Visszajelzés A Titokzatos labirintus eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 23.10.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Szia!
    Ha a felhő nem feltétlen érdekel, akkor juthatsz addig amíg sikerül. Akár a felhőig is végül:) A bónuszt hagyni kár lenne. Ha jól tudom ez csak a farmon hat, tehát a bahán hajthatsz a felröpikre ezerrel közbe. Utána meg termelsz a farmon amennyire csak tudod, és majd meglátod meddig sikerül eljutni :) A gazigény sok, de egy tapasztalt gazda megoldja a dolgokat;)
    UI:
    Nem elfelejtendő, hogy nem a megszokottak szerint ér véget az event:
    Az event kezdete (várhatóan): 2018. október 24. (szerda) 14:00
    Az event vége (várhatóan): 2018. október 31. (szerda) 23:59
     
    Utoljára szerkesztett: 23.10.18
    TAVICA63, Zatini, maszilva és 9 más kedveli ezt.
  2. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Az elején ki kell kísérletezni hogy pl bahán egymagvú miként adja a felrepit. És ahhoz mérten leten lehet számolni hogy kell e normál marmokon hosszuzni, ha igen mennyit, vagy ott mehet éjjel nappal az az egaz. Napi 3-5 aratás kijön mindegyikből. Az napi 5000 körüli nettó gaz, ha csak nappal ültetünk egazt, + esetleg még több ha éjszakára is bennhagyjuk.

    Érdemes ekkora mennyiségnél 1x1-be tenni, el tudom képzelni, hogy 1-1be fogja adni a felrepit az 20+ órás növények.
     
    MamaMeseKertje kedveli ezt.
  3. Zsuzsi-Nagyi

    Zsuzsi-Nagyi Járnitanuló

    Kösziiiiii Holdfeny! :) Megvilágosodtam! xD
    Bár fáj a szívem érte, de igazad van! :D
     
  4. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok :) Az eventhez húzós mennyiségek kellenek, így nem tudom meglesz-e. Hétvégén lesz a lányom esküvője, érthető, hogy most az fontosabb. Csinálom péntekig ahogy tudom, majd hétfőtől megint. Jutok ameddig jutok, csak a felhő lenne a cél, de ha nem sikerülne az se baj.
    Az eventmechanika nekem bonyolult, a csöveshez hasonlít, amit nem szerettem (vagyis igen, mert csak kiválasztottam a tökéletes kombinációt). Itt azt nem lehet, biztos el fogok tökölni vele. Úgyhogy egyenlőre csak termelgetni fogom a növényt és a röpit gyűjteni, aztán csak hétfőn állok neki a minijátékoknak (addig persze lekeverem a lámpásokat).
    Jajj és még jön a tenyésztés is. Ennyi minden nem fog menni sajna :( Na majd szelektálok ( tenyésztés nyereménye egyszerűen KELL!!!!)
     
    ildiko44, rozo52, CoraQueen és 7 más kedveli ezt.
  5. Zsuzsi-Nagyi

    Zsuzsi-Nagyi Járnitanuló

    Köszi! :) Megcsinálom! :D
    Pláne így, hogy jövő szerdáig tart, hipp-hopp meg lesz az! :D
    Igen csak a normál farmokon van a bónusz!
     
    genka53, Gio és Rylee86 kedveli ezt.
  6. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Szerintem is jól kell adja 1x1-en, ha nem akkor gond lesz:)
    Én fákkal várom az eventet. Minden pannimat kiteszem, és dupla aratást tervezek a kezdésre. Sose csináltam még ilyet a prémmel, nem éreztem, hogy szükségem lenne rá. Viszont most nem kockáztatok inkább:) 1000-1500 felröpi kezdésre csak jön. Akkor már nyugodtabb leszek később :) Felröpire sztrágyát már nem szórnék, jön a top, jobban kellhet oda:)
    Engem a felhő egyáltalán nem érdekel. Ha lehetne kikerülném. Viszont még nem döntöttem el, hogy meddig megyek :) Ha nem top előtt lennénk akkor vinném végig kapásból, így viszont megfontolandó :)
    Kösse fel mindenki a gatyát :) Sok felrepit Mindenkinek :)
     
    Fatther, maszilva, rozo52 és 11 más kedveli ezt.
  7. gaboca1955

    gaboca1955 Törekvő

    Szia! Kár, hogy nincs fordítása a videónak!
     
  8. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója


    Azt értem, hogy a bal alsó sarokból indulok, a megszerzendő tárgy/ak kiemelve vannak, ezeket kell begyűjteni. A rózsaszín pöttyre kattintva tudom forgatni megfelelő pozícióba a jobb oldalon "kereten" kívüli darabkát, amit be akarok tenni, gondolom arra a részre, ahol haladnom kell a megszerzendő tárgy irányába. A beillesztés módja még nem világos, rákattintok vagy elhúzom abba az irányba, vagy súgok neki, merre menjen? A"kitolt" darabka lesz a következő, amit forgatnom kell, és valahova bepakolni. A lényeg, hogy sima utam legyen a bal alsó sarok - megszerzenő tárgy - és a jobb felső sarokban lévő kijárat felé? A szellemet ezután tudom a a tárgyra tenni és a kijáratra. Más dolga nincs? Egyáltalán jófelé próbálom teregetni a mosott ruhát?:oops:
     
    rozo52 és MamaMeseKertje kedveli ezt.
  9. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    No, ez az event jól kezdődik!

    Lett picassom egy tündérből, így lett szupim. Pörgetést még szedek össze innen onnan...szóval minden ok. Szintszorzós kütyüm nem lett, de nem is volt illúzióm 50 Fa-ból... nem baj, lassan úgyis itt a 200, utána meg már nem számít...
    Kb. 1,5 óra múlva beérik az utolsó kütyü is, aztán pakolok át mindent. Megnéztem a videót, fog ez a minijáték menni! Szerintem sokunk szeretni fogja:) és termelünk ezerrel, hogy minél tovább jussunk.
     
    rozo52, genka53, vazulneni8 és 7 más kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A lényeg, hogy a saját döntésed legyen;) s később mikor vissza tekintesz ....elmondhasd... , hogy "akkor annyi ésszel abban a helyzetben jól döntöttél";)
    Nagyanyám szerint ez a boldog élet titka:p - még akkor is ha később több ésszel több tapasztalattal máshogy csinálnád:music:
     
    nagymami2, vazulneni8, dagi18 és 4 más kedveli ezt.
  11. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Bal alul indul a szellem. Kapsz egy négyzetet oda illeszted a sárga nyilakkal jelzett "játéktér" széléhez és kattolsz. Azzal tolod be a négyzetet. Mondjuk betolod bal oldalt az alsó betolhatónál akkor pont vele szemben jobb oldalon kiesik a szélső négyzet. Ez lesz a következő.
    Betolás után a szellemhez "ragad" az egér. Szellemet tudod mozgatni amíg szabad az út (ahogy van a csövezés) vagy azt mondod hogy ott hagyod azon a mezőn ahol van (ez esetben is kattolni kell). Utána visszatérünk a csempebetoláshoz (tudod, ami az előbb kiesett jobb oldalt). Ezzel úgy kell taktikázni, hogy a fehér kerettel jelölt dekorhoz el tudd juttatni a szellemet. Felveszed a dekort, majd folytatod a csempe tologatást és a rózsaszín pöttyhöz (jobb felső sarok) viszed. ekkor van vége a játéknak. Ez az első szint. Utána később több tárgyat kell majd összekapirgálni. Az útnak nem kell folyamatosnak lenni, mert mindig haladsz a szellemmel és mindig úgy is elrontod az utat, tehát nem vízvezetékszerelős/ shakes eventes a mini játék.

    Így világosodd valamennyit?
     
    Kincső52, Szviki04, ildiko44 és 10 más kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóóó reggelt, Tamás készüljetek fel, hogy annyi kérdés lesz a tologatással kapcsolatban, hogy nem győzitek majd. :D
    Egy kérdésem lenne: mindenki ugyanazt a táblát kapja mindig, vagy eltérőeket? Mert ha ugyanazt, akkor tudnánk segíteni a többieknek hogy tologassanak.
     
  13. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    Köszönöm, azt gondolom, én is ezt írtam le, a csempebetolás kivételével. Az útnak mégis csak folyamatosnak kell lenni a bal alsó saroktól a tárgyig (mert különben nem tudom odavinni a szellemet és felévenni), majd a tárgytól a jobb felső kijáratig (mert különben nem tudok kimenni). Szerintem.
     
    genka53 és nagymami2 kedveli ezt.
  14. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Nagyon tetszenek a kütyük csodásak lettek, főleg a labirintus fantomja a villogó tökfejekkel!:inlove:
    A felhő tulajdonsági is tetszik az érésideje kevésbé de ez van.:p
    Farmátrendezés lesz amint látom.
    A farmon hortenziával várom a kezdést, a Bahamán papagájtollfákkal.:)
    A felhőig szeretnék elmenni nekem ez bőven elég lesz.
    De jó folytathatom tovább a rémséges gazok termelését és a macskatündérek szaporítását.:inlove:
    A minijáték kicsit még kínai de majd élesben meglátjuk!:music:
    Sok-sok felröppenőt és jó játékot kívánok mindenkinek!:)

    [​IMG]
     
    ildiko44, rozo52, iboly54 és 11 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    ŐŐŐŐ most megyek és újra olvasok...:music:
    A szigeten is jön felreppenő?:eek:
     
    MamaMeseKertje és HéricsBáró kedveli ezt.
  16. viricsibe

    viricsibe Fórum-zöldfülű

    Sziasztok˘! nem ide tartozik de megtudná valaki mondani hogy hol találom az izzó bükkfát , mert kaptam a játék során egy XXL es fát csak nem tudom kirakni sajnos .
     
  17. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Lámpásfedél (felröppenő)
    [​IMG]
    Hozzájutási lehetőség:

    - Felröppenőként minden típusú ólak, fák és növények aratásából (főfarm, szédült szántó, erdei tisztás, bahama sziget, esőerdő, zuhatagok szigete, teliholdas terület, gombaerdő)
    - Tenyésztés során*
    - Varázsfa jutalma
    - Szomszédoktól ajándékba (csak az ingyen ajándékok kapacitásáig)
    - NEM vásárolható!

    * Tenyésztés során: Tenyésztés alkalmával garantáltan 1 db azonban kis eséllyel további darabot is kaphatunk.
     
    rozo52, maszilva, iboly54 és 10 más kedveli ezt.
  18. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Négyzet betolás / csempebetolás egyre megy... hivatalos anyag csempének nevezi, amúgy a gyikba én négyzetnek írtam...

    Annyiban hibázik ez az írásod, hogy haladhatsz Te négyzetről négyzetre is a szellemmel, mert minden négyzet betolás után rendelkezel a szellemmel hogy haladjon vagy ne...
     
    genka53, ursa11 és Gio kedveli ezt.
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    :D:D Javaslom az olvasást. :D A Teliholdasokon is jönnek, magyarán 8 területről, érdemes a teliholdason is hosszúval várni az eventet. ;)
     
    genka53, brekkencs., vazulneni8 és 6 más kedveli ezt.
  20. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Igen, növény 3 területről, felröpi pedig farmos, bahás és teliholdasról is.... + tenyésztés
     
    genka53, brekkencs., vazulneni8 és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.