Visszajelzés A vadon állatai csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 19.9.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Jennyke60

    Jennyke60 Törekvő

    Hol találom meg a rákot?
     
  2. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Szia!
    A Bahán az állatoknál.
     
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A titok ólakhoz került mert nincs hozzá szobor ... Vajon titokólból kifejlődhet majd ?
     
    h.lajosvilmos, osztrak12 és mebajah kedveli ezt.
  4. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Nem nagyon friss még?
     
    h.lajosvilmos, sziszi1965 és osztrak12 kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hm .... titok ól -ha menetrend szerint jön ... akkor november .... az még odébb van ;)
    Bocsi bocsi csak előre gondolkoztam ... ráadásul hangosan ....
     
    h.lajosvilmos, Meellcc, osztrak12 és 3 más kedveli ezt.
  6. maszilva

    maszilva Aktív író

    Sziasztok! A piros Tikitotem műhelyen kívül begyűjtöttem minden ajándékot. Az aranybanánoknak nagyon örülök. Maradt egy kis szupertápom is.
    A titkosakból csak azokat írom, amik még nem voltak és most nagy a boldogságom, mert lett egy XXL Achacha fám, :inlove:
    egy hangyászom :inlove:és egy szarvasom. :inlove:

    Mindenkinek hasonló jókat kívánok!
     
    stellácska26, Gio, h.lajosvilmos és 8 más kedveli ezt.
  7. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Holdfény!
    A 6 hónap alatt éjjel-nappal ment termelés farmomon.Vittem persze minden növényből,állatból, tenyészetből is,terményekből,tápokból és termékekből is piacra CSP miatt,de Én valahogy sajnálom Őket eladni és így mindenből felhalmozok.
    Nekem még a most kapott ajik ki sincsenek téve,tehát azt se tudom,hogy miket kaptam.:p
    Parti pörik is gyűlnek és csak napiakat pörgetem,mert néha nézem és 1-2 pörinél már látható,hogy mely nap szűkmarkú kerék.
    Doktorhalat is simán pörgettem és most közel 1,7 millcsiért, plafon áron vitték el.
    Tigris is 10 db felett,de most éhezik,mert Kakaófám nincs még és Táp drága neki most még.:sleepy:Ilyenkor kiveszem és bemegy 2x2-es földkocka vagy új ajikból valamik.Ha jó,akkor maradhat,ha nem akkor ki Parkolópályára.xD
    Én komolyan,de lusta vagyok minden eventnél leszedni,vissza rakni ólakat, fákat is,ha termelni kell.:DxDxD
     
    Utoljára szerkesztett: 26.9.16
    Gio és andycyca87 kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia ;)
    Valamikor még a játék Őskorában a régi fórumon Csocsó írt egy érdekes dolgot akkor a játék jövőjéről ...
    Azt , hogy aki haladni akar annak specializálódnia kell ...
    Szóval egy popóval nem tudunk sok lovat megülni :(
    Én pl fontosnak tartom az eventeket ... A gazdakört is töltögetem ... Ennek az az ára , hogy a Tp nem halad túl gyorsan ...
    Nekem ez így jó .. Csp milliárdra sem vágyok ... - dehogynem ... csak ameddig van mit venni a gazdakörbe ez esélytelen ;)
    Valamennyi tartalékom mindenből .. szinte mindenből van .... Bár 0 is szerepel itt ott :oops:
    Ez a játék azért jó mert mindenki máshogy játszhatja ... s mégis együtt is játszunk ... Kiegészítjük egymást ;)
    Már csak emberség , korrektségég tisztelet hiányzik ahhoz , hogy egy tökéletes játékot játszhassunk :music:
    - Mielőtt magadra vennéd ... 8) az előző sort általánosságban írtam ;)
     
    blani06, Gio, osztrak12 és 6 más kedveli ezt.
  9. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Sziasztok, az event befejezve:D, pontosabban még tegnap, aminek nagyon megörültem, az a szarvas és a flamingó , flamingóból már az 5. volt.:D:D Külön jól jött néhány AB is!:D:D
     
    stellácska26, Gio, h.lajosvilmos és 5 más kedveli ezt.
  10. Zsuana55

    Zsuana55 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Én azt írtam, hogy nem kezdem el, inkább megyek nyaralni, de aztán 20-án még nekiláttam a tenyésztésnek és mindenhol elmentem a banánig /még szarvasom is lett!/ 21-én hajnalban pedig irány Székelyföld, úgyhogy végül is minden jól sikerült.
     
    stellácska26, Fenyvesi1010, taga1 és 6 más kedveli ezt.
  11. Hechingen

    Hechingen Rutinos

    Szia! Nem csak a hozzászólásod miatt,gondoltam legyen rákom és tikitotemem is ha már tenyésztek bumm alatt:) Egyébként utánad vagyok 1-2 szinttel és nem elötted;)
     
    Fenyvesi1010, taga1, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  12. h.lajosvilmos

    h.lajosvilmos Fórum veteránja

    A kérdés nagyon jó,bár nagyot csalódnék,ha a következő titokólnál a csomag élén ezt látnám... Talán ha egy combosabb gazdaköribe beteszik főnyereményként,azt még úgy rentábilisnak gondolnám,de egy közeljövőbeli titokólnak???:cry::mad:
     
    blani06, stellácska26, osztrak12 és 3 más kedveli ezt.
  13. nevada007

    nevada007 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Én is azt szeretem ha teli a pajta is mindig van hogy mihez nyúljak ezert sajnálom a készletemet bedobni sokszor a Top-ba én mindig megveszek mindent amit úgy látom hogy olcsó és eladom mikor az árak már az egekbe vannak, ha nem ráér itt porosodni a pajtába,anno vettem 800 ezer gesztenyét 8 csp-ért valaki gondolom abba hagyta a játékot és előtte kiseperte a pajtáját na de az a lényég hogy még mindig van 200 ezer belőle és már 500 csp-ért adom és csak azt sajnálom hogy azt a rengeteget odaadtam 200 csp-ért pedig még azon is jő kis haszon volt,de salátát vettem sokat 0,50-ért,búzát és répát 1-ért és mikor már tíz fölött volt az ára akkor dobtam piacra de ha vártam volna vele most mehetne 50-be ez az igazi haszon és csak egy kis odafigyelés és türelem kell hozzá most is felvásárolok jő pár terményest aminek ha eljön az ideje biztos vagyok benne hogy 10 szeres ára lesz neki én így játszok és igazad van mindenki máshogy játszik és találja meg benne a játék szépségét és szórakozását.
     
    stellácska26, taga1, Gio és 3 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nálam ekkora halmok nincsenek:wuerg: ....
    A Top akárhány nem csábít ... - pedig minden éven Bőven bent lehettem volna ... De a Tp %-od adó kütyü nem csábít ...
    Az aranybanános kitehetőt - a top ajándékát később meg lehetett venni :music:.... Ezt sajnos kihagytam :oops:...
    Most ha tp-s kitehető lesz .... teljesen hidegen hagy ... Ha valami egyebet adó különlegesség .... Valószínűleg megvásárolható lesz ...
    No nem mondom a tároló megmozgatná a fantáziám :music:... DE pajtát nem ürítenék a bizonytalan miatt :wuerg:
    Piacozni jó ... Főleg ha bőven van mit olcsón venni ;)
     
    taga1, osztrak12 és h.lajosvilmos kedveli ezt.
  15. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Ha jól gondolkodom és logikázom,akkor a Rák 1 általunk ismert állat,sőt pizzák és egyebek készítésénél is napi használatban.:pA másik,hogy egészségügyben nálunk régebben,de van olyan ország ahol még mindig vérnyomás csökkentésére is használták a derékra téve.Így nem mai gyerek.;):DHa csak ezekből indulok ki,akkor bizony hamarabb kerül játékba,mint azt gondolnánk.:music:Ez az Én véleményem és innák rá mérget,hogy már akár októberi hónapban valamilyen formában,de előjön és a kosárban is megvehető lesz.xDEbben hitemben erősít,hogy mostanság disznó,nyúl,kacsa,pulyka, liba,méh, tyúk, .....etc, tehát közismert állatok a menők eventekkor.:DxD

    Ui:
    Holdfény!
    Nem vonz engem sem úgy a CSP nagysága,hogy mennyim van,csak legyen valamennyi és kész.Ha szükség úgy hozza,akkor kicsit tudjak mozogni,de a TP annál inkább,mert azaz Én kétkezi munkám eredménye,melyből eventbe vagy Gazdakörbe előbb viszek,mint piacra,mert nem mások szenvedtek meg érte,hogy Én milliómos legyek CSP-ből.:D:inlove:Megvenni azért,hogy pár óra,1-2 nap múlva min. 5-10-15x-ös áron eladni?:music: Ez nálam a ......... kategória, a többi kicsi társsal szemben.:wuerg:
     
    Utoljára szerkesztett: 26.9.16
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nem főnyereménynek gondolnám én sem .... Csak úgy mellesleg megszerezhetőnek ;)
    Bár a combosabb gazdaköri tetszene igazán :p
     
  17. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    Köszönjük a segítő hozzászólásokat, az előzetes számolgatást.
    Az event ideje alatt született ötleteket, tapasztalataitokat többen használták a sikeres teljesítéshez.

    Az event véget ért, a topic bezárta kapuját.

    Találkozunk a következő esemény csevegőjében.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.