music:Valahol elbeszélünk egymás mellett szerintem nagyon.xD
     
    Utoljára szerkesztett: 19.12.16
    stellácska26 és Leho69 kedveli ezt.
  2. stellácska26

    stellácska26 Fórumelemző

    Köszönöm! De mégsem látogatott el hozzám egy menyét sem! :(
    De narancs hód lett 3 is,sárga és narancs sas,narancs lúd,narancs kaptár,piros kecske,sárga rodeó és vidra! :(
     
    osztrak12 kedveli ezt.
  3. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Ezek közül csak Sassal nem rendelkezem,de majd ha piros hó esik,akkor jön,ha akar. Ha nem,akkor marad ott ahol akar.:eek:
    Többiből van több is.
    Ami elvette kedvem egésztől,ha így érzitek,akkor az a gólya volt elsőként majd kaméleon sem tudom honnan jöhetne.:sleepy:Eu borzot sem kaptam,tehát hiába csinálok bármilyen eventet végig vagy lesem talányosokat,mert nem talány. Most csatlakozott jó ideje hozzá katica és menyét,de legrosszabb szájízem összes közül a katica miatt.:p Itt,vidéken kimegyek udvarra,gondozott kertbe,mezőre és jártamba-keltembe találkozhatok vele,viszont játékba ennyi idő után sem?:p
    Kivim,....... stb is hiába van,ha tápjához nincs ezen szinten alapanyag,hogy keverni tudjak.:p Venni,persze vehetnék,de annyi vagy magasabb állatok piaci tápára,mint maga az állat. Akkor miről is beszélünk?:oops:Menjetek pajtába koplalni és ne borzolják kedélyeket. 85-ös szintről a 100-as szint jövő karácsonykor talán,de ha akkor sem,akkor majd 20 év múlva.xD
     
    Utoljára szerkesztett: 19.12.16
    stellácska26, anci0915 és Domos52 kedveli ezt.
  4. Domos52

    Domos52 Fórumelemző

    Kérlek küldj nekem baglyot!
     
    osztrak12 kedveli ezt.
  5. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Sziasztok!
    A farmom szerencsésebb:sok kicsi világossárga, de még sima macskaól is jött. Már élvezettel bontom a titkosakat, hogy lehet-e még alulűberelni. De a pakliban ez is benne van,elfogadom. De miért nincs az én paklimban soha új?/Költői kérdés volt/.
    látok benne logikát a piac miatt, csak ne mindig ugyanazoknak kellene ezeket megvásárolni!
    Jön ma ismertető?
     
    stellácska26 és indiánnyár70 kedveli ezt.
  6. Vavyan1

    Vavyan1 Járnitanuló

    Segítséget kérnék! Megcsináltam - jó sok(k) pénzem ráment - a tevés eventet. A Bahás titokólat tegnap este kiraktam és be is "érett". Ma reggel arattam az 5 ólat -többek között tigris ólat is. Mire azonban az esőerdőbe átraktam volna, addigra eltűnt. Utána tudna valaki nézni, h. mi történt? Előre is köszi.
     
  7. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Sziasztok!
    Látom lassan mindenki végez a titkosok nyitogatásával...:eek:
    Nálunk is beértek, a fiamnak nem jött semmi extra, nekem szintén nem...ha a narancs rókát nem számítjuk, ami írtó cuki. eu borz meg viziló lett ugyan, de volt már, a menyét sajnos elkerültxD
    A lányom viszont isteni mázlival begyűjtötte a bahás titkosokat, vizilovat is, plusz lett menyétje...narancs és 2 sárga róka, ami miatt a guta megüt, mert az is állati cuki és nekem nincs...persze rögtön elboltolta velem egy pink ólra:Dvan üzleti érzéke!
     
    _Cygnus_, stellácska26, kovacstne és 2 más kedveli ezt.
  8. zebrina04

    zebrina04 Kivételes tehetség

    Keress rá név szerint, hátha úgy előjön.
     
  9. Drótakadály

    Drótakadály Aktív író

    Hirtelen elmebajra hivatkozva az eventet teljesítettem.
    Számokban: -32 millió
    -448 szupertáp

    Titkosokból lett: 1 lila akác 1 kökény xxl 1berkenye xl + xxl 1 szarvas 1 eu borz 2 narancs bagoly. (ez mind még nem volt)
    Bahán: narancs maki, retró elefánt és lajhár ól.

    Minden ami narancs annak örülök.
    Legjobban egy narancs róka ólnak örültem volna, de sebaj ami késik az nem múlik majd megszerzem valahogy.

    Pozitívuma az eventnek hogy nem kellett kapálni aratni és az életedet alárendelni az eventnövény érési idejének.

    Kibírnám ha 2 hónapig nem lenne semmilyen event.
     
    zebrina04, _Cygnus_, stellácska26 és 4 más kedveli ezt.
  10. Vavyan1

    Vavyan1 Járnitanuló

    Szia! Nem rossz ötlet - megcsináltam, de sajna nem jött elő.
    Máááás ötlet????
     
  11. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

  12. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Az event véget ért. Találkozunk legközelebb.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.