Visszajelzés A vörösszőnyeg - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 20.4.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Én sem akartam beváltani az érméket. Viszont tegnap nézegettem a kínálatot és úgy döntöttem, hogy ólakat veszek ki. Abból biztos nem fejlődhet ki Farmaranyfa. :D ;)
     
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Apja:)
    Szóhoz sem tudok jutni úgy meglepődtem ezen az írásodon :D
    Igaz így csalódás sem ér, mert nem azt kaptál amit vártál :)Lehet, hogy okos döntés volt a részedről (?) :)
    , nem tudom, majd kiderül, ha megmutatod a nyitások képét a csevegőben, De ne felejtsd el menteni a képet mielőtt törölnél :)
     
  3. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    Én is igy jártam, miközben olvastalak benneteket akkor jöttem rá, hogy a boltba be sem mentem, de sebaj, csak a fákra mentem rá, kivéve a kakapó tenyészetet, amit mindkettőt megvettem, természetesen kakapó nem jött belőle, sebaj, majd cserénél sikerülhet szerezni. A titokfáknál sem jártam különösebben sikerrel a legújabbakból mindkettőből 1-1 volt, de nem vagyok telhetetlen hogy nem jártam igazán sikerrel. Már csak a 11 db piccolo láda van a raktárban, de nem merem kirakni, FA fára vágyom, s ha nem sikerül, el fogok keseredni. Igy csak álmodozom és gyüjtögetek, majd valamikor ráveszem magam a kirakásra.
     
    maszilva, jutka190226, Sali~*.* és 6 más kedveli ezt.
  4. zali1111

    zali1111 Fórumlakó

    s
    Szia, picit off, de reagálnék a 11 piccoló-s félelmeidre...mivel én sem kérdeztem/kerestem statisztikákat, így félve tettem ki a hónapokig gyűjtögetett készleteket: 31 piccolóból egy varázsfa, egyetlen farmarany sem, én pedig nem is ilyenre vágytam, csak egyetlen árva Jack kellett volna épp...néhány multitaszking, talán egyetlen virágfestés...
    másnak hasonló tapasztalata? bár hozzáteszem, titokólnál, fánál sem szokott nagy szerencsém lenni, lottóról már ne is beszéljünk....
     
  5. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Sziasztok:)

    Megint nem lett semmi értékelhető a 7 piccoloból:) ( 1 db légyfogó ) :(
     
    jutka190226, fakír1020, ildiko44 és 4 más kedveli ezt.
  6. zali1111

    zali1111 Fórumlakó

    Kicsit gondolkodtam, hogy rányomjam-e a "tetszik"-et a hozzászólásodra, mert olyan szomszéd tehene effektusnak tűnhet, pedig csak azt tetszikelem, hogy leírtad a stat-ot...nekem úgy tűnik, kb. mindegy hányat bontunk...farmot "bontani" viszont kell a sok ládapakoláshoz...ergo.....
     
    jutka190226 és ildiko44 kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szívesen újra kezdeném ezt az eventet;)
     
    jutka190226 és Zsike49 kedveli ezt.
  8. Kókusztej

    Kókusztej Törekvő

    Jobb időt mint ami itt van nálunk és kellemes hétvégét :D
    Nagyon tetszik ez az event. Így elsőre azt mondom végig is tudom csinálni, bár nem néztem meg, hogy amikor a végén konkrét állatkákart kér oda pontosan mik kellenek. Csak gyorsan átfuttam, de így sem tartom valószínűnek, hogy gondot fog okozni. Van tartalékban pár láda is. Azt hiszem most ki is nyitom őket :D
    A nyereményeket is elég korrektnek gondolom. Abszolút meg vagyok elégedve a mostani eventtel. Talán idén ez az eddigi legjobb tenyésztős event :D
    Nagy ugrásokat mindenkinek :)
     
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nem is emlékszem olyan eventre ami 6 piccolót adott volna;) Szóval ebből a szempontból nagyon jó...
    Tenyészteni is szeretek;)
    Az ugrásokkal nem nagyon dicsekedhetek... de panaszom sincs rá;)
    Szóval ezentúl csak ilyen vagy ennél jobb tenyésztős eventet szeretnék;)
     
    jutka190226, ildiko44, zali1111 és 2 más kedveli ezt.
  10. Kókusztej

    Kókusztej Törekvő

    Én is nagyon szeretek tenyészteni. Bár nekem általában az ugrások sem tűnnek fel. Sosem volt türelmem végignézni a tenyésztés után az eredménylistát. Mindig utólag csodálkoztam rá, hogy jéé te meg honnan lettél xD
     
    jutka190226, zali1111, fakír1020 és 4 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Imádom a boom -kor meglepetésként jövő állatkákat;) Még nincs mindenből arany állatom... tartalékba;)de dóóóógozok az ügyön;)
     
    jutka190226, zali1111, Kókusztej és 2 más kedveli ezt.
  12. ildiko0705

    ildiko0705 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Bahás állatot mért nem enged a gazdaköribe betenni? Köszönöm a váloszt:
     
  13. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Erre igazából nincs válasz.
    Ezt az eventet most így találták ki nekünk. :)
     
  14. atyka88

    atyka88 Fórumprofi

    mit is tartalmaz a picolo lada/
     
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

  16. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    tulajdon képpen én is....szeretek tenyészteni is, de általában csak a kövtkezőre ugrik, nagyon ritkán fordul elő, hogy arany állatot adna....egy mancsomon meg tudom számolni az eltelt sok évben...
     
    jutka190226, zali1111, ideals20111 és 3 más kedveli ezt.
  17. kisjanos78

    kisjanos78 Fórumszaki

    piccolom 2 varázskalapocska ja és halladok :))sziaztok kész :) igen mire leirtam készlettem készlettem :))))
     
    Utoljára szerkesztett: 23.4.22
    maszilva, jutka190226, fakír1020 és 2 más kedveli ezt.
  18. atyka88

    atyka88 Fórumprofi

    event kesz'''''''picolo ladak kinyitasa holnap
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  19. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Most kész vagy, vagy haladsz? Nem értem. :)
     
    jutka190226 és fakír1020 kedveli ezt.
  20. csillaglili55

    csillaglili55 Fórumelemző

    Hasonló "jókat" kaptam én is... elég nagy csalódás!
     
    jutka190226 és zali1111 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.