Visszajelzés A vadon állatai XII. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 5.5.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Köszönöm szépen. Sokat olvasok a fórumon, nagyon megéri, dolgozom is becsülettel ezen a farmon is, de ez a farm még csak 3 hónapos, éppen ma, és azért vagyok 95 ös, mert termelek , eladok, gazdakörizek, eventezek, mindezt egy popóval, és nem fér bele több. Van 2 nagy farmom is , ott is kell kapálni.
     
    eviii_mee, GA-BI-O-Farm, Gio és 11 más kedveli ezt.
  2. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia . Igen csak a fejlesztet jön.o_O
    Csere idején ha jön a léghajó tudsz szerezni alapot.:music:
     
    gionvivien, -W-595-, ildiko44 és 6 más kedveli ezt.
  3. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Nem, nincs tudomásom róla. Kb. másféle hete volt. Sokan már akkor betettük az emlősöket, ízeltlábúakat a tenyésztelepbe, hogy ezen az eventen szupitápot spóroljunk. Azóta is mindennap a kezemre kell csapnom, hogy le ne arassam őket. :D
     
    Balatonitanya, judy95, -W-595- és 18 más kedveli ezt.
  4. nyuszi63

    nyuszi63 Rutinos

    Ezzel én is így vagyok,már úgy meg nézném mi van alatta.De majd csak holnap,itt van már!
     
    -W-595-, eviii_mee, GA-BI-O-Farm és 7 más kedveli ezt.
  5. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Szia:)
    Cserenapon írj rám és küldök neked egy szarvasbogárlakot amire rá tudod tenni a fejlesztést.
     
    inanna11, -W-595-, gagi01 és 9 más kedveli ezt.
  6. Szíriusz

    Szíriusz Törekvő

    Másfél hete? Március végén volt, én azóta várom mikor lesz! :(xD
     
    Kuzdern, -kaktuszable-, Éva0315 és 2 más kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Ha , az ízeltlábú kategóriából 560.000 CSp értékben kell állat , akkor én részben a pókot választom .
    Igaz , annak 150 CSP az értéke , és akkor 3734 db kellene .
    De úgy gondoltam , régen nyitottam ilyen ládát .

    [​IMG]

    Ennyi pókot kaptam .

    [​IMG]


    Ennyi lett már , és a maradék hiányzót kipótolom majd valamivel .

    [​IMG]
     
    Atali, maszilva, vihence és 14 más kedveli ezt.
  8. bummka132

    bummka132 Fórum-zöldfülű

    Gio, incimami, Éva0315 és 5 más kedveli ezt.
  9. Szíriusz

    Szíriusz Törekvő

    Gio, incimami, Éva0315 és 3 más kedveli ezt.
  10. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Pedig tudjuk, hogy az 1 tápos tenyésztés kéz a kézben jár 2 másik akcióval. Örülnék, ha havonta visszatérne és rendszeresen tudnánk szupertápot spórolni a következő tenyésztős eventeken...

    A piros hangyára már nagyon gyúrok (a második legnagyobb pajtaértékű állat a farmon - ennél már csak a piros csincsilla lett volna jobb... :inlove:):

    [​IMG]
     
    inanna11, Ribiszke, papirocska és 23 más kedveli ezt.
  11. jozseflzr

    jozseflzr Fórum ezredese

    Mikor lehet 1 táppal tenyészteni?
     
    incimami, Éva0315 és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  12. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    inanna11, -W-595-, vicuska1955 és 8 más kedveli ezt.
  13. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    A ládák tényleg! Köszi, azokról el is felejtkeztem! Jól jönnek most majd!
     
    -W-595-, vicuska1955, Gio és 6 más kedveli ezt.
  14. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Köszi Imi a számolást :).
    Én is készültem, az 1 tápos tenyésztéskor tele raktam a kuckót :);), a piros ólaknak is örülök.
    Holnap bumm is lesz, így hamar kész lesz az event.
    Jó játékot, sikeres tenyésztéseket kívánok Mindenkinek!
     
    vicuska1955, maszilva, Éva0315 és 7 más kedveli ezt.
  15. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Mióta az egy tápos tenyészet volt, minden nap kisértésbe estem,hogy leszedem a betett állatokat, de uralkodtam magamon és maradtak.holnapig csak kibirom . Mindig a szemembe ötlik a cumi, jó hogy a gép nem szedi le,mert akkor már nem lennének bent.
    Nekem méhecske van bent, meg majom.Ez csak véletlen!Mind kettőből sok volt,igy azokra került a választásom.
     
    -W-595-, vicuska1955, BriGitta75 és 6 más kedveli ezt.
  16. Szaby200342

    Szaby200342 Junior szaki

    Nem vagyok annyira jártas még az eventezésben, ezért nem tudtam mire számítani amikor megláttam az eventnaptárba hogy tenyésztős event. Az előző jobban tetszett, de ez sem megy el a figyelmem mellett. Tetszik az event, sajnos se méhem, se pillangóm. De a szédült szántomat tele raktam méhhel, és a piacon is ha néha-néha elkapom megveszem, szerencsére 35k körül mozog még most is az ára. Szupertápom van, de böngészve a fórumot ütöttem a fejem, hogy elengedtem az 1 szupertápos akciót. Na majd következőkor. Matekozni nem matekoztam, annak ellenére, hogy minden eventben pontos leszámolom, hogy mennyiből mennyi kell és az aratásokat is beütemezem. Köszönöm a matekosoknak a számokat, megfuttattam fél szemmel!
    Amennyire jutok, annyira jutok, bár egy piros hangyának nagyon örülnék. Már csak azért is mert V.I.P és menő lesz a gazda tőle, ha birtokol egy ilyent.
    Mindenkinek jó tenyésztést és sok 2 jelvényes szaporítást! :D
     
    Atali, Fuhur, Ribiszke és 13 más kedveli ezt.
  17. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Az én szerelem házamban is már tombolnak, hogy ki akarnak jönni...de még várniuk kell.xD
     
    Atali, Ribiszke, vicuska1955 és 9 más kedveli ezt.
  18. an-csika

    an-csika Törzsjátékos

    Náluk is "Maradj otthon!" volt. Remélem most aztán lesznek ikrek, amennyi ideje be voltak oda zárva....:p:)
     
    Éva0315, Kuzdern, Gio és 6 más kedveli ezt.
  19. BriGitta75

    BriGitta75 Fórummogul

    Szép reggelt Mindenkinek! :)
    Én még csak most tereltem be az állatokat a tenyészterepbe. Ízeltlábúaknál kizárásos alapon a pillangókat és a méheket választottam,
    kicsit meg is kevertem őket, hátha lesz valami nagyobb ugrás. Emlősöknél is turmixolok majd valamit, hátha sikerül egy-két szép állatkát kitenyészteni. A beadásokat én is bahamás állatokkal tervezem: Az ízeltlábúaknál a jól bevált szitakötővel, az emlősök beadását pedig fókával, zsiráffal, de lehet hogy zebrával teljesítem. Nincs jelentősége, van választék bőven. Könnyű kis event lesz ez, és a nyeremény is tetszetős.
     
    Éva0315, Kuzdern, Gio és 10 más kedveli ezt.
  20. Füles.01.27

    Füles.01.27 Fórum-zöldfülű

    Szia
    Hivatalosban is benne van, d.u 14-től éjfélig lesz boom.
     
    Éva0315, Kuzdern, Gio és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.