A "szárnyas ovisok" csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 6.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Zsolti23

    Zsolti23 Fórumlakó

    Az bizonyos, h a szupertápvásárlás hoz a titokizék után a legtöbbet a BP-nek. Ennyi tenyésztős eventet... Természetesen megcsinálom, mert meg kell, bár a kakukkosakat nem csináltam meg. Én nagyobb nyereményeket is vártam. Minimum 1 nagyobb dolgot. Az egészbe az a legrosszabb, h csak 44 birkagyapjúm van, le kell termelnem 60at gyorsan. Legalább kiteszem a rózsaólakat.
     
    mária4702, farmer221278 és Marika312 kedveli ezt.
  2. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    AB ügyben én is gondban leszek - mivel én is kiváltottam az aloét és hibiszkuszt (előtte a kaktusz kötelező volt) --- ajjaj... nehéz a szintlépés nagyon a Bahán - lassan jön az AB utánpótlás.
     
    Adrián-Beatrix és Dyny kedveli ezt.
  3. kukac42

    kukac42 Mindentudó orákulum

    113 kell összesen, akkor az kevés lesz még, vagy nem jól számoltam?
     
    Gio, csio70, breki072 és 2 más kedveli ezt.
  4. Málnahab

    Málnahab Rutinos

    Ismerős az érzés, sajnos az előző eventet a hibiszkusz miatt nem sikerült befejeznem, de az aloét kiváltottam, úgyhogy két kitehető és a felhősor meglett! Hátha cserenapon csoda történik és valaki odaadja a harmadikat :D
     
    csio70, -gyöngy-581 és Marika312 kedveli ezt.
  5. Ylyuszvölgye

    Ylyuszvölgye Fórum ismerője

    Szia!

    Szerintem holnaptól lehet majd :)
     
    breki072 és farmer221278 kedveli ezt.
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt:) Nah, értelmeztem a feladatotxD és először a malomban gyorsan keverek 10 kaméleon tápot és kiváltom az első feladatból az ólakat. Utána berakok pár babatakarót, majd megint pár tápot. Utána kirakom az ólakat ) több kacsaólat mint tyúkot mert abból több kiskacsa kell.
     
    csio70, Ylyuszvölgye, kukac42 és 7 más kedveli ezt.
  7. zebraful

    zebraful Fórumelemző

    Sziasztok! Az event tetszik. A kiscsibék és kiskacsák előállítása közben meglesznek
    a szükséges tenyészállatok akiknek nincs meg. Nekem a beadandók többség megvan, ami még tenyészállatba
    kell azt rövid idő alatt hozzá lehet tenyészteni. 108 óra kell a takaróknak, ezt kell időben elkezdeni.
    Ami a teljesítéshez szükséges helyigény, attól a telihold, az ólak bőven mehetnek.
    Mostanában nem lehet panaszunk, hogy nem elég változatosak a feladatok.
     
    Fuhur, mária4702, nemethpgabi és 8 más kedveli ezt.
  8. -orgona-

    -orgona- Fórum ezredese

    Én már egy pár tenyészállatot is eladtam, úgyis kell tenyészteni. Az én piacomon már elfogyott a zokni is, meg a toll is.
     
    csio70, -gyöngy-581, Dyny és 3 más kedveli ezt.
  9. Bokalmgazda

    Bokalmgazda Fórumprofi


    Szia!Viszont szerintem tápot tudsz majd venni,a kaméleon ólakat pedig meg tudod szerezni!
     
    csio70, Györgyi7001, Málnahab és 3 más kedveli ezt.
  10. margit5

    margit5 Járnitanuló

    Üres a tenyész piac!!!!
     
    csio70 és Tigrislady kedveli ezt.
  11. alpha58

    alpha58 Kivételes tehetség

    Köszönöm szépen, akkor addig keverem supertápot a malomban.
     
    Ylyuszvölgye és farmer221278 kedveli ezt.
  12. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    JUhé! Nehezebbre számítottam.Szuper kis feladatsor,nem állandóan vetni,aratni.Izgis lesz,már alig várom.Felröpire sem kellenek 0%-os növények,csak tenyésztés.A malmot azonnal lehet indítani.Bonyolultabbra gondoltam.Tenyész állataim vannak, de tenyészteni kell,hogy a csirke és kiskacsa repdessen az éterbe.
     
    Gio, csio70, tszabina6 és 8 más kedveli ezt.
  13. mamika57

    mamika57 Fórum admirálisa

    Lehet figyelmetlen vagyok, de mondjuk holnap elkezdem tenyészteni a tyúkokat , akkor kiscsibe vagy barna tyúk fog születni, vagy barna tyúk és közben felröppen a kiscsibe ? Köszi ha vki . felvilágosít !:)
     
    farmer221278 és magdi06 kedveli ezt.
  14. kincsemfarm

    kincsemfarm Járnitanuló

    1 kérdésem van a licsit hol találom??Mert a farmon nálam az nincs!!
     
  15. Bokalmgazda

    Bokalmgazda Fórumprofi

    Egypárat?Én mindet eladtam gyorsan,amíg a gazdák rá nem jönnek hogy a 36 csibéhez és a 62 kiskacsához hogy meg legyen,adni fog b.tyúkot,kendermagost,gácsért és motorost is.
     
  16. SzilvaG

    SzilvaG Fórum biztosa

    Az egy bahamás fa termése
     
    csio70 és farmer221278 kedveli ezt.
  17. Pharmer500#2

    Pharmer500#2 Fórumgróf

    Sziasztok!

    Na, ez tetszik: gratula a kreatívoknak!

    Első blikkre:
    - Ha belevesszük, hogy a piacot is lehet használni, a feladatsor 98 tenyésztésből (vagyis 196 szupertáppal) teljesíthető (pluszba mondjuk ide számíthatjuk azt a 11-et, amit az 54 babatakaró helyett (108/97,2/54/48,6 óra alatt) nem tekerünk le), nagy valószínűséggel ráadásul, ha zömmel alapállatokat tenyésztünk, a feladat által kért normál tenyészállatok is nagyrészt letenyésztődnek ezalatt (a tyúkok nem biztos (36 tenyésztésből 12 1. szintű és 18 2. szintű állat), de a kacsák szinte kizárt, hogy ne (62 tenyésztésből 18 1. szintű és 12 2. szintű állat), ráaádsul kis szerencsével közben pedig kaphatunk nagyobbakat is, ill. alapállatokat vissza) ugyanakkor a feladat vissza is ad 140 szupertápot.
    - A felhősor kifejezetten imponáló mutatókkal (elég magas TP-jű kitehetők, amik azonban a felhőn alapesetben még többet adnak), jól hasznosítható bónusszal bír (főleg ha vkinek megvan a 2012 húsvéti felhősor is, azzal együtt).
    - Ha a kaméleont bevezetik majd a farmra normál állatként, akkor gondolom, az ólja kapható lesz majd CSP-ért a gazdaboltban, szóval ilyen tekintetben nem kéne lázba jönni tőle, de a bevezetésével együtt rebesgetett tenyésztési eventjéhez kifejezetten hasznos lesz, ha vki addig nevelgethet alapállatokat...
    - Kíváncsi leszek a kaméleontáp, ill. hozzávalói piacának alakulására is: aki 66. szintű a farmon, annak már lehet kaméleonja (és nyilván veheti a tápot is), miközben licsije a szigeten nem feltétlenül kell legyen: ez is egy eléggé újszerű jelenség lesz...

    No, akkor várjuk együtt a hétvégi boomot (szerintem most sokat nem lehet majd piacozással kaszálni anak sem, aki előbb nekivág, viszont előtte lehet 1x1-en horrorozni, és ahogy lejár a csatni, lehet átrendezni a farmot állatozáshoz:))!

    ÜDV Mindenkinek!
     
    nemethpgabi, Chate-farm, csio70 és 23 más kedveli ezt.
  18. prezli84

    prezli84 Fórum-zöldfülű

    Én egy picit csalódtam, mert nagyon rá voltam készülve a kakukkokra. Még hiányzott pár dolog, amit meg szerettem volna csinálni, és azt hittem, hogy mivel többen is vagyunk így, talán még egyszer bedobják. De azért elkezdem, mert a kaméleon az kell, de nem fogom elhasználni az eddig összegyűjtött szupitápomat.
     
  19. -orgona-

    -orgona- Fórum ezredese

    Nagyon felkapott lett a vörös áfonya is, még jó, hogy bevásároltam belőle.
     
    csio70, -gyöngy-581, Dyny és 2 más kedveli ezt.
  20. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Az eventbe való két kisállat az event kezdete után indított tenyésztések "mellékterméke". Mindegy, hogy milyen a többi kifejlődő tenyészállat szintje, 1-1 kiscsibe és kiskacsa mindenképpen érkezik.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.