Visszajelzés A vadon csodás állatai - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 23.5.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Sziasztok! Én is várom a kiíírást, na azért nem tűkön ülve. :) Bizony lesz sok nyafogás. :oops:Kedves modik, nyugtató és egy pohár víz legyen bekészítve. :) ;)
     
  2. Drótakadály

    Drótakadály Aktív író

    Az ital nem megoldás.
    Főleg nem a víz. Ide szerintem valami töményhez lesz szükségük.

    Emlékszem erre az eventre nagyon is jól ugyanis nem sikerült eljutnom a kosarazásig mert kevés volt a felröpim.
    Remélhetőleg azóta fejlődtem.
    Kérdés bennem még az hogy anno ez sokaknak sok jót hozott és most vajon mennyire fogják lebutítani?
     
    osztrak12, újfarm53 és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  3. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Annyira nem tartanék a panaszáradattól. Száguldott a hír, szinte minden topicba betévedt egy két kör erejéig. A baglyok is rengeteget melóztak. A fórumozók nagytöbbsége és a szomszédokkal jó kapcsolatot ápolók igenis képben vannak, hogy ezt a kis tenyésztős eventet, hogyan fogja keresztezni egy másik.
    Természetes, hogy lesznek akik nem értek rá, vagy olyanok akik egy egy megjegyzésnek nem tulajdonítottak figyelmet. Még nem volt olyan event, amelyre ne érkezett volna bizonyos számú reklamáció. Volt olyan, aminek a leírását hosszú hétvége miatt pénteken tették közzé, és hétfőre a fél brigád megfeledkezett róla.
    Aztán mindenkinek sok melót fog hozni ez a közkedvelt alkalom (az eventek eventje), mely már a TOP kizárólagos no. 1 helyezését is átadta a múltnak. És több, mint egy évvel ez előtt a csevegő olyan kihalt volt, mint még soha az eventek történetében. Az elején az a kis kapkodás olyan gyorsan fog elmúlani, hogy csak na!
    Ja és nem utolsó sorban nem kell arra gyógyszer, ami magától elmúlik. És aki egy picit is ad magára, nem az esetleges hátrányán lamentál, hanem azon, hogyan tudná a leggyorsabban behozni. Az viszont sokkal több gazdának fog gondot okozni, hogy a tenyésztés miatt eléggé kiürített pajtával, hogyan lehet majd irdatlan mennyiségű szupertrágyát kiszedni a gazdakörből.
     
    RRozika, újfarm53, Gio és 3 más kedveli ezt.
  4. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Jó van na, ha nem is a kiírást várom tűkön ülve, de nincsen munkásom.
    A gazda köriből el van raktározva pár db vég szükség esetére. DDDD
    Vajon az eső erdő játszani fog? Na emiatt vagyok kíváncsi.
    ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 29.5.17
    RRozika, újfarm53, Gio és 4 más kedveli ezt.
  5. Caccus

    Caccus Fórum bárója

     
  6. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Kedves róka01!

    De igen méltattak,csak most annyira rendesek voltak,hogy nem 1,hanem 4-5 nappal előbb.
    Olvasd vissza #422-es hsz-m itt,mely tán csütörtöki.
    Nem csak méltatlankodni kell, másra mutogatni, hanem min. napi 1x vissza olvasni és értelmezni is pár oldalt.
    Ennyi esténként mindenkinek belefér szerintem.
     
    Utoljára szerkesztett: 29.5.17
    -Fülemüle-70, szepesej, *kukuc* és 2 más kedveli ezt.
  7. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia! Csoportos idézés használata:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/a-fórum-felépítése-és-használata.6864/
     
    -Fülemüle-70 és osztrak12 kedveli ezt.
  8. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Sziasztok!

    Vègül csak befejeztem az egèszet. ;) Nem mintha akkora szükségem lenne a piros terményesekre, de ha már úgyis dőlt a szupi a gazdakörből és pár jobb àllatka is megtalált...kivègeztem na...

    Most meg itt ülök a kiscsajok hegedűvizsgáján ès várom a hivatalost;):p
     
    -Fülemüle-70 és osztrak12 kedveli ezt.
  9. Vyca-cica

    Vyca-cica Fórum hercege

    És még el sem kezdődött!!!
    :(

    APA KEZDŐDIK!!!!!
    :)
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/karneválkirálynő-2017-május.15114/#post-704344
     
    osztrak12 és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  10. nogi-domi

    nogi-domi Utánpótlás-írogató

    Szia! Az már aktív nekem, de így is 9 óra egy sztáp.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.