Visszajelzés A vadon állatai csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 19.9.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Akinek nincs elég pénze, annak nehéz.xD

    Mindig érdeklődve olvasom ilyenkor a németek véleményét, hisz én német áron vehetném meg a szupertápot/kosarat, csak épp 6 hónap alatt keresem meg a németek havi bérét, de többnyire ugyanaz a véleményük az eventről mint nekünk: aki szeret tenyészteni csinálja, a többiek kihagyják a szupertáp szükséglet miatt.
    http://de.bigpoint.com/farmerama/bo...ack-gespräche-zum-event-wilde-farmwelt.49946/
     
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nekem a KupánvágottTukán szobor kell:inlove:

    Asszem feláldozok Varun Szent oltárán egy halom Pici Pipit:p
    Legjobb Tudomásom szerint semmi bajom Veled. o_O
     
    Magdusnéne, Peszi2, mebajah és 16 más kedveli ezt.
  3. Tomilan25

    Tomilan25 Törzsjátékos

    Valóban rengeteg szupertáp kell, főleg annak tükrében, hogy abból is egyre kevesebbet lehet nyerni :S
    Csak az első 6 szinteket csinálnám végig, de a 460 szupertáp is soknak tűnik, hiszen kb. 300 van. Lehet csak a rákot fogom megszerezni.
    Az is túlzó, hogy egy terményhez 3 állat kell.
     
    Peszi2, északiboszi, teréz65 és 12 más kedveli ezt.
  4. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Töröm ám a buksimat, hogy elkezdjem-e eme eventet.Érdekesen alakul a játék nagyon, de a 30 db szupertápon kicsit kiakadtam, amikor több 100 kell.Nálam nem érdekes a a Bomm sem,alig ugrik valamit. No de ha mégis belevágok, mi lesz a macskáimmal majd?:)A turbómalomhoz hívok szerelőt holnap,legalább az ne legyen csapágyasxD
     
    maniszla, Peszi2, északiboszi és 20 más kedveli ezt.
  5. _Geisha_

    _Geisha_ Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Az event kapcsán az már meg sem lep, hogy alig ad vissza szuper tápot, mert egy ideje ez a tendencia érvényesül.
    A terményes ólaknál nem csak az elindításukhoz szükséges alapállatok mennyisége, hanem a lejáratuk is elég megrázó. Már a békánál is sokkolt, hogy a terményes ól sokkal rövidebb idő alatt jár le, mint az alapól. A teknős esetében (még) nem beszélhetünk színes ólfejlesztésekről sem, így még több ólat kell kirakni.
    Sokakhoz hasonlóan még nekem sincs egy fúróm se, úgyhogy a gördeszka biznisz az én farmjaimon egy darabig nem indul be, inkább a mamutoknak biztosítom a helyet.
     
    Peszi2, teréz65, Maryanne1 és 11 más kedveli ezt.
  6. Hechingen

    Hechingen Rutinos

    Látod én Németországban élek és német keresetböl sem költök egy centet sem a játékra..Van helye böven van tervünk az életben böven és van 3 gyerekem is akinek egyengetni kell a jövöjét:) Magyar keresetböl meg még gondolni sem gondolnék rá:) Nah puff neki lehet megint törölnek:-D
     
    maniszla, Peszi2, északiboszi és 15 más kedveli ezt.
  7. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Ha nem tenyészthetők, akkor barkácsolni sem lehet.Jól mondtam?
     
    Peszi2, genka53, taga1 és 4 más kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Valószínűleg így lesz ;)
     
    Peszi2, -orgona-, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  9. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Sziasztok!:)
    Nnnna, fiúk -lányok fellehet kötni azt a bizonyost:p továbbá előlehet kotorászni a vésztartalékra gyűjtögetett dugi zsebpénzt a szupitáp akcióra, mert hát kinek van ennyi tápja:music:nekem még a malom is lassan kever, még jó hogy bedobták a turbót hozzá;)
    Szerény személyem először szemezget az alapokig, aztán majd meglátjuk mennyire kedvel a szerver, ha nagyon....akkor duplán dobálja a jelvényeket és a tenyészetekből is a legszebb színűekkel halmoz elxD:p aztán futhatok a piacra eladni, majd megvenni az alap állatokat, mert hát ugye aki nem rakja ki az ólakat:p az megyen a piacra csak ott tud jó kis csp-et kiadni és begyűjtenixD Milyen szerencse, hogy BP ellátott bennünket ennyi fúróval, így mindenki rakhatja egymás tetejére az ólakat, nem lesz gond a helyszűkévelxD:p
    Most már azért megnyugodhatunk, mert még 1-2 hasonló event és nem lesz semmi ami porosodik a pajtánkban, pajtakapu becsuk.... és jöhet az induló betanulása ( kong a pajta...)xD
     
    maniszla, Magdusnéne, anci091551 és 30 más kedveli ezt.
  10. imike911

    imike911 Fórum hercege

    Elvileg az alap terményest még akár lehetne is, ahhoz nem kell színes állat, de az meg nagy kitolás lenne azokkal, akik az eventen szerzik meg az alap terményest. (Sárga és narancs ólakat viszont olykor lehet venni nem tenyészthető állatnál is). Szóval, szerintem sem valószínű.
     
  11. .dolgos.

    .dolgos. Kivételes tehetség

    Azok az állatok / pl flamingó vagy más madár / nem is mindenkinek van meg , ha meg is van a gazdakör tele van ezekkel az állatokkal és azt teljesítettük eddig és most ezeket kellene beadni ????? tehát 0 lán vagyunk a sima gazda aki csak játszik és termel és nincs aranya és ennyi szupere az az most csak néz és bámul mert amilye van ha most ide elkölti de az eventet mégse tudja befejezni --- szegény lesz mint a templom egere , könnyen beszélnek akik pénzt és aranyat áldoznak fel
     
  12. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Miért kell másokat teljesen alaptalanul riogatni?
    A közelmúltban tudsz olyan új állat tenyésztéshez kapcsolódó eventet mutatni, ami nem volt teljesíthető a piacról?
    Miért lenne kötelező zsebbe nyúlni? Kiballagsz a piacra, és megvásárolsz mindent amire szükséged van.
    Igen, lehet nem kevés csp fogja bánni - de ilyen saláta-répa árak mellett nem nehéz összeszedni, csak kapirgálni kell érte.
    Nem hullik magától az öledbe? Igen, ez igaz. De ez egy ilyen játék, néha kell kapálgatni a fórumélet mellett :D

    Valóban vissza tud ütni, amikor x eventre (gazdaköri küldetésre) csak legyintünk, ez nem megérős, kihagyom... most bezzeg jól jönne az ott elvesztegetett szupertáp. (Vagy olyan tenyésztős eventnél "pazarolni" a szupertápot, ami piacról is teljesíthető lenne.)
    Mindenki saját maga ismeri a lehetőségeit, céljait, és annak megfelelően kell taktikáznia.
     
    Utoljára szerkesztett: 19.9.16
    csio70, maniszla, Peszi2 és 33 más kedveli ezt.
  13. soramay72

    soramay72 Fórum hercege

    Kérdés, az a lista, ami az eventben van, az az a lista amiből vegyesen adható be a listán szereplők? Mert 900 tukán tutira nincs :oops:
     
    északiboszi és -kaktuszable- kedveli ezt.
  14. Zsuana55

    Zsuana55 Fórum hercege

    Sziasztok!

    Nekem van 900 sztápom, de mindenképpen kihagyom, főleg, hogy nem is leszek gépközelben, de egyébként is kinek van ennyi állata? Jó, tudnék vásárolni a 79 millómból, de szerencsére kihagyom, mert nem is leszek itthon, inkább megyek nyaralni!!
     
  15. kosagi

    kosagi Fórum mestere

    Szia!
    A pajtaérték szerepel a nem tenyészthető állatok mellett, nem annyit kell beadni. Te választod ki, miből mennyit adsz be.
     
    Peszi2, Anikó1961, -orgona- és 4 más kedveli ezt.
  16. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!
    A beszállítható állatok és tenyészállatok fajtái.
    (Zárójelben a pajtaérték látható a nem tenyészhető állatoknál.)

    A felsorolás csak egy ajánlat, ebből lehet a beadásokat tervezni, de nem kell minden állat. Olyat érdemes választani, ami van, ami pótolható a pajtába ... vagy amit képes a csp-készlet elviselni a vásárlásnál.
     
  17. Detti0812

    Detti0812 Fórum hercege

    Egy híres kínai közmondás szerint: "Ha nem ízleljük meg a legkeserűbbet, sose jutunk el a legmagasabbra." ;)
    Szóval hajrá! :D
     
    csio70, gyfa, anci091551 és 20 más kedveli ezt.
  18. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Köszönjük!:D
     
    Peszi2, -Fülemüle-70, Boccio71 és 12 más kedveli ezt.
  19. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Nem. A pehelytoll, a tojás, a fahasáb, mogyoróvaj, papagájtoll és sok más egyéb a tenyésztés előtt megvolt, megvan, vagyis barkácsolhatóak vagy azok voltak tenyésztés előtt is. Csak a fejlesztések nem érhetőek el, vagyis nem barkácsolhatóak tenyésztés előtt, mert nincs mibűl.
    De most sem fejlődik ki narancs mogyorótaposó. Igaz? De mogyorótaposó igen.
     
    csio70, -Fülemüle-70, Melan és 3 más kedveli ezt.
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Ismét egy beszállítós event.Nincs gond a porosodásra,hál isten! :D ;)
    Először megijedtem,hogy a db-szám van zárójelbe.Gondoltam,na apja,most aztán elrendeződik a csp!! :D ..de hál isten a pajta érték van megadva.Nekem így látatlanba eléggé tetszetős,majd meglátjuk.Remélem elég,amim van!
    Sok sikert,főleg a kicsiknek!! :) ...bele értve magamat is!! :D
    üdv.:apja
     
    maniszla, Peszi2, HéricsBáró és 15 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.