Visszajelzés A vadon állatai XVI. event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 11.5.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    Megnyitotta kapuit "A vadon állatai" XVI. event csevegője!


    Hüllők és madarak kerülnek sorra!
    Érkezik egy új állat a bahára a komodói sárkány,
    két ól kap narancs fejlesztést:
    a kolibrifészek és a gallérosgyík-lak.


    oktató képsor.png


    Az event kezdete várhatóan: 2022. május 12. (csütörtök) 14:00 óra
    Az event vége várhatóan: 2022. május 17. (kedd) 22:00 óra

    Madarak, hüllő kategóriájú állatok a főszereplők.
    3 új ól érkezik a farmra: 1 új állat ólja, 2 narancs ólfejlesztés.

    Event jellege: tenyésztős, beszállítós

    Különleges kellék:
    Madarak jelvény, Hüllők jelvény


    Az event elkezdéséhez szükséges minimum szint: 21. szint a farmon
    A Bahamarama elérése, használata nem kötelező, de előnyös lehet.

    A feladat a Hírek felületről, az eventórából és az eventbejáratból elérhető:
    csak a farmos területeken érhető el a bejárat az ikonból
    a bahán az eventórából jutunk az eventes felületre


    [​IMG]


    >> Event ismertetője <<


    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topicokban kérhettek választ, tanácsot, megadva a farm nevét és az ID-számát:
    Általános témák
    Technikai kérdések
    Kérdések és válaszok

    Akinek panasza van, a Panaszkönyv topik áll rendelkezésére
    Panaszkönyv
    A topikra a fórum szabályzata vonatkozik.
    Az illem, az udvariasság alapszabályait itt is be kell tartani.
    Kérjük, hogy indulat, trágárság nélkül beszélgessetek és kerüljétek el a konfliktusokat!
    További tudnivalók a fórum használatáról:
    Házirend


    Jó szórakozást kívánunk:
    a Farmerama csapata

    .
    Copyright © 2010-2022 - Magyar FARMERAMA csapat
    Megjegyzés: Az itt leírt adatok tájékoztató jellegűek. Az itt megjelenített információkat megpróbáljuk mindig a lehető legaktuálisabban tartani, ennek ellenére előfordulhat, hogy téves, esetleg nem aktuális adatok, értékek jelennek meg.
    A Bigpoint GmbH, a Farmerama játék üzemeltetője fenntartja magának a jogot a játékban szereplő elemek változtatására, akár előzetes bejelentés nélkül is.
     
    maszilva, ljanika6, marcsi152 és 8 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Egyszerű gyors eventet kaptunk;) Az új állat nem lett szép, de azért kell a leltárba;)
     
    Alexa123., Ditti58, Mica67 és 8 más kedveli ezt.
  3. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Hüllők:
    Jobb oldal és bal oldal (összesen)
    2 millió csp értékben hüllők vagy tenyésztett hüllők
    195 db hüllők jelvény

    Madarak:
    1 millió csp értékben madarak vagy tenyészett madarak
    70 db jelvény

    A jelvényekért összesen 530 db szupertápra lesz szükségünk de megoldhatjuk kevesebből is mert,
    " Madarak és hüllők tenyésztésekor kivételes esetekben kaphatunk ajándékba a másik kategóriából is jelvényt. (Tehát egy tenyésztés alkalmával akár kettőt is kaphatunk: egy a kötelezően járó jelvény, és egy másik jöhet pluszként ajándékba.) Az esély a második jelvény érkezéséhez: kicsi, csekély. "

    Sok sikert kívánok mindenkinek!
     
    Anyaló, PZoli64, Fuhur és 42 más kedveli ezt.
  4. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok. az 1 tápos tenyésztésnél számítottam hasonlóra ;)xDVan bent papagáj és anakondao_O
    Alapvetően nem kell sokat tenyészteni hozzá ,;)a beadásokat alap állatokkal fogom megoldani.:)
    Új állat , természetes kell:)
    Azt hiszem nem lesz hosszú eventxDxD
     
    Utoljára szerkesztett: 11.5.22
    maszilva, csopke1, Mica67 és 15 más kedveli ezt.
  5. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Kedves Játékostársak!

    A pletykák új felületén* kaptunk súgást arról, hogy várható boom farmpengős kombóval. A múltkori egytáposkor már bekészítettem, akkor fogom learatni, mikor ez az akció lesz. Ám még nem fogok belekezdeni a további tenyésztésbe, addig csinálom a feladatokat, ameddig jutok. Mostanában ugyanis előfordult többször, hogy tenyésztős event vége felé lett egytápos. Tudtommal eddig még nem kaptunk róla súgást, így saját felelősségemre várakozom, hátha beesik.

    Mivel beadhatóak alap állatok is, érdemes mindenkinek ellátogatni a piacra, bejelölni, hogy mutassa a bahás és normál állatokat, majd az "Állatok" alatti, középső fülön kiválasztani a madarakat vagy hüllőket. Így megtudhatja, hogy milyen alap állatok adhatóak be, illetve miket lehet tenyésztgetni a cél érdekében (nem mindegyik állat tenyészthető, e célból érdemes bekukkantani a szerelemkuckóba). Amennyiben pedig a gazdatárs felül az "Áru eladása" fület választja, saját készletében is gyönyörködhet. Mindezt azért bátorkodtam leírni, hogy segítsek mindazoknak, akik most esetleg tanácstalanul "ácsorognak" pajtájuk előtt és/vagy nem sikerült alaposan átolvasni az event ismertetőjét. Ugyanis abban minden benne van kattintható, vastag, zöld betűs feliratok formájában a kategóriákról.

    Hüllők: gekkó, agáma, galléros gyík, krokodil, smaragd varánusz. Tenyészthetőek: teknős, anakonda, kaméleon.

    Madarak: galamb, hattyú, kakas, gólya, jégmadár, kivimadár,fácán, gyalogkakukk, kígyászkeselyű, kékszajkó, vörösbegy, sólyom, sas,flamingó, bagoly, daru, gyöngytyúk, kakapó, pingvin, tukán, kolibri, hullámos, papagáj. Tenyészthetőek: holló, kacsa, kakukk, lúd, páva, pulyka, strucc, tyúk, papagáj.

    Az eventre bő 5 nap áll rendelkezésünkre, így érdemes megfontolni, hogy valamit, ami a beadáshoz kell, ez alatt az idő alatt letermeljünk, ha nincsen, hiszen ilyenkor a piac eléggé fel szokott bolydulni.
    Kívánok mindannyiótoknak csudajó játékot és napsugaras napokat! :)

    * https://board-hu.farmerama.com/threads/varázslóinasok-farmos-pletykapartija.22406/
     
    ZitaGAZDA03, PZoli64, maszilva és 24 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha jól olvastam akkor ez már nem csak pletyka hanem hivatalos;)
    Tenyésztésre fel!
     
    Kuzdern, DevilMókus, jutka190226 és 2 más kedveli ezt.
  7. Hahacska

    Hahacska Haladó

    Sziasztok!

    A trópusi malomban már keverhető is a Komodóisárkány-táp. :) Nekem fura, hogy már ma megjelent, de örülök.
     
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Köszi;) Már tettem is be neki elemózsiának valót;)
     
    Hahacska, Kuzdern és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  9. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Én azt hittem, hogy hal és bogár már rég volt, úgyhogy nekem 4 féle van benn: cápa, pillangó, teve és papagáj, egyenlő arányban. Gondoltam, azzal nem nagyon nyúlhatok mellé. 1/4 részben jött be a gondolatom...
    Mivel a teknősnél pazarló voltam, most csak 740 sztápom van. Mind1, valahogy megoldom, hogy jusson is, maradjon is...
    42 táp jön a másik eventből, és 30-at kapunk innen vissza. Mondjuk, a harmadik 15-t is megérdemeltük volna... Személy szerint a 2 Egészséges csemegét szívesen elcserélném. Van a raktáramban 120 db és helyhiány miatt sosem használom.
    Holdfény, mit vársz egy Varánusztól? Ha a valóságost nézzük, egész jól el lett találva a grafikája. Majd, ha megszínesedik!!
     
    Alexa123., -kaktuszable-, Mica67 és 2 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm, hogy szóltál észre sem vettem, de így most töröltem egyet és már keveri is a malom. Örülök ennek a lehetőségnek , így nem fogja bezavarni az bahás event malomszükségletét :)
     
    Ditti58, Mica67, HéricsBáró és 4 más kedveli ezt.
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    El se hiszem , hogy ez már a 16. vadon event .

    Az egész hóbele blac nyereményekből talán a levéltánc és a gyepek ura érdekel .
    Habár akkor majdnem teljesítenem kell az evenetet .

    Akkor nincsen más , csak előre .
     
    Mica67 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  12. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Imi*!
    Köszönöm szépen a számolást.
    A tenyésztéshez kívánok mindenkinek nagy ugri-bugrit!;)
    Szia Hahacska!
    Köszönöm, hogy "szóltál". Már nem kell éheznie a sárkánynak ha megérkezik!;)
     
    ursa11, Imi*, magandangsalita és 10 más kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    Jöjjön az a tenyésztés;) Az induló boom reméljük szép eredményeket hoz majd!
     
  14. Ditti58

    Ditti58 Fórum hercege

    én újabban mennyiség szerint állítottam be a malom sorrendjét, hogy a legtöbből elől (illetve a szupertáp és az eventek malomtermékei legelöl) és csökkenő mennyiségben hátul. Így mindig látom, hogy miből kell termelni, ha a végére ugrom. Így tűnt ki már tegnap, hogy lesz sárkányunk.
    ami valóban nem szép, de az életben sem nyerné el a cuki állatok fődíját :D
    Csak halkan jegyzem meg, hogy van még néhány szimpatikus és kevésbé szimpatikus állat, amiből sok van és még nincs a játékban: pl. patkány, veréb, fecske (Fecske Ferkót kivéve), oposszum, stb.
    Egy eventbe pl. a yetit is el tudnám képzelni :D igaz, ebből nincs egy se, de egy Halloween alkalmából felhasználhatnák a chupacabra, a loch-ness-i szörny, a kraken és a vérfarkas legendáját is.
     
    Utoljára szerkesztett: 12.5.22
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A jeti jó ötlet;) A patkánynak annyira nem örülnék:wuerg:
    Már keveredik a táp a komodói sárkánynak... Bár az elején azt hiszem szupertápot fog enni... s akkor naponta kétszer aratható lesz...
     
  16. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    A vadon állatai event élő, online.

    14 órakor feltétlenül lépjetek ki a játékból, majd térjetek vissza.

    Ellenőrizzétek a feltételek meglétét, csak akkor kezdjétek az beszállításokat, ha minden a helyén van.


    Körültekintő és sikeres játékot kívánunk
    a Farmerama csapata

     
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    EVENT kész;) Jó volt! Jöhet a következő;)
     
  18. .hangyóca.

    .hangyóca. Fórum ismerője

    Sziasztok!
    Event lerendezve. A jelvényeket két kör tenyésztéssel megszereztem, a hüllőknél alap krokodilt és zöld varánuszt adtam be, a madarakat tukánnal teljesítettem. A komodói sárkány ólat kitettem, várom a szaporulatot.
    Mindenkinek sikeres tenyésztést kívánok!
     
    Utoljára szerkesztett: 13.5.22
    PZoli64, ulmo12, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  19. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Szia! Ti is 2 piccolót kaptatok? Meglepett!
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Gyorsan csinálok, helyet az új jövevénynek;)
    Lehetne minden event ilyen meglepő;) de ez sem az... én csak egyet kaptam...
     
    Utoljára szerkesztett: 12.5.22
    GA-BI-O-Farm, magdi06 és farmeres53 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.