Visszajelzés A vadon állatai - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 10.10.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    :D:D:D Így is lehet nézni. De nekem akkor is kell, de csak az alap.;)
    Szia. Piacozni kell és akkor nem kell kirakni.
     
    genka53, Gio, Cyra65 és 6 más kedveli ezt.
  2. revaa

    revaa Fórumgróf

    Szia!

    Nekem speciel manufaktúrás raktárházban vígan gyártják a boxkesztyűt, a függőágyat, az illatgyertyát.. utóbbiból már több mint 300 db van.. ráadásul most jól is jön xD
    Ami kell hozzá állat, azt meg a másik raktárházban gyártom hozzá, így 2 db 4x1-es kockán le is tudom az egészet..

    Bahán így van nekem közel 3000 evőpálcikám, és kb 7.000 papagájtollam (ez pl fákból, szintén raktárházban) xD
     
    genka53, kutyaszálló, Gio és 13 más kedveli ezt.
  3. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Még krákágyíkom sincsen. Akko' minök terményöss. Nem kö és kész. Az érzés, hogy mennyi felesleges dolog nélkül, milyen jól lehet játszani, az fenomenális .
     
    újfarm53, csopke1, kutyaszálló és 13 más kedveli ezt.
  4. bogika1956

    bogika1956 Törzsjátékos

    Ja, hát nekem mindenből egy van, mert nem költök rá pénzt hogy megvegyem és ugye azért a többi terményes is sürün kell, egyébként ezekből a terményesekből sincs csak egy-egy darab.
     
    Gio, Maszatka47 és heureca3 kedveli ezt.
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Én spájzolós típus vagyok. :D Legyen mindenből, abból baj nem lehet. Az nem baj ha nem használom évekig, csak legyen. :D
     
    yokas, almáspite48, csopke1 és 13 más kedveli ezt.
  6. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Évek alatt viszont annyi lesz, ha akarod hanem, hogy fuldokolsz tőle.xD
    Lassan ott tartunk, hogy a régi dolgok értékesebbek, mint az újak. Van már egy pár ilyen.
     
    csopke1, Gio, Maszatka47 és 6 más kedveli ezt.
  7. revaa

    revaa Fórumgróf

    Megsúgom nem pénz kérdése..
    A turbómalmon és a farmmunkásokon kívül nem nagyon költök játékra. Ez több év játékának eredménye.. :)
     
    Gio, bercy58, Maszatka47 és 6 más kedveli ezt.
  8. nevada007

    nevada007 Fórum hercege

    Én is az vagyok,és hej de sokszor láttam énnek az előnyét, sokan el se tudják képzelni, mindig van mihez nyúlni ha kell és sosem reszketek hogy most mit fog kérni egy event:D
     
    csopke1, Gio, heureca3 és 5 más kedveli ezt.
  9. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Én sem. Ha olyat kérnek egy eventben, amiből sok gazdának alig van, vagy egyáltalán nincsen, akkor az sima bukta a BPnek.
     
    Maszatka47, heureca3, revaa és még 1 ember kedveli ezt.
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nincs fácánól meg nem tudom hogy mi... de idegesít hogy nincs, naaa....:D
    115 jelvényt kell összehozni, az 230 sz.táp, annyit nekem megér 3 új ól. Többet én se adnék értük.
     
    újfarm53, almáspite48, csopke1 és 10 más kedveli ezt.
  11. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Engem is idegesít, hogy Neked nincs. Az meg megnyugtat, hogy nincs zsiráfom, krokóm és fácánom. Csak az idegesít még, hogy előbb utóbb lesz, és nem lesz jó semmire.
     
    újfarm53, csopke1, Gio és 9 más kedveli ezt.
  12. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Mivel tenyészteni szeretek, így az event letudva, babyboom-kor találkozunk.
    Az ólakat nem teszem ki, minek.
    Talán kroki nélkül majd odacsempész egy fogkefét , hogy mossam meg a fogait? Amit viszont akartam, na az meg lett. :)
     
    csopke1, Gio, Cyra65 és 4 más kedveli ezt.
  13. szabokukac

    szabokukac Fórumlakó

    Amennyiben idegesíteni fog bátran küld át hozzám őket cserekor most még nekem sincs... :))
     
    csopke1, Gio, Maszatka47 és 4 más kedveli ezt.
  14. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    :D:D:D:D:D
    Tudom hogy egész nap rágod a körmödet hogy miért nincs nekem fácánom. :D
    Egy szóval nem mondom hogy nincs igazad, de én dacos kakas vagyok és nekem akkor is kell.:D Itthon is ilyen vagyok. Van még 1 kg só, de már felírom a listára hogy venni kell mert el fog fogyni. :D Az nem baj hogy csak 1 hónap múlva fog elfogyni. :D
     
    almáspite48, csopke1, Kata_rzis és 12 más kedveli ezt.
  15. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ilyen alapon a hordó bort is felírhatod a listára, mert az is előbb utóbb el fog fogyni.
    Látod, hogy csak a lehetősége van meg, hogy lesz és máris gondom van vele.
    Tarajosnak is átküldeném, de annyira lenyugodna tőlük, hogy még farmozni is elfelejtene.
     
    újfarm53, csopke1, Gio és 8 más kedveli ezt.
  16. szabokukac

    szabokukac Fórumlakó

    Ezt nem merném magamra vállalni inkább felidegesítem kérdéseimmel azzal lefoglalom...
     
    csopke1, Gio, Maszatka47 és 6 más kedveli ezt.
  17. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Próbálok annyit tenyészteni amennyire szükség van de hát nem bírom megállni! Ha sikerül megszereznem a két új fejlesztés akkor ki is rakom egyből és termelem őket! :) Szép álom de én pont nem az vagyok amíg a piacról be lehet szerezni addig nincs gond utána se lenne mert akkor kirakom az ólat! :) Van krokim egy db de hát igazából a raktárban porosodik mert nem használom!
    Kívánok mindenkinek sok arany állatot! :inlove::D
     
    Szanzsu, csopke1, kutyaszálló és 9 más kedveli ezt.
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Most sírva is fakadtam ettől a gesztustól, de köszönöm. :);)
    Megnéztem a barkácsokat, onnan már nem kellene sokat tenyésztened az új ólakért. Eszem ágában sincs rábeszélni, mert nem szeretnék egész évben csuklani, :D csak mondom...:)
     
    csopke1, Gio, Maszatka47 és 4 más kedveli ezt.
  19. hupi78

    hupi78 Fórum hercege

    szeva lehó már megent ez a negativ kisugárzás :Dkérek egy frekvenciaváltást:D:D:D külömben is ha csinálsz valamit azt csináld rendesen és lelkesen vagy inkább ne csinálj semmitxDxDxDxD
     
    genka53, jucimuci, alpha58 és 7 más kedveli ezt.
  20. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Sziasztok!

    Hát én meg végigcsinálom mind a két eventet, ha sikerül, mert a VV erősen közbeszólni látszik.:eek:
    Akár megéri, akár nem, én szeretném végigvinni. Hogy miért? Csak mert ahhoz van kedvem és pont. Én is szeretek spájzolni, nekem minden kell és kész. Abból nem nagyon lehet baj, ha van. A nincs-ből inkább lehet gond. 39 illatgyertyám volt, 9-et eladtam jó pénzért, a többi mehet a feladatba, és még gyártom eladásra.
     
    újfarm53, almáspite48, genka53 és 9 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.