A "szárnyas ovisok" csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 6.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. alpha58

    alpha58 Kivételes tehetség

    Bárcsak ugrálna egy nagyon nagyot, nagyon örülnénk neki. Még soha nem ugrált nekem nagyot, max. 1-2 szintet. Aranyszintűt még nem kaptam. Különben nekem megvannak az eventhez szűkséges tenyészállatok, supertápom is van elég. Nagyon készültem.:)
     
    gabesz106, icus08, Marika312 és 4 más kedveli ezt.
  2. Tigrislady

    Tigrislady Fórum admirálisa

    nem kell pénzt áldozni rá.. nagyon sok szupitápot ad a feladat... szedd kis csak azt a részét, ami érdekel. :)

    szerintem nem, az nem számít semmilyen ólnak.. :S
     
    Marika312 kedveli ezt.
  3. Borzika92

    Borzika92 Fórum-zöldfülű

    Kár :-(
     
  4. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Az akció a tenyésztelepekre nincs hatással.
     
  5. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Sziasztok ,azért az a 60 sztáp elég kevésnek hangzik,amennyiben nem duplán vagy triplán foglya a kicsiket dobálni a rendszer.Mert ha csak egyesével jönnek akkor az bizony 196 sztáp /36csibe,62 kiskacsa,x 2 sztáppal/! Az meg majd kiderül,hogy melléjük milyen szintü tenyészállatokat kapunk! :)
     
  6. -orgona-

    -orgona- Fórum ezredese

    Ez igaz, de a nyeremények közt is kapunk vissza jó sokat.
     
    alex0824 kedveli ezt.
  7. tszabina6

    tszabina6 Fórum biztosa

    Nagyon jó hogy nem kell ültetni, csak tenyészteni, így nem szorít az idő. Négy órakor van vége a munka időmnek, lazítás lesz kicsit a tenyészgetés.xD
    Gondolom Baby Boom nem lesz hétvégén..xD
     
    Marika312 kedveli ezt.
  8. habtest96

    habtest96 Utánpótlás-írogató

    Csak azt nézd meg hogy mennyi csibe meg kiskacsa kell ;) olyan 300 táp kell hogy meglegyen minden és annyit nem kapsz hozzá az eventből
     
  9. Blindate

    Blindate Haladó

    Már látom, miből telik meg a kasszám: kaméleon tápot fogok gyártani!
     
    Marika312 és _Cygnus_ kedveli ezt.
  10. Jucus1949

    Jucus1949 Fórumszaki

    Sziasztok! Szuper ez az event. Sikeresen felkészültem rá hála a pletyiseknek minden hozzá valóm meg van. A kiscsibék és kiskacsák tenyésztése és a babatakaró legyártása van hátra. A babatakarók legyártását indítom az event kezdésével, mert elég sok a gyártási idő.
     
    icus08, Bokalmgazda, Marika312 és 3 más kedveli ezt.
  11. alx528

    alx528 Fórum mestere

    Ha már a pénzt megemlítetted akkor ne feledd ,hogy lehet venni kosarat (akár 3 is) ami kosaranként 100FA és 25 takaró :)
    Kb 30 perc az event 8)
     
    Marika312 kedveli ezt.
  12. Kukori.és.Kotkoda

    Kukori.és.Kotkoda Fórum ezredese

    Végre túladtam minden barna tyúkon, kendermagoson, gácséron és motoros kacsán.
    Az utolsók a piacon figyelnek, maradt még egy kis fölös paplan kellék, a pajta kisöpörve.
    Szuper trágyát termesztek és lógatom a lábam a boom-ig.

    Jó piacozást Mindenkinek!:)
     
    gabesz106, -vadocka70-, icus08 és 6 más kedveli ezt.
  13. kátyja

    kátyja Fórum-zöldfülű

    Tele vagyok vele:)
    Végre lesz mit árulni, mert egyébként a piacon alig adok el valamit:)
     
    Khirra, Marika312, _Cygnus_ és még 1 ember kedveli ezt.
  14. wayett

    wayett Járnitanuló

    Nekem megvan minden,hogy végigcsináljam az eventet, de a baj hiába szerzem meg a kaméleont, nem tudok neki enni adni,mert nincs licsim.Ahhoz hogy kiváltsam aranybanán kellene, de azt csak szintlépéssel lehet szerezni. 114-es szinten vagyok, 4 szintet kellene ugorni,de az nem mostanában lesz.Miért nem lehet valahogy másképp is szerezni aranybanánt.Elment a kedvem az egésztől.
     
    Gdominik5, Numiz és .barbi1. kedveli ezt.
  15. gabesz106

    gabesz106 Junior szaki

    Ó, tőlem nyugodtan gyárthatsz, de rajtam biztosan nem fogsz "meggazdagodni" ;) Ugyanis én nem szoktam tápot venni és most sem lesz életbevágó, hogy vegyek. A lényeg megszerzem az ólakat, aztán majd mikor elérem a licsit -na, az sem ma lesz xD - akkor majd elkezdek kaméleont termelni/tenyészteni :)
     
  16. Kukori.és.Kotkoda

    Kukori.és.Kotkoda Fórum ezredese

    Sok szuper tápot kapunk nyereményként, összesen 140 darabot.
    196 - 140 = 56
    Az event elkezdéséhez kell némi önerő, de ahogy Cygnus írta pár hsz-sal ezelőtt, 56 szuper táp elég az event befejezéséhez.

    A 62 kiskacsát megkapjuk 62 kacsatenyésztésből, a 36 kiscsibét 36 tyúktenyésztésből melléktermékként.
     
    Utoljára szerkesztett: 6.1.15
  17. kátyja

    kátyja Fórum-zöldfülű

    Én soha nem fizettem.
    De csak azt a tenyésztést csinálom meg, ami megéri!
    Ez megéri!Számolj!
     
    -vadocka70-, csopke1, icus08 és 3 más kedveli ezt.
  18. zebraful

    zebraful Fórumelemző

    Volt 870 gyapjúm, 500 db.ot eladtam. Ennyit mióta játszom nem piacoztam össze.
    Alig rakom ki, már elkelt. A pehelyetollnál le kellett állítani magam, mert ami az eventhez kell ahhoz nem nyúlunk.
    Szóval jól kezdődött, pedig még el sem kezdődött. A folytatás is jónak ígérkezik. Licsim több mint 4000 db.van.
     
    csopke1, benedekbobe63, icus08 és 2 más kedveli ezt.
  19. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Megveszed a tápot a piacon.
     
    Marika312 kedveli ezt.
  20. Numiz

    Numiz Fórum veteránja

    Hali.
    Bár Te nem gyárthatsz neki tápot, a piacon attól függetlenül megveheted, hogy nincs meg a Licsi fa. ;)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.