Visszajelzés A vadon állatai - 2018. március - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 13.3.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    Sziasztok!
    A tenyésztés lehető legjobban sikerült :Dszinte alap tenyész állatokból nagyon magas szintűeket kaptam:cry:duplán ugyan is
    A mai nap igencsak szerencsés 200%- terménybónuszt pörgettem :D:cry::cry:
    A tenyésztés kész :) most már a gyémántra gyúrok. jó játékot szép estét mindenkinek:inlove:
     
    Ditti58, ursa11, Beus85 és 15 más kedveli ezt.
  2. bodnkriszti

    bodnkriszti Törekvő

    a tenyésztés gyengére sikeredet,de függetlenül,kész vagyok a két, új alapólig.Tehát ennyire futotta erőmből ,most malom kever reggeltől eszeget a jak,meg a kolibri:wuerg::cry::p
     
    ursa11, kutyaszálló, Gio és 4 más kedveli ezt.
  3. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok! :)
    Sikerült mindhárom farmomon végigvinni a Vadon állatai 6. eventet. Már rakom is ki az új szerzeményeket, és már le is kevertem nekik 25-25 tápot egyelőre, hogy hamarabb lefusson a keverés.
    http://www.kephost.com/images/2018/03/14/Vadon_allatai6.Eventablak..jpg
    Akit érdekel, aktualizáltam az aláírásomban a Tápok terményszükséglete táblázatomat, használjátok egészséggel.
    A hét végi Boomkor majd még tenyésztek valamennyit, addig a vörös gyémánt vadászatra fordítom a figyelmemet.:D:inlove:
    További sikeres eventezést kívánok! :inlove::inlove::inlove:
     
  4. timi-1980

    timi-1980 Fórumgróf

    Sziasztok!

    Lesz még baby boom?
    Köszi
     
    Swordfish és -Csiki- kedveli ezt.
  5. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Eddig minden alkalommal volt hosszabb boom is a hétvégén.
     
    Ditti58, imi010, kutyaszálló és 7 más kedveli ezt.
  6. spagetti24

    spagetti24 Kivételes tehetség

    Sziasztok! Tenyésztés kész.Extra nagy ugrás nem volt de nem is nagyon szokott.Használtam mind a 2 bájitalt.Egyszer biztos nekem is sikerül majd :)Már nagyon várom,hogy kitehessem az új ólakat.
    Sikeres tenyésztést!
     
    kutyaszálló, Gio, Swordfish és 4 más kedveli ezt.
  7. szpiró61

    szpiró61 Törekvő

    Sziasztok! Kész a tenyésztés, az új ólak ki rakva!
    Mindenkinek további jó eventezést kívánok!
     
    ildiko44, kutyaszálló, Gio és 5 más kedveli ezt.
  8. drxxl123

    drxxl123 Haladó

    Én is készen vagyok az eventel, maradt jelvényem is. A luxus lötyi nekem befutó, lett általa 2 darab korcsolyás strucc ma is, el is készült a rózsa strucc TSZ. happy :inlove:
     
    szpiró61, imi010, kutyaszálló és 9 más kedveli ezt.
  9. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Event kész :) Nagy ugrások nem voltak, de hamar végig tudtam szaladni :) Tetszenek az új ólak. Tápok keverésre berakva, új ólakat kirakom, lássam milyenek, első körben szupitápot kapnak.
     
    imi010, kutyaszálló, Gio és 8 más kedveli ezt.
  10. -Csiki-

    -Csiki- Törzsjátékos

    Event kész:)
    Naná hogy elfelejtettem a tenyésztéses Tp-s felhőket aktiválni:cry:
    Egyszer használtam a luxust 4 kőszáli nagyot ugrottxD és lett egy csábos:)
    Maradt 2 világoskék jelvény.
    További jó tenyészgetést nagy ugrásokat:)
     
    kutyaszálló, Gio, Rékuci1111 és 6 más kedveli ezt.
  11. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Cukik az új ólak! Örülök, hogy gyorsan meg tudtam szerezni! Remélem másoknak is sikerül!;)
     
    ildiko44, genka53, kutyaszálló és 7 más kedveli ezt.
  12. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    ÓÓÓ én balga :wuerg: nem figyeltem a boom idejére és mire észbe kaptam lejárt, :wuerg: úgyhogy a házikóban várakoznak az állatkák a hétvégi boomra.
     
    imi010, kutyaszálló, Gio és 3 más kedveli ezt.
  13. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Sziasztok! Jack a jak, már az E-tisztáson falatozik! :D Ibi a kolibri, az majd később lesz kihelyezve, mert kell a hely növényt termelni. A jak ól egy picurkát nagy, de ez lehet, hogy csak nekem tűnik annak. A lényeg, hogy már eszik!
     
    nyaf-nyaf, Ditti58, ursa11 és 10 más kedveli ezt.
  14. nyaf-nyaf

    nyaf-nyaf Fórum veteránja

    Sziasztok..
    Hát ez pikk-pakk meg volt.. :D
    Egész csini az a Jak ól..
     
    Swordfish, Ditti58, ursa11 és 6 más kedveli ezt.
  15. KabalaBabus

    KabalaBabus Utánpótlás-írogató

    Hali!:)
    A Baby Boom miért csak 4 órás??? :( Aki még dolgozik lemarad róla. Sose volt még ilyen rövid.
     
    Ditti58 kedveli ezt.
  16. BriGitta75

    BriGitta75 Fórummogul

    Szép estét! :)
    Az eventtel én is végeztem már, és nagy örömömre a tenyésztés is jól sikerült. Voltak 4-5-ös ugrásaim is. Alig hittem a szememnek.:inlove:
    Igaz javarészt csak alap állatot tenyésztettem, de nekem így is egy élmény volt a boom. Nem használtam Luxus bájitalt, múltkor se vált be. Sokszor frászt kapok mikor látom hogy pajtából is kell bedobálni cuccot, de most így utólag ez tényleg nem volt vészes. Csak a riadalom volt a nagy (nálam)... Bahás állatokból könnyedén el lehetett végezni a feladatot. Az új ólak nagyon tetszenek, főleg a Jak, ami már kinn virít a farmon. A kolibrit nem rakom fel, mert kell a hely a másik eventnek.
    Sok sikert azoknak akik a hétvégi boomra várnak, és gratula a már végzőknek! :)
     
    Brigi031976, Imi*, Swordfish és 8 más kedveli ezt.
  17. cinege65

    cinege65 Aktív író

    Beütött az infláció ide is.
     
  18. KataMara

    KataMara Fórumlakó

    Szia!
    Péntek estétől, vasárnap estig szerintem még lesz Baby Boom.
     
    Swordfish, kutyaszálló és Gio kedveli ezt.
  19. Ditti58

    Ditti58 Fórum hercege

    De jó, hogy feltetted ezt a képet, már régóta motoszkál bennem a kérdés, hogy mi van akkor, ha nem egyforma állatkákat teszek be, sose mertem megcsinálni, gondoltam, nehogy elpocsékoljam a magasabb szintűt az alacsonnyal (hú, micsoda rasszista vagyok! xD)
    erről, ha írnál (na nem arról, hogy mennyire vagyok rasszista, mert szerintem a valóságban nem! :D ) hogy mik a tapasztalatok, mennyire lehet keverni és mi a tapasztalatod ezekkel az állatkákkal. köszi! :)
    Szia! szerintem azért, hogy ne legyen mindenkinek 10 perc alatt kész :) biztos lesz 7végén is boom, addig a másik eventet nyúzhatod :)
     
    Utoljára szerkesztett: 15.3.18
    Gio, Imi*, Swordfish és még 1 ember kedveli ezt.
  20. puty-puty

    puty-puty Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Ezzel az eventtel kész vagyok, a szuper bájital nem ér semmit, a simára ugrott időnként a szupernál mindig csak a következőt adta, ugy hogy nem fogom használni.:sleepy:
     
    kovacstne, Sali~*.* és Gio kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.