Visszajelzés A szerelemhez vezető út eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 2.2.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Igaz mostanában elég gyakran van terményes ól nap, hát ki kell használni, nagyon nem mindegy hogy 1-1 ól mennyi időt áll a földeken, ráadásul ott a terménybeviteli bónusz , azért ez jelentős előny, a sima termeléshez képest;)
    A gazdakör megvár, viszont így tudom nem jöhet olyan event, ami terményeket kér és kétségbe kéne essek;)
     
    bugavalika40, Hahacska, marcsi152 és 8 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A gazdakör valóban ráér;) Mondjuk nálam most üres....:music:
    Nagyon fontos,, hogy az eventeket a saját javunkra fordítsuk, úgy ahogy nekünk tetszik;)
    Bakker... nem használtam terményre ható bónuszt... pedig több tucat van:wuerg: No majd legközelebb:music:
     
    marcsi152, Mica67, jutka190226 és 5 más kedveli ezt.
  3. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Igen hát én is pörgetem tegnap 1 100% bónuszt( véletlen mert mutatott a kerék 3-at és 1 pörgiből meg is lett az egyik:).)
    Komforton 2-3 kört gyorsítottam, nem számoltam, de nap végére több szupim volt mint reggel( A mamutok 18/ db-ot hoztak mert fás napot tartottam);)Igazából nem sietem de így alakult;)xD
    Nincs különösebb célom az eventel már- mert kész ,;)de jobb ötletem nincs így termelgetem a gazt amíg úgy érzem megéri;)
    ( ha csak pár partyt v 1-2 bónuszládát v4-5 Fa -t miért ne?:music:)
    Igazából a titkos hősök gazdakörből a csicseriborsót se letermelni se megvenni nincs kedvem:wuerg: (ezt mindig halogatom:oops:)inkább minden mást csinálok helyette;)xD
     
    bugavalika40, Mica67, jutka190226 és 7 más kedveli ezt.
  4. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szép napot mindenkinek! Lassan de biztosan tipegek.Mindkét felhő üzemel, a titkos fákból nem lett semmi újabb,pörgetéseket utálom!!!!!xDAmúgy nekem is hiányzik Leho és zöldért is.
     
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Vajon hova tűntek:eek:o_O Jó lenne őket újra olvasni:inlove:
     
    marcsi152, jucus100, HéricsBáró és 4 más kedveli ezt.
  6. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Pont ezt akartam kérdezni én is, hogy hol lehetnek? Szerettem az írásaikat!
     
    fakír1020, marcsi152, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nem tudok róluk semmit:wuerg: Hiányoznak;)
    Reménykedem benne, hogy visszatérnek;)
    Jó volt olvasni az eventről írt dolgaikat, színt hoztak a fórumba;)
    Valóban jók a potyogó ajándékok is;)
     
    fakír1020, marcsi152, Tündi1001 és 3 más kedveli ezt.
  8. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Pedig a csicseriborsó alapból 2 ó alatt érik (sima talajon, vízzel), van (v. lehet) hozzá 2 felhő, ami +1 zöldséget ad, van gyémánt rekeszes kaja is ilyen, meg a gyorsítók, sz'al elég fájdalommentes gyártani, ha az ember gépnél tud lenni, a 152 TP-jével király az ilyen időtartamúak közt, a piros kosári ára viszont az egekben van... Számomra mindez amellett szólt, h. letermeljem. + még az is, h. eventgaz mellett mehetett a többi földön, ha szupercsöppöztem. Márpedig az időről-időre előfördult...
    Mostani eventről: hasonlóan gondolkodom, ha csak pár számomra értékes/érdekes dolgot kapok, akkor megéri az az 1 terület. A mamutok elférnek a másik kettőn...
     
    fakír1020, szellorozsa, Zsike49 és 6 más kedveli ezt.
  9. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Igen minden logika amellett szól hogy 1 ilyen 3 órás +1 pld jó rá( 2 körbe is aratható:music:
    Ezért is jutott eszembe:) Igen öt nem is veszem a piros kosárból ,de a piacról se...:p
    A tisztás az nincs, jelenleg a szédültön is van 7 raktár:music: Túl sokat megint nem haladnék vele marad az event;)xD
     
    fakír1020, Sali~*.*, Zsike49 és 4 más kedveli ezt.
  10. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Ha már van 1 fölös terület, akkor már megéri, mert rövid. Ha gépnél tudok lenni, fel szoktam húzni az órát ébresztőre, és akkor megy pontosan az aratás. Eventgaznál is :)
     
    fakír1020, Kuzdern, Éva0315 és 3 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Az ébresztő funkció jó barát;) Csak szundi gomb ne lenne:oops::wuerg:
     
    fakír1020, Zsike49, Éva0315 és 2 más kedveli ezt.
  12. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Én imádom, mert ha elalszom (ténylegesen), akkor újra szól. Aratáshoz is jó - nekem...
    A nyelv, amelyik nehezen tér el a megszokottól: "felhúzom az órát", pedig már régen nem óra és nincs mit felhúzni rajta - az talán a súlyokkal bíró ingaóra volt, amit utoljára ténylegesen húzni kellett. Még gyerekkorom kurblis vekkerére rá lehetett mondani, de azóta? először is nem óra, másodszor nem húzom, csak beállítom rajta az időt. Ugye, már a wc-t sem húzzuk, hanem nyomjuk, mégis megmaradt a kifejezés. A lányom nem is értette, amikor kicsi volt, amíg 1x meg nem mutattam neki... Az órát viszont meg se mutattam! Na, mostmár mindegy.
    Királylánynak boldog szülinapot, az enyémnek névnapja volt most, szn. nyáron, 22 lesz.
    Na, megyek a gályára...
     
    fakír1020, mamka49, SnéDóri és 8 más kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hát ha én vissza alszom... akkor annak kár ciripelni... :music:
    Köszönjük;) Boldog névnapot a csemetének;)
    Szegény királylánnyal jól kitoltam:( Névnap szülinap egymás utáni napon.... :music:
     
    fakír1020, mamka49, Sárika555 és 4 más kedveli ezt.
  14. strawberry49

    strawberry49 Rutinos

    Matold, 9Csillag, jófarmerlány és 44 más kedveli ezt.
  15. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    Sikerült két terménybevételi bónuszt pörgetni egymás után:D:D:D:D
    Így muszáj volt felpörgetni a termelést, meg estére olyat ültettem ami kell a gazdaköribe:p
    Aki kész annak gratula, aki még etetget sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
     
    jófarmerlány, maszilva, mamka49 és 12 más kedveli ezt.
  16. jutka190226

    jutka190226 Fórum hercege

    Szia! Kitartás. Nekem ugyan a bónuszláda nem jött, csak egy, de a titkosakból lett kefefám is meg ágyúgolyóm. Életfám már volt egy a szezonból most lett még egy. Talán ennek jobban örülök mintha kaptam volna mondjuk még 2 bónuszládát.
     
    jófarmerlány, mamka49, jucus100 és 10 más kedveli ezt.
  17. Zsike49

    Zsike49 Fórumlakó

    Most még vetettem egyet, aztán úgy döntöttem, hogy befejezem.
    A tovább etetés nálam nem jött be, csak apróságokat kaptam, de az is valami.
    Most inkább pajtatöltögetésbe fogok.
    A még játszóknak sok sikert!:)
     
    strawberry49, mamka49, Kuzdern és 7 más kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    :inlove::inlove::inlove: Ne cicózz az egérrel:music:
    Köszönjük a köszöntést;)
     
    Éva0315, Zsike49, bugavalika40 és 2 más kedveli ezt.
  19. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok!Kész az event,most szétnézek a birtokon és elültetem a maradék titkosakat.Röpi maradék több 100 db.
     
  20. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Kiraktam a titkosokat, az állatos elhanyagolható, de a fás kitett magáért, lett életfám, bár az már volt, de így nem árválkodik magában, és lett ágyúgolyó, meg ezüst akácia is! Hát ezeknek igazán örültem!
    Amúgy én befejeztem az eventet, most már a gazdaköri van előtérben, nagyon szeretném az Elviszest befejezni:) De rengeteg narancssárga dália kell hozzá:(
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.