Visszajelzés A Titokzatos labirintus eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 23.10.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    A nyeremények hatása alatt áll biztosan!:p
    A nap poénja!xD
     
    CoraQueen, genka53, brekkencs. és 3 más kedveli ezt.
  2. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Reszketés a holdfényben gazdaköri feladatban tudsz nyerni, vagy pl most a ládás válogatásban tudsz szerezni olyan titokcsemetét amiből kifejlődhet.
     
    maszilva, genka53 és HéricsBáró kedveli ezt.
  3. megirn

    megirn Aktív író

    Sziasztok!
    Szeretném meg nézni a videót de nem találom. Kaphatnék egy linket? Előre is köszönöm.
     
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Biztos elveszett a ládák nyitogatásában. ;):):D
    Kicsit félek ettől az eventtől is, hogy olyan hosszú ideig fog tartani 1 célbaérés, mint megfőzni egy csülkös bablevest. :D
     
    marcsi152, Zatini, szekulagábor és 15 más kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Köszönöm... a második olvasásnál megvilágosodtam;)
     
    szekulagábor és brekkencs. kedveli ezt.
  6. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    ildiko44, genka53, Gio és 3 más kedveli ezt.
  7. viricsibe

    viricsibe Fórum-zöldfülű

    Tamás köszi szépen a választ , már csinálom is a gazdaköri feladatott.
     
    genka53 és Gio kedveli ezt.
  8. MamaMeseKertje

    MamaMeseKertje Fórum veteránja

    Megjött Kukori, és máris azon töri a fejét, hogyan segíthetne másoknak... :inlove:
     
    ildiko44, Domos52, csopke1 és 9 más kedveli ezt.
  9. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia Kukori, bocsánat, de ez csak most tudatosult bennem. Köszönöm MamaMeseKertje :*

    Bevallom őszintén 1 farmon teszteltem, azzal már előbbre is járok, amúgy a német videón egy teljesen más összeállítás van mint amiről én csináltam a képeket. Sőt a német videón másik tárgyat is kell összegyűjteni pedig elvileg az is első játék..
    Ennek tudatában azt mondom, hogy random, nem össznépi segédletes :(
     
  10. Lionking31

    Lionking31 Utánpótlás-írogató

    Kedves Tamás!
    Köszönöm gyors válaszod. Sajnos Jancsika írását nem találtam. Hasznos volt meg nézni ezt a kis videót. Sok sikert mindenkinek. Várom már a tenyésztést is. Kell nekem az a Pannika. Egy már csücsül a tölgyön. Farm előkészítve a holnapi event kezdésre.
     
    genka53, brekkencs., Ribiszke és 2 más kedveli ezt.
  11. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szia!
    Nagy igazságok rejtőznek a mondandódban! ;) Ezzel a jó kis eventszövevénnyel jól elterelték a figyelmünket a közelgő topról...az enyémet legalábbis:oops:
    Ettől függetlenül megpróbálok azért végigmenni.xD Egyre jobban tetszik az egész...hiába, eventrajongó vagyok.:D
     
    Domos52, genka53, brekkencs. és 10 más kedveli ezt.
  12. pityhaitt

    pityhaitt Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Jól értelmeztem, hogy a napi aji a szomszédoktól csak 20 lehet? 21.-diket FA-ért sem lehet küldeni?:p
     
  13. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Szia!
    Ha felröpik szépen jönnek majd, és nem kell külön az miatt ültetni, akkor szerintem reális cél lehet végig vinni. Persze ehhez (éjszakázást leszámítva) non stop kell ültetni, földben hagyás nélkül. :)
    Kíváncsian várom, hogy kik fognak végig eljutni :)
    Mondjuk 73 játék után lehetnének jobb nyeremények is. Aki addig eljut az nem kis teljesítmény ennyi területen, többet is adhatnának érte...
     
  14. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Pontosan... FA-ért sehogy nem lehet hozzájutni
    (elvileg)
     
  15. Chate-farm

    Chate-farm Fórum biztosa

    Szia! A Ravensburger cég alkotott ilyen Labirintus társasjátékot :) Van több féle változat is belőle :p
     
    bogisaci60 kedveli ezt.
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Köszönöm:) Valahogy már meg se lepődök.
    Készüljetek fel a sok kérdésre, mert hogy lesz, az biztos. :)
     
    Fatther, ildiko44, Domos52 és 8 más kedveli ezt.
  17. nagyjuli

    nagyjuli Fórummogul

    A sok kérdés a BP-nek köszönhető!
     
  18. pityhaitt

    pityhaitt Utánpótlás-írogató

    Köszi. (elvileg:D)
     
    brekkencs. és dagi18 kedveli ezt.
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Inkább azért lesz sok kérdés, mert egy új játék és nagyon sokan fognak bolyongani a táblán, mire célba fognak érni. Kell hozzá pár játék, mire tudatosul mindenkiben hogy mit kell csinálni. Akinek meg nincs ideje a tologatásra, azt meg kimondottan idegesíteni fogja. Szerintem úgy lett volna korrekt, ha adnak előtte 5 játékot próbaképpen és mindenki ki tudta volna tapasztalni hogy mit kell csinálni. De ez csak az én véleményem.
     
    Kincső52, Fatther, ildiko44 és 12 más kedveli ezt.
  20. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    1 Próbajáték lesz amúgy, ugye ez az 1 ingyen szellemlámpás ;)

    zárójelbe jegyzem meg, ha tudnátok, hogy milyen beszélgetések folytak nemzetközileg erről az eventről mikor bekerült tesztre, meg közeledett a gyik írási időszak... :eek:o_O
     
    Domos52, maszilva, genka53 és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.