Visszajelzés A vadon állatai XI. - tenyésztős event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 3.12.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. cilitunderbaba

    cilitunderbaba Utánpótlás-írogató

    Megszeresztem az algaevő harcsa tavat,de nem tudom hol szereszhetem meg az algaevő harcsa ólat??Tudnátok segiteni? Megköszonném a választ.
     
    Ribiszke és Éva0315 kedveli ezt.
  2. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia!A tó az ól.o_O Tedd ki etesd meg.;)
     
    Katka54, -kaktuszable-, olga6270 és 4 más kedveli ezt.
  3. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Az ól neve a tó! A kettő egy és ugyanaz! Ne keres másikat!

    Algaevő harcsa-tó
    [​IMG]
    Gazdaboltban nem megvehető.
    Szükséges szint: 3.
    Tárgy mérete: 2x2
    .
    Kép
    ....................
    Név
    ....................
    Tulajdonságok
    ....................................
    ÉpítőanyagJátékba kerültMegjegyzés
    [​IMG]Algaevő harcsa-tóTermény: 1 algaevő harcsa
    Érési idő:20:00 óra
    Tapasztalatpont:300 TP
    Trágya mennyisége:5 db
    -2019. december
    eventnyerem
     
    kutyaszálló, Katka54, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  4. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok
    A harcsáért jöttem és vittem...a bahára akartam kirakni a többi akvárium mellé...szép álom felébredtem...

    Event ismertető átolvasva 100%...értelmezés 10%...xD
     
    Ribiszke, maszilva, tandem6 és 17 más kedveli ezt.
  5. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Megesik,hogy a csiga elesik. :p
    A bahán buborékokat keress! :D
     
    Ribiszke, HéricsBáró, ildiko44 és 7 más kedveli ezt.
  6. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! A harcsabajúszú (és új társai) a pajtámban epedve várakoznak a megjelenésre :)
    Szép estét mindenkinek!
     
    Kuzdern, ildiko44, -kaktuszable- és 3 más kedveli ezt.
  7. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Akkor neked fel sem tűnt, hogy az alagaevő tápja a normál állatok között szerepel?
    Az állatmániát megérteném, ha volna 20 állat. Jelenleg 112 állat van a játékban a teliholdasokon kívül. Minden új állat a játék működtetésének a feladása.
    Teremtünk egy mesterséges hiányt a játékban (úgysem kell az sehová), majd ezen hiánnyal eladjuk azt amit anélkül nem tudnánk. Ezek az eventek nem jók semmire, nekem játékosnak. A hiúz is így került be. Két cukorkagyáram volt event induláskor. Rózsa fejesztés nélkül.
     
    Kuzdern és genka53 kedveli ezt.
  8. judy95

    judy95 Haladó

    Sziasztok!
    Lemaradtam a boom-ról, ugye lesz még hétvégén?
     
    Kuzdern, rudcsi24, ildiko44 és 2 más kedveli ezt.
  9. Szinkler

    Szinkler Fórum mestere

    remélem mert én is lemaradtam.
     
    Kuzdern, rudcsi24 és DevilMókus kedveli ezt.
  10. vcsaba18

    vcsaba18 Fórum nagymestere

    Sziasztok.
    Az Algaevő harcsa-tó megvan már, a Légbuborékgyár is meglesz ( legkésőbb a hétvégén, megvárom a Boombot).
    Szerencsém volt a titokólaknál, lett Angolna és Csincsilla. Remélem lesz Hangyám is a hétvégén. :)
    A Narancs Tengeri póni nem fog összejönni, nincs annyi szupertápom.
     
    Ribiszke, Kuzdern, Gio és 4 más kedveli ezt.
  11. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Kedves Toma! Én már megvagyok a tenyésztéssel, de meg kell írjam, h mindig nagyszerű segítséget, taktikai tanácsot adsz és ezt most is így volt! Köszönettel!
     
  12. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Leho69!:)
    Hát hogy a csudába ne tűnt volna fel? Először automatikusan én is a szigeten kerestem az Algaevő harcsatavat, mondván, hogy vízi állat, de aztán hogy ott nem volt, mindjárt mentem a farmra, mondván, hogy hiszen a halé is ott van, pedig az is vízi állat, és sehol sincs kőbe vésve, hogy csak a szigeten lehetnek vízi állatok. :) El is indítottam 1 db táp keverését, hogy hamar meg tudjam etetni, miután kitettem,
    utána 50 db-ét, hogy legyen valamennyi a későbbiekre is. ;)
    Hogy szerinted amúgy is már sok az állat? Valóban sok van. De akkor gazdagok vagyunk! :D
    Régen a parasztnak zömmel ezek voltak: tyúkok (+kakas-/ok), esetleg 1-2 gyöngytyúk, (jó házőrző), pulykák, libák (ezek is éber-alvók, szintén jó házőrzők), kacsák, nyulak, disznók, 1-2 ló, meg tehén, esetleg pár kecske vagy birka, amelyek ráadásul a kertben még a füvet is lelegelték, mert akkoriban nem volt fűnyíró sem.
    A mi virtuális világunk ennél gazdagabb, sokrétűbb, ami szerintem csak tágítja a játékban rejlő lehetőségeket, és azok alkalmazhatóságát.
    Az, hogy neked két cukorkagyárad volt, rózsa fejlesztés nélkül, hát nem is tudom, ez most dicsőség, vagy sirám?
    Én kiegészítettem a másik event előtt 6 db-ra az alapólakat, hogy ne kelljen annyi kört futni vele, hogy könnyebben meglegyen , és mindegyik farmon van rózsa cukorkagyáram is. Ezek szerint akkor kaptam, amikor valami olyant is megcsináltam, amit te nem. Na, látod?! Ezért jó, ha inkább megcsináljuk a feladatot és örülünk a megszerzett javainknak. ;) Hisz olyan szép az a rózsa cukorkagyár! :D
    A pajta fala meg úgyis gumiból van, és ezért mindig beengedi az új jövevényeket. ;)xD
     
    Utoljára szerkesztett: 5.12.19
    GA-BI-O-Farm, Kuzdern, maszilva és 5 más kedveli ezt.
  13. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Szia!
    Szupertápot szerezhetsz pl pörgetésekből, gazdaköri feladatokból, ládákból...
    Gratula a titkosokhoz:D
     
    Kuzdern, Gio, vcsaba18 és még 1 ember kedveli ezt.
  14. vcsaba18

    vcsaba18 Fórum nagymestere

    Szia, Igen, tudom. Köszönöm. Azon vagyok most is, hogy össze szedjek annyi szupertápot , amiből összejön a Légbuborékgyár. Ez kb. a hétvégére meg is lesz.
     
    Ribiszke, Kuzdern, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  15. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    A farmárudából is tudsz kiszedni szupitápot. :)
     
    Ribiszke, Gio, GA-BI-O-Farm és 5 más kedveli ezt.
  16. vcsaba18

    vcsaba18 Fórum nagymestere

    Köszönöm,onnan is sikerült 20 db-ot. :)
     
    Ribiszke, Gio, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  17. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szivesen. :)Azt korlátlanul veheted, ha van elég farmpengőd. :)
     
  18. vcsaba18

    vcsaba18 Fórum nagymestere

    Igen, ez igaz. De farmpengőm sincs. :)
     
    Ribiszke, GA-BI-O-Farm és Kuzdern kedveli ezt.
  19. papirocska

    papirocska Törzsjátékos

    Elszalasztottam a bomot, vajon hétvégén is lesz még? Köszönöm ha valaki tud valamit mondani ,kiírva nem láttam de volt már ilyen csoda !
     
    Kuzdern és rudcsi24 kedveli ezt.
  20. Lizikertje

    Lizikertje Rutinos

    ...én is lemaradtam>:(, remélem hétvégén beteszik:inlove:
     
    judy95, DevilMókus, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.