Visszajelzés A vadon állatai - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 10.10.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem volt akkora az a hurrikán, csak akadozik már a klaviatúrám, aztán néha kihagy. De lehet, hogy az r nem akar duplázódni, mint boomkor a barna állatok.

    Majd jönnek a kérdések, hogy ha a béka nem kétéltű, akkor mé' nem ad hüllő kokárdát?
    De hát a veréb is csak ugrál még sem béka.
     
    csopke1, Maszatka47, Mevilla és 9 más kedveli ezt.
  2. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Ne is a barnák duplázódjanak;).
     
  3. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    De csak azok tudnak. A többinek nem megy.
     
    csopke1, Maszatka47, bendi1121 és 6 más kedveli ezt.
  4. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Ezért nem adtam túl az alap állatokon és gyűjtöttem az 1. és 2. szintű tenyészállatokat is. Kímélni szeretném a szupertáp készletem, de beáldozom ha kell.
     
    Maszatka47, almáspite48, revaa és 4 más kedveli ezt.
  5. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Sziasztok.)
    Én az egészet kihagyom, tenyészteni fogok, csak mást. :)
     
    csopke1, Maszatka47, kovacstne és 3 más kedveli ezt.
  6. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Én is mást tenyésztek. Fogtam és lenyúltam a tűspárnát, meg a reszelőt. Megfentem mind a két oldalukat. Rengeteg kétéltű van már, csak a pajtaértéküket kell valahogy belőjem.
     
    csopke1, Maszatka47, Borzas.Kata és 6 más kedveli ezt.
  7. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    A hüllőket és az ízelt lábuakat már beraktam a huncutka házakba.Utána jön a 80 kétéltű és hamar készen leszek vele.Ha nem lesz bébibumm, akkor le sem aratom őket,pihenjenek csak.A pengőst is kihagyom akkor.Nem ficánkolok feleslegesen.
     
    újfarm53, csopke1, Maszatka47 és 3 más kedveli ezt.
  8. bendi1121

    bendi1121 Fórumszaki

    Erőművek ott is 3-4 műszakban működnek.
     
    Maszatka47 kedveli ezt.
  9. blackcica

    blackcica Aktív író

    Szia!
    Sajnos rossz hírem van a pink medvével kapcsolatban...
    Nem tudom, mennyire fogja befolyásolni az iránta való keresletet, de tegnap láttam a keréken a következőt - sajnos kipörgetnem egyelőre nem sikerült...
    https://kephost.com/image/B7I1
    Valamint találkoztam már pink létragyárral és sajtüzemmel is... Sőt, kis farmomon innen lett rózsa tűzcsapgyár :inlove:
    https://kephost.com/image/B7eM
     
    csopke1, Cyra65, Maszatka47 és 3 más kedveli ezt.
  10. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    szerencséd van, nekem még soha nem sikerült sem rózsaszin,sem pedig pink ólat kipörgetni....de ami nem volt még jöhet.....
     
    Maszatka47 kedveli ezt.
  11. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Az elmúlt hónapokban 5 vagy 6 pink ólam lett a kerékről. Ezért is nincs, amit tenyésztenék.Gazdakörbe nem adok be drága állatot...Saját célra elég minden pinkből 2, a terményesek úgy zabálják az állatot, hogy ki sem teszem őket, pannim van 27, ha soha többé nem jön be 1 sem, az se baj...a ritkaságok pont fikarcnyit sem érdekelnek, már csak azért sem, mert nem hagyom befolyásolni magam sem unatkozó régi játékosok, sem cserenapi nepperek által, akik időről időre kitalálják, mi a menőség, feltornásszák az árát, aztán egy-egy vacakért kisemmiznek másokat, akik eléggé befolyásolható személyiségek ahhoz, hogy ne gondolkozzanak reálisan, hanem csak azt nézzék, hű ez 5-6 pink terményest ér...pedig nem, csak annyit kérnek érte, hátha akad rá balek... Így viszont nem éri meg szupit áldozni a kötelezőn kívül...;)
     
    Othep, csopke1, Cyra65 és 5 más kedveli ezt.
  12. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    Az biztos, hogy én vágyom ezekre, kipörgetni még nem sikerült, tehát tenyésztésből vagy a cserenapon jutok hozzá, és igaz, hog drága, de egy-egy darabnak nagyon tudok örülni....A gazdaköribe én sem adom be a ritkán megszerzett drága állatot, inkább a raktárban porosodik, amíg összejön a szükséges készlet>
     
    csopke1, Cyra65 és Maszatka47 kedveli ezt.
  13. blackcica

    blackcica Aktív író

    Teljesen igazad van - ám az eventes feladatok annyiból mások, hogy ha teljesíted, a nyeremény ólak általában nem jönnének ki annyi szupertápból, amennyit felhasznál az ember fia-lánya a feladat teljesítése során ;)
    Emiatt nem tenyésztek én sem, csak a tenyésztős eventek során.
    Anno, kezdőként volt, hogy elhasználtam egy baby-boom során szinte teljes ( addig gyűjtögetett ) szupertáp-készletemet és az állataim nagy részét, viszont mostanság sokkal megfontoltabban cselekszem :p
    A jelen eventet is szeretném teljesíteni, ám ezen felül egyetlen állatot sem teszek be a rózsaszín házikóba...
    Egyelőre 44 van mindegyikből bekészítve ( bízva a többlet-érmékben - azok függvényében teszem majd be a szükséges mennyiséget ) , de ha nem lesz boom, ott maradnak hétvégéig! Vigye a nyavalya a pengőket, az állatok nekem többet érnek :)
    A bingós meg alap - ezen a farmomon tuti teljesítem, a kicsiken viszont erősen szelektálni fogok...
     
  14. boldika88

    boldika88 Fórum bárója

    Úgye ez a karbantartás tervezett?
     
    Gio kedveli ezt.
  15. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Kedves Csevegők!

    Mindenképpen várjátok meg az event kezdéssel az "event online" bejelentést.
     
  16. mickey7474

    mickey7474 Fórumlakó

    Nem tudom,de nagyon helyes ez most már.
     
  17. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Az event online után újabb karbantartás. :(

    Türelmeteket kérjük!
     
    Maszatka47, -Fülemüle-70, Gio és 3 más kedveli ezt.
  18. elida53

    elida53 Haladó

    Hali ! Kérdezném, hogy mit jelent az event felhő által adott "500%-os tp bónusz a tenyészterepen" ? Azért kérdezem, mert évek óta játszom, de nem tünt fel, hogy a tenyésztéskor is kapunk tp.-t.Tehát, csak a tenyésztésnél működik ez a felhő által adott bónusz ?
     
    Kata_rzis, Gio és Borzas.Kata kedveli ezt.
  19. Borzas.Kata

    Borzas.Kata Fórum hercege

    Szia
    Olyan türelmes vagyok hogy csak na. :D

    Nem baj a karbantartás, ha elindul az event utána legyen rendben. :)
     
    újfarm53, emocy91, -kaktuszable- és 3 más kedveli ezt.
  20. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Megkaptuk a hivatalos értesítést (4 perce), hogy az event éles.

    Köszönjük a türelmet!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.