Visszajelzés A pokoli juhászkutya - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 15.10.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    A 6. napi feladatban még van eleség a jutalmak közt. Ezekért már biztosan csak halakat és nem hüllőket lehet majd kapni. Viszont akkor már szerintem tök mindegy lesz.
    Az (egyéb) eventmentes hétnek én is külön örülök. Annak meg pláne, hogy a hajdinát a mamutokkal tökéletes összhangban lehet aratni. (Annak már kevésbé, hogy még mindig termelnem kell...)

    110 kutyakaja megszerzését tervezem; a rájás sort biztosan ki fogom hagyni, mert az sajna nincs...
     
    Utoljára szerkesztett: 15.10.19
    Sali~*.*, -happy58-, szekulagábor és 9 más kedveli ezt.
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Igen, de a hüllő az 5. napon van és oda be lehet adni az addigi összes eleséget. A 6. napi halakat senki nem tudja kikerülni, de csinálhatták volna úgy is, hogy első napra rakják a hüllőt. Van akinek meg az lesz a baja, hogy a kétéltű van hamarabb. Attól függ, hogy kinek, miből van kevesebbje. Szerintem nem olyan rossz így sem. Miután az anakonda tápja a legborzasztóbb, az 5. napig lehet gyűjteni. Rakhatták volna a 6. napra is, de minden nem lehet tökéletes. :D
     
    -happy58-, szekulagábor, Csuni és 11 más kedveli ezt.
  3. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Köszönöm.
     
    kukori80, soresne és Kuzdern kedveli ezt.
  4. Ditti58

    Ditti58 Fórum hercege

    Sziasztok! Nem olvastam végig az összes hozzászólást, de amit igen, abban nem láttam, hogy hozzáadtátok volna a nyereményekhez a "Szezon" nyereményeit. Igaz, nem valami sok, főleg az eleje...
    Továbbá nehezményezem, hogy a sok titokólból még mindig nem jött nálam rája, úgyhogy csengethetem a pengőket, ha meg akarom csinálni a teljeset. Igazán betehettek volna egyet a nyeremények közé, nagyobb kedvvel állnék neki.
    A szupertáp-nyeremény is hiányzik az ajándékok közül. Értem én: vásároljunk FA-t és vegyünk... vagy FP-n, de az se sok van.
    A halas kosárban 100 rája van?? az meglehetősen sok, mondjuk, sokba is kerül.
    A nyerhető vízautomata mit takar? az a kis tartály, ami 5 vizet ad?? jajj, nem... látom már, hogy egy TP-s dekor, de jó buta neve van, megtévesztő. Reméltem, hogy beéréskor feltölti a vízkészletet (nem, mintha az akkora összeg lenne...), vagy néhány órán keresztül nem használsz fel vizet. Az jobb lenne..
     
    szekulagábor, Csuni, soresne és 2 más kedveli ezt.
  5. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Sziasztok.

    [​IMG]

    Nem mintha zavarna de bahás alapállatot/alapállatokat is elfogadta :D
     
    genka53, szekulagábor, maszilva és 12 más kedveli ezt.
  6. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Kész.
     
    genka53, Gio, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  7. sárkány-ka

    sárkány-ka Fórumprofi

    nem tudom learatni tenyészállatokat!Tudtok valami t erről? Köszi
     
  8. gréta201105

    gréta201105 Fórumszaki

    csak alap állatot enged tenyészteni? nekem azt írja ki 9 tenyésztetnél miből 2 beraknák de közli nincs annyi ki van váltva a munkás hozzá
     
  9. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Nekem is kész az első gazdasági feladat is.valami felkeltette a figyelmemet.Ahogy befejeztem egyből a tápkészités ugrik be.Valamit nagyon benézhettem,azaz nem tüzetesen olvastam el? Tud valaki erről a tápkészitésről valamit?Nekem van elég tápom.Biztos butát kérdeztem?
     
    genka53, Gio és Kuzdern kedveli ezt.
  10. soresne

    soresne Fórumgróf

    Kész :D.
    A bahás apaállatokat is elfogadta .
     
    maszilva, Hagymácska55, Gio és 4 más kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Én is meglepődtem, de örültem is neki :D
     
    sutimami57, jutka190226, Gio és 3 más kedveli ezt.
  12. zemkit

    zemkit Járnitanuló

    Füttyögtem egy jó párat ennek a pokoli kutymorgónak, mire előjött! :) Az eventórát használom általában, ami egyfeszt a gazdakörbe vezetett, de csak kiszúrtam végül azt a lávás mizériát. :D
     
    genka53, Gio, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  13. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Én is alap elefánttal teljesitettem.Egyből a bahát hozta be.Meg sem kottyant az elefántolnak.
    Ennyivolt a mai nap?
    Ezt el lehet viselni!
     
    genka53, Zatini, Gio és 4 más kedveli ezt.
  14. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Köszönjük a jelzéseket!
    Időközben változás történt. Az ismertető már módosítva lett!
     
  15. csilicsala13

    csilicsala13 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok,hol vannak az eteteni valo kutyák?
     
  16. Hagymácska55

    Hagymácska55 Fórum ismerője

    Kész vagyok én is, de a tenyésztést, csak holnap folytatom, a következő állattal, aztán a végére marad fölös szupitáp akkor majd jöhet még egy ki ráadás.
     
    Gio, soresne és Kuzdern kedveli ezt.
  17. böbe4948

    böbe4948 Fórum mestere

    Sziasztok! Egy kis segitséget szeretnék kérni. Most pár darab szezonjutalmat összeszedtem hol találom meg???? Van 1 db zsetonom, az lenne a szezonjutalom? Bocsi de már annyiszor elolvastam de nem értem. Köszi a segitéséget.
     
  18. Olgi52

    Olgi52 Törekvő

    A farmterületeken lévő lávára kattintva.
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  19. fiam62

    fiam62 Fórum hercege

    Sziasztok!
    100 tenyésztésből 108jelvényt kaptam.
    Sikeres befejezést mindenkinek.
     
    drunyi, genka53, -W-595- és 4 más kedveli ezt.
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szép jó napot!
    Gondoltam, hamar letenyésztem a gazdakörit. Láttam, hogy tyúkot, libust kell beadni. Hamar beraktam 100x4 nyuszit és aztán rádöbbentem, hogy az nem a madarak családjába tartozik, mikor nem kaptam jelvényt. :D
    Így szép indítani egy eventet. ;)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.