Visszajelzés A vadon csodás állatai - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 23.5.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. marcsi152

    marcsi152 Fórum veteránja

    ...akkor itt vagyok az aki évek óta nem veszek sztápot, mert igaz csapágyas a turbó malom, de mióta felfedeztem, hogy nekem megéri, minden tenyésztősre elegendőt keverek!;) Mostanában nem kényeztet el a boom az ugrálásaival,:wuerg: de mindig reménykedem!:p
    Igen nekem is kellenek az új alap és színes ólak!:D ...nem szerezhető meg máskor!!!8)
     
    LBetti, emocy91, újfarm53 és 13 más kedveli ezt.
  2. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Én nem bánom, ha páran a békát is hüllőnek gondolják, jól felment az ára a piacon, én meg jól eladom.:p
     
    emocy91, csopke1, újfarm53 és 23 más kedveli ezt.
  3. feki13

    feki13 Fórum bárója

    Azt biztos kiszedem, mert kakukkokat fogok tenyészteni :)
     
    újfarm53, Gio, -Fülemüle-70 és 10 más kedveli ezt.
  4. Ecóka1

    Ecóka1 Fórum ismerője

    Ezt a variációt dolgoztam én is ki. Pajta és szupertáp kímélő és mégis megvan az alapállat. Tartogatom a későbbi tenyésztésekhez a tápomat.
     
    újfarm53, fregolinyi, Gio és 9 más kedveli ezt.
  5. KISHONŐR

    KISHONŐR Fórum ismerője

    A béka nem lesz benne a játékban, kétéltű. Marad a kaméleon.
     
    csopke1, újfarm53, Gio és 5 más kedveli ezt.
  6. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Sziasztok! Csak az alapólakat szerzem meg, annyi nekem elég! Szépen, komótosan, azok az ólak is adják az állatot, majd lassabban szaporodnak, mintha piros ólban tenyészteném őket. Nem rohanok én sehova, nem hajt engem senki!
    Jó nagy ugrások elkerülnek, de kívánom, hogy Nektek legyen!:)
     
    emocy91, csopke1, újfarm53 és 24 más kedveli ezt.
  7. csillus35

    csillus35 Törekvő

    Én meg tevéket. Ami sajnos nem madár, még ha fenékbe is rúgnák őket, hogy elszálljanak:)
     
  8. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Szokásos event, biztos jó lesz. xD
    Látom már a Fazekasműhely ott fog porosodni a pajtában közvetlen az anakondalakok mellett. ;) Ki győzi ezt tyúkkal, nyúllal?
     
    LBetti, újfarm53, Kukackukac és 24 más kedveli ezt.
  9. Tomo1976

    Tomo1976 Törekvő

    Sziasztok !!! Aszt hittem elnéztem valamit , de számomra ez a minimum 600 szupitáp hát nem egészen értem már a bigpoint gondolkozását de ez már számomra tényleg nevetséges amiket mostanság kívánnak ill elvárnak , ez már rég nem a játékról szól :( Bocsánat előre is mindenkitől , nem akarom és nem is az a szándékom , hogy elvegyem a kedveteket de nálam ez az event kimarad .210 szupitápal még labdába se rughatok , hiába keverem a malomba csak azt na meg persze lehet elég sokat a gazdakörikből kihozni , de ez még mindig kevés.:( Mindenesetre aki belevág azoknak sok sikert !!! Sziasztok és további szép napot :)
     
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia, na ez az. Hiába lesz szép piros ól ha a pajtában nem látom mert etetni nem fogom az biztos. :) A láda adott 13 tápot, azt odaadom nekik hogy legyen mutatóba pár darab és sipirc vissza a pajtába.xD Kérjen a szüleitől enni ha már ennyire éhes.:)
     
    csopke1, újfarm53, almáspite48 és 21 más kedveli ezt.
  11. gmelania

    gmelania Járnitanuló

    Sziasztok!
    Hat en is erosen gondolkodom, hogy belekezdjek e.... Igazabol az a baj, hogy nem osztogatjak ugy a szupertapot, es egyszer a gazdakoribol is elfogynak... Es ritkabban kapunk gazdakoriket, minthogy a tenyesztos eventek jonnek.....:sleepy::cry:
     
    újfarm53, Kukackukac, Gio és 7 más kedveli ezt.
  12. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Sziasztok!

    Ezt most nagyon kicentizem... pont annyi sztápom van-illetve lesz, amennyi kell. Apránként tenyésztve, 5-10% ajándék kitűzővel számolva, egy közepes adag táppal, meg ami visszajön a feladatból, pont kijövök.
    Ludat akarok tenyészteni meg pávát a madaras csoportba, birkát és tevét az emlősbe. Ezekből meg kamiból megpakolom előre a kupit (60 madár, 40 emlős, 32 kami), utána még kb 75-80-at tudok tenyészten, , a többi a hét végi akcióig várhat.
    Persze amennyit a többi vadon állatain szerzett ólak és terményesek szellőznek, ez is mind pajtatöltelék. De hátha a boom jó lesz. Event nélkül, csak a tenyésztés miatt is ugyanennyi tápot szánnék a boomra, pont annyit, amennyi van meg amennyihez még így úgy hozzájutok :pSzóval az összeset. Ez most egy kis odafigyeléssel, elég lehet a teljes feladatsorra. Akkor mi a kérdés?;) Megcsinálom.
     
    Utoljára szerkesztett: 23.5.17
    csopke1, zebrina04, újfarm53 és 15 más kedveli ezt.
  13. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Kukori! Köszönjük az összesítőket:inlove:
    A tenyésztéses eventeket sosem tudom kihagyni;) valahogy mindig olyan muszáj íze vanxD ezt is megcsinálom, a pingvin kell pirosan is, a műhely és bokszkesztyű jó lesz alapból is:p túl drága a kenguru és abból 2-t eszik :oops:
    Nem leszek péntektől, úgy hogy már holnap végeznem kell, amíg tart a boom:)

    Mindenkinek eredményes tenyésztést kívánok, kimagasló ugrásokkal ;)
     
    csopke1, újfarm53, almáspite48 és 22 más kedveli ezt.
  14. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok!

    Elolvastam az eventleírást, a szupitáp mennyiségen felakadt a szemem, nekem kb. a fele van, pedig azt keverek szinte mindig. Na mindegy, alap ólakat megpróbálom megszerezni, egyszerre mindig csak 1 feladatra megyek majd rá, úgy látni fogom, tudok-e tovább menni. Gazdakörben is van még tápom, nem szoktam kiszedni, mert akkor elverem mindig :)

    Na hajrá :)
     
    zebrina04, újfarm53, ildiko44 és 15 más kedveli ezt.
  15. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    A béka nem hüllő.:eek: Valamire csak jó ez a játék, mindenki pótolhatja, amit anno a biológia órán nem tanult meg.xDxD

    Tulajdonképpen van ilyen.

    Megcsinálom az eventet, szokás szerint kicentizve a jelvényeket. Hogy miért szerzem meg az ólakat, azt nem tudom, hisz a többi ilyen "különlegesség" sem szellőzött soha.

    Ha tenyészthetőek lesznek ezek az állatok, akkor minden bizonnyal. Hogy a játék élni fog-e addig, amíg minden állat bevonul a kupiba, azt a fejlesztőkön kívül más nem tudhatja.
     
    emocy91, zebrina04, újfarm53 és 17 más kedveli ezt.
  16. tanyasinagyi47

    tanyasinagyi47 Haladó

    Sziasztok
    Emlősből meg madárból válogathatunk a tenyésztéshez, a hüllőkből kevesebb lehetőség van, ott az ólakat kell pörgetni, főleg a kaméleon játszik, beadható még egy kis teknős és anakonda , ha jól láttam. Kosarakban vannak jelvények, lehet venni. A feladatokat függetlenül egymástól be lehet fejezni, csak arra hajtok, amit nagyon szeretnék látni a farmomon. Tenyészteni szeretek, kicsit sok a beadandó állat értékben, alap és tenyésztett összesen. Ha lenne most TOP 200, nagyobb lenne az izgalom, sok okos dolgot olvashatnánk a játékról, megtáltosodnánk talán.
     
    újfarm53, ildiko44, §Böbe13§ és 5 más kedveli ezt.
  17. briguka

    briguka Fórummogul

    Szép napot! Pingvint megszerzem, a többi felejtős! Egyre többet és többet akarnak, de juszt sem veszek tápot! Mire a terményeshez érkezik gazdaköri - már ha lesz - addigra gyűjtök annyi csp-t hogy meg tudjam venni a kesztyűt és az agyagedényt! Lehet még olcsóbb is lesz mint az anakonda tápja tyúkostól-nyulastól!
    Mondjuk szivesen venném, ha lenne lehetőség az ilyen tenyésztős eventek előtt a szupitápot bizonyos óráig jóóóóval rövidebb idő alatti megkeverésére - és nem a turbómalomra gondolok! Tudom...tudom..... de álmodni csak szabad!
     
    csopke1, újfarm53, daszi és 9 más kedveli ezt.
  18. Tomilan25

    Tomilan25 Törzsjátékos

    Halihó. Elég sűrű lett ez a május. Jól el vagyunk látva mostanában új ólakkal és terményekkel. Elég lenne nekem a 3 új alapól. De egy százas szupertáp hiányom van hozzá. Na de innen szép nyerni ;)
     
    csopke1, zebrina04, újfarm53 és 9 más kedveli ezt.
  19. Csókos

    Csókos Fórum bárója

    Akkor már csak 530 szupertápom hiányzik ........ :S :D
    Abszolút teljesíthető :(

    Milyen árban szokott lenni a szupertáp, az akció alkalmával?
     
    zebrina04, újfarm53, Kukackukac és 8 más kedveli ezt.
  20. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Új szelek fújnak. Eddig olyan sem volt, hogy egy Topot csupán kosarakkal lehessen megcsinálni. Tulajdonképpen a Top végén azt kérték egyesek, hogy az eventeket is osszák szintekre. Lehet nem is lenne rossz, 200 játékos költekezne, mi meg fogadásokat kötnénk, hogy ki mikor farmozza el a házat a feje felől.xDxD

    A többi ilyen ól cserélhető volt eddig? Komolyan kérdezem, mert én ugyan nem kerestem ezeket a léghajón, de régen nem voltak cserélhetőek... amit tökéletesen meg is értettem, hisz akkor senki nem venne szupertápot az ólak miatt, azokat megszerezhetné a csibefarmokon.:music:


    Lehót miért idézted? A kaméleonon kívül nincs más tenyészthető hüllő.
     
    emocy91, csopke1, zebrina04 és 14 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.