A tökéletes borsó csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -East17-, témanyitás ideje: 26.5.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. apuci30

    apuci30 Fórumőrült

    szinte a növényeket fel kell csak szaporítani és mondhatni ennyi is kellemes meglepetés
    Bár napok óta nézem a gangot és hát összeesküvéselméleteket is gyártottam hogy vagy 2000 növény fajtánként meg (már volt ilyen event) hogy 4 féle felröppenő ebből 3*800 1000 körüli mennyiség és 4 félének vagy 3000 felröpi az ajik nem rosszak nem kihagyhatatlanok talán a borsógépek jó cserealap lesz
     
    genka53, Kati22222, Peszi2 és 7 más kedveli ezt.
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt:)
    A kis, nagy, vörös és zöld borsókat gyorsan fel kell szaporítani 400-ra és beadni a feladatba hogy megkapjuk a többi kezdőmagot és az automatákat. A 6 órás növény mindennel megszórva + a felhő érési ideje = 0,52 perc. Kérdezném hogy az automatákat ki kell rakni a területre?
     
    zsuzsa514, genka53, Peszi2 és 13 más kedveli ezt.
  3. imike911

    imike911 Fórum hercege

    A gondolat jogos, de ahogy nézem, ha az ember pénteken nekiáll, az 1-8 tipusú nővényt még aznap kellő mennyiségre felszaporítja (40-40 1-4. után már kapsz egyet az újból 5-8.), szombat-vasárnap nyugisan megtermeli a mennyiséget, miközben esténként szaporíthatja a többit, aztán hétfőn-kedden lezavarja a maradékot. De aki siet, akár szombat estére készen is lehet
     
    Kati22222, Swordfish, Peszi2 és 6 más kedveli ezt.
  4. kissme6

    kissme6 Törekvő

    Maradjunk annyiban, hogy érdekes. Összes növény sem sok (1600+1800+1900+3250)=8550.
    Nem kell farmot bontani. A felhősor pedig igencsak kismiska.
    Nem tudom miért kell majd a Jónás által igényelt sok kamionnyi nyugtató. Semmi különös nincs benne. Első olvasatra is érthető.

    Csak azt áruljátok el, hogy ki is az a Mendel? Én ugyanis Babszem Jankónál leragadtam és Borsó Pistát sem ismerem.
     
    pukinyúl, Swordfish, Peszi2 és 5 más kedveli ezt.
  5. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia! Igen, ki kell tenni. :) Nekem legalábbis ez jött le az ismertetőből. :)
     
    nemethpgabi, genka53, Kati22222 és 10 más kedveli ezt.
  6. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Ha akarod kirakod, de nem muszáj használni. Csak azért akarom megszerezni, hogy legyen ilyen is a menümben.:D:D
     
    nemethpgabi, genka53, Kati22222 és 14 más kedveli ezt.
  7. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen, a borsóautomatákat ki kell helyeznünk pl. a főfarmra, ahhoz, hogy termeljenek.
     
    nemethpgabi, pukinyúl, genka53 és 15 más kedveli ezt.
  8. milanzs

    milanzs Rutinos

    A borsóautomaták 1x1-es területűek?
     
    genka53, sziszi1965, -orgona- és 2 más kedveli ezt.
  9. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene


    Úgynézki:)
     
    Swordfish, Peszi2, sziszi1965 és 2 más kedveli ezt.
  10. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    A kérdésedre a válasz: igen.
     
    genka53, Kincső52, Kati22222 és 9 más kedveli ezt.
  11. Chrysa07

    Chrysa07 Utánpótlás-írogató

    Nem feledkeztem meg róla, de úgy számoltam, hogy az elejével gyorsan lehet haladni. (közben valaki már levezette bővebben)
    Nem matekoztam ki pontosan, de úgy gondolom, hogy keddre lazán meglesz ;)
     
    genka53, Kati22222, Swordfish és 5 más kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia, köszönöm, én is így értelmeztem.
    Nem fogom kirakni mert ahogy ismerem magamat nem lesz türelmem 2 órát várni pár magra. :) Én is csak azért fogom megszerezni hogy legyen. xD
    Szia. Köszönöm.
     
    nemethpgabi, Ninett79, Gio és 8 más kedveli ezt.
  13. vjani1129

    vjani1129 Járnitanuló


    Azt hiszem az automata használatát lehet kihagyom, bár kérdés mekkora helyet foglal el. Ha 1x1 területet igényel, akkor nem gond a széleken elfér. Ugyanis a sok szaporítás miatt úgyis 2x2-es földet kell használni. Persze lehet egy kicsit matekozni, mivel azt hiszem csak a főfarmon termelem a borsókat, így a területen kint marad 10-12 2x2-es a többi + 1x1 es, hogy ne kelljen annyiszor bontani a farmot.
     
    Gio, Swordfish, Peszi2 és 5 más kedveli ezt.
  14. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Az event legnagyobb negatívuma, hogy a szigeteket parkoló pályára küldi. A Baha a legutóbbi "frissítés" óta ismét átment szenvedésbe.
    Semmi különös nincs ebben az eventben. Kapálj, aztán lesd a titkosokat. Dühöngj vagy örülj.
    Azért egy ici-picit érdekesebb, mint a Holdas gazdaköri, ami a játék első évét juttatta eszembe. Azért van feladat, hogy azt hihesd ez egy játék.
    Mint minden farmos eventet ezt is erőből kell csinálni és akkor a siker nem marad el.

    Az ezüst és arany sorral viszont gyorsan kell lépkedni fölfelé, és akkor laza lesz az event.
     
    Utoljára szerkesztett: 26.5.16
    pukinyúl, Gio, genka53 és 10 más kedveli ezt.
  15. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Mint már írtam, az automaták területigénye 1X1.
     
    Gio, genka53, Peszi2 és 6 más kedveli ezt.
  16. szoke0302

    szoke0302 Utánpótlás-írogató

    Parancsolj. Ő egy borsófőtudor... :)
    https://hu.wikipedia.org/wiki/Gregor_Mendel
     
    nemethpgabi, Gio, genka53 és 9 más kedveli ezt.
  17. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Na jó, az szóba sem jöhet nálam, hogy utolsó előtti napig vacakoljak egy eventtel.:D:D

    A felhőm szokás szerint csak szombat reggelre érik be - mondjuk, most szándékosan arattam le - de máskor leveszek már egy kitehetőt róla, abba a -14000 Btp-ba nem fogok belehalni.
     
    nemethpgabi, Gio, Kati22222 és 12 más kedveli ezt.
  18. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Nekem nagyjából egyszerre jön a 400.000 TP és TTP a felhökröl naponta:)
     
    Gio, genka53, Kati22222 és 7 más kedveli ezt.
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nekem ma járt le a gesztenyés, gyorsan le is szedtem róla egyet nehogy szeleburdiságomban aktiváljam. xD A 2 horrorosról is leszedtem.
    Ahogy számoltam holnap nem leszünk kész a feladattal. xDxDxD
     
    nemethpgabi, Gio, genka53 és 9 más kedveli ezt.
  20. alpha58

    alpha58 Kivételes tehetség

    Nekem tetszik az event. :) Meg kell csinálni és kész.

    Nyugtatót nem kell hozzá szedni és szerintem panaszkodni sem fogok.:p
     
    Gio, genka53, Swordfish és 10 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.