Visszajelzés A végzet dallama

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.3.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Jujj, de régen olvastalak,jó látni. :) Off vagyok most de... Örülök neked. :)
     
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ma reggelre kész lett az event . :D A piccolót kiraktam , remélem farmaranyfa lesz . :inlove:
     
    szellorozsa, soresne, ulmo12 és 3 más kedveli ezt.
  3. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia sajnos nekem nem jött ilyen kedvező ajánlat bár én is elcsábultam volna én csak a szokásos akciókról értesültem panni, szupertrágy a meg kacsa-Kata vásárlás ezek nem hoznak lázba. Esetleg e-mail-ben jött a lehetőség? Bár ritkán nézem de ott sem találtam semmit.Nem értem a dolgot, szinttől függött esetleg?
     
    szellorozsa, ulmo12 és Sárika555 kedveli ezt.
  4. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Ezek az ajánlatok központi elosztásúak.
    Nincs információnk arról, milyen a kiválasztás szempontja, mely farmokra érkezik, érkezhet egyedi ajánlat.

    Az azonban biztos, hogy a következő ilyen kínálat már más farmokat fog érinteni. Érdemes figyelni a hirdetési ablakot a farmon.

    Valamikor beköszönhet hozzád is, másokhoz is "megérős" csomag-vásárlási hír.
     
  5. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Köszönöm szépen a gyors választ mindig nézem talán egyszer én is szerencsés leszek. További szép napot kívánok.
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  6. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Szia. Belépésnél egy felugró ablakban volt az ajánlat. Nagyon örültem neki, mert ez a farmom ugyan már 220 as , de nagyon fiatal, és így lett lehetőségem mammutokhoz jutni. Volt egy másik ajánlat is, de az nem jött vissza. Telórol arattam, és nem sikerült jó helyre kattintani.
     
    szellorozsa, Kuzdern, ulmo12 és 2 más kedveli ezt.
  7. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok:inlove::inlove::inlove:
    Eventecske lerendezve:p, még este kész lett, a piccolóból: végtelen kincskeresés lett:)
    csak kár,hogy nem végtelen:D
    aki kész annak gratula, aki még csinálja sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
     
    maszilva, szellorozsa, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  8. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!

    Az event lassan, de biztosan elkészült :)
    Piccolót még nem tettem ki.
     
    szellorozsa, Kuzdern, ulmo12 és 2 más kedveli ezt.
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ingrid tanítványa lett , a szupertáp is jó valamire . :inlove:
     
  10. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Szia! Nekem is az lett,de valami megjelenítési hiba van mert 2X2 dekor de csak 1x1-en van
     
    szellorozsa és ulmo12 kedveli ezt.
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    A piccoló láda az 2x2-es , és az ingrid tanítványa az 1x1-es . Nincsen hiba benne , ez így van kitalálva
    Ha az a baj , hogy a rendszer még 2x2-őnek érzékeli az 1x1 dekort , akkor frissíts eggyet , és máris rendbe jön a hiba .
     
  12. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Ma még egy öröm ért a farmon, a piccolo láda virágfestést adott.:)Most már 2 db van a birtokomban.
     
    szellorozsa, Kuzdern, mamszi5107 és 5 más kedveli ezt.
  13. Hagymácska55

    Hagymácska55 Fórum ismerője

    Köszönöm szépen, nagyon kedves vagy. Itt vagyok ám, csak egy éve elkezdtem egy új farmot, Sárika555 néven, és főleg ott szoktam írni. Most véletlenül erről válaszoltam. Olvasni innen is szoktam, játszom rendületlenül, csak a BP tesz néha keresztbe. Most még 1 milliárd tp és elérem a 230 as szintet.:):)
     
    maszilva, szellorozsa, Fätum és 7 más kedveli ezt.
  14. Maffin71

    Maffin71 Aktív író

    Sziasztok!
    Én is éltem a lehetőséggel.
    Kicsit bővült a mamut készletem 6db-bal.
    Szép napot mindenkinek!
     
  15. solyomhajnika

    solyomhajnika Utánpótlás-írogató

    Szia szomszéd :) Örülök, hogy itt is lehet látni :) Aktív, dolgos szomszéd vagy, gratulálok :)
     
    szellorozsa és Maffin71 kedveli ezt.
  16. Maffin71

    Maffin71 Aktív író

    Szia Szomszéd!
    Köszi.
    Probálok ügyeskedni, a mumutok meg még segítenek is :D
    Rendszeres fórum olvasó vagyok, de író az viszont nem. :)
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  17. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Sziasztok! Event kipipálva, piccolóból Ingrid lett.
     
    szellorozsa, Kuzdern és mamszi5107 kedveli ezt.
  18. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Egy ideje nem tettem ki piccoló ládát, így most 6 db készült el egyszerre :inlove:xD:inlove:

    [​IMG]
     
    maszilva, Hagymácska55, hali911 és 7 más kedveli ezt.
  19. soresne

    soresne Fórumgróf

    Szia !
    Gratulálok a FA fához :). Én is 6 piccolót tettem ki, a következők lettek :virágfestés , pöttyös ernyőgomba , tündér termálforrás , multitaszking zseni , 2 levéltánc. Nagyon szerettem volna FA fát,de nem jött össze.
     
  20. spagetti24

    spagetti24 Kivételes tehetség

    Sziasztok!
    Az event letudva,Piccolóból Multitaszking zseni lett.
     
    szellorozsa, Kuzdern és zsani_apja kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.