Visszajelzés A vadon csodás állatai - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 23.5.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szervusztok! Látom az eventtel a kisebbekre nem gondoltak. A boxkesztyű gyártásához vehetik a kengurut ha még nem sikerült kipörgetniük. :D
     
  2. -Zsebibaba1988-

    -Zsebibaba1988- Törzsjátékos


    Köszi a tippet! Megfogadom! ;)


    Ügyes! Meg tudnád ismételni? Átküldöm az állataimat! ;):D


    Kérlek, figyelj az egymás utáni saját hozzászólásaidra! Össze kell vonni, ez a szabály!/mamarygen
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 23.5.17
    újfarm53, miniowl, genka53 és 9 más kedveli ezt.
  3. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Hű! Három matrica!! xD
    Az alapólakig tervezek eljutni.
     
    taga1, -Fülemüle-70, újfarm53 és 6 más kedveli ezt.
  4. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szevasztok!

    Eldöntöttem. Bár nem lenne megterhelő tenyészteni az összeset, mégsem fogom. Sem hüllőt, sem madarat nincs kedvem sokat tenyészteni. Leszokhatna már a kedves játékszervező csapat arról, hogy megmondják mit tenyésszünk. Teljesen felesleges 78 féle kokárda. Csak a szovjet tábornokok mellkasán volt ennyi.
    Így marad az emlős, amit végig viszek. Madarakból 15, hüllőkből 30 jelvény kell aztán készen is vagyok.
    Ilyen eventek után, lehet, hogy még ez is túl sok. A pingvinről helyből lemondok, úgyis felzabálná a cápa. Fazekas műhely sem kell, ha majd hiányzik elugrom Korondra. Há' nem? Ott még a kosár is olcsóbb.
     
    Fätum, Marisoli, -Fülemüle-70 és 37 más kedveli ezt.
  5. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia! Csinálhatna már a BP egy pár matricás felhőt is,vagy vegye meg jó pénzértxDxD
     
  6. fancsaly

    fancsaly Utánpótlás-írogató

    Szia..a Beka a keteltuekbe tartozik...
     
    újfarm53, miniowl, Gio és 3 más kedveli ezt.
  7. Domos52

    Domos52 Fórumelemző

    Ez jó, nagyon" Leho-s"!!!xD!!!!
     
    -Fülemüle-70, újfarm53, miniowl és 7 más kedveli ezt.
  8. Okkkay

    Okkkay Fórum ismerője

    Nézzük.... Mit készítsek be a kuplerájba?
    Van 373 db szupertápom. Nem szeretnék fölöslegesen használni belőle.
    Kéne 60 db hüllő és 95 db madár jelvény, esetleg további 45 madár jelvény.
    Hüllő tenyésztéséért lehet, hogy kapok grátisz madár plecsnit, madár tenyésztésre nem fogok két madárplecsnit kapni. (Vagy lehet, hogy mégis? Szokott olyan lenni valakinél?)

    Ha berakok 95 készletnyi madarat, akkor azt learatva megtudom, hogy pontosan mennyi hüllőt kell tenyésztenem még. Úgy tippelek, ha minden hatodik madár-tenyésztésre kapok hüllő plecsnit, akkor az 15 db grátisz, tehát 45 készletnyi kaméleont kell tenyésztenem. A 45 adag kaméleonra kapok, jó esetben, 7 db madár jelvényt, azaz kell tenyésztenem még az "esetleg további" eléréséhez 38 db madár-készletet. Viszont a második adag madár tenyésztése után lesz 6 fölösleges hüllő kitűzőm, azaz előrelátó ember lévén, érdemes ennyivel kevesebb kaméleont tenyésztenem. Ez 39 eresztésnyi kaméleon.

    Nagyjából szerintetek jó ez a megközelítés? Mondjuk, úgy számoltam hogy minden 6. tenyésztésre kapok a másik jelvényből, azaz lehet, hogy nagyon optimista voltam. Ráadásul lehet, hogy ebből még le kéne vonnom a grátisz kapott emlős jelvények számát, mert ugye olyan nincs hogy egyszerre mindhárom kitűzőt megkapjam. (Az emlős plecsnik gyűjtése most nem cél, meghagyom a boxolást a nálam érdemesebbeknek.)
     
    Peszi2, újfarm53, revaa és 3 más kedveli ezt.
  9. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Kell ,nem kell én teszem el. Végig csinálom!
     
    -Fülemüle-70, csio70, újfarm53 és 9 más kedveli ezt.
  10. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Szia!
    A béka valóban kétéltű és csak egyedül a Kaméleon tenyészthető a hüllők csoportjába. ;)
     
    -Fülemüle-70, újfarm53, miniowl és 2 más kedveli ezt.
  11. Okkkay

    Okkkay Fórum ismerője

    Igen, de a gazdaköri ott lesz a következő boom idején is :)
    Nekem az a tervem, hogy tenyésztek az event szerint (madarat és hüllőt, mert annak a nyereményét szeretném) aztán a tenyésztett állatokat beadhatom később is a gazdakörbe, ha úgy adódik.
    Másrészt lehet, hogy ha tenyésztesz, jobban jársz ha eladod a tenyészállatot és az árán veszel mást a piacon amit aztán beadsz a gazdaköribe. Nagyon változékonyak az árak, főleg a magasabb értékű tenyészállatoké.




    Nem sebesség kérdése, egy adag tápból piros ólban két állat lesz. Az itteni piacon több állatnak (pl. macska, lúd, panda) az ára a táp árával megegyező esetleg a táp drágább is - vagy színes ólban éri meg tartani őket, vagy jobban jársz ha kikevered a tápot, eladod a piacon, és az árán állatot veszel.
    (Ami furcsa, hogy a táp és az állat ára megegyezik pl. az anakondánál is, pedig annak nincs színes ólja, csak retro, de az nem ad több állatot...)
     
    Utoljára szerkesztett: 23.5.17
  12. -Zsebibaba1988-

    -Zsebibaba1988- Törzsjátékos

    Bocsika... nem szándékos volt... :wuerg:
     
    újfarm53 és miniowl kedveli ezt.
  13. szabokukac

    szabokukac Fórumlakó

    Sziasztok

    Az hogy: Ekkora halat fogtam... :) ?
     
    Lillapilla73, Ribiszke, újfarm53 és 6 más kedveli ezt.
  14. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Jól teszed! Most nálam is kevés a sztáp, pont így fogom csinálni én is. Már be is érett a kupi az első vegyes adaggal, de természetesen csak a boom alatt aratok.
    Kukorinak köszönöm a jutalomlistát, nem olyan rossz, hogy ne számolgassak kicsit érte... Számomra kifejezetten jókor jött ez az event, kell tenyésztenem, kell pár állat a piacra mert kell a csp. 13 millióm ment rá a topra, nem egetverő, de nyugodtabb leszek, ha visszakerül :p Szóval tenyésszünk-tenyésszünk-tenyésszünk:inlove:
     
    zebrina04, Peszi2, újfarm53 és 8 más kedveli ezt.
  15. mercator67

    mercator67 Aktív író

    Szia Leho,
    Miért csak 15 madarakból, és 30 hüllőből? Csak néztem a kapott ajándékokat érte, de ...? Vagy ebből számítasz plusz jelvényre, bár azt írtad, az emlőst végig viszed. Lehet ma kicsit fáradtabb vagyok, és nem vettem a lapot.
     
    újfarm53, miniowl, osztrak12 és 3 más kedveli ezt.
  16. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szervusztok!
    Emlős kategóriában kutyát és macskát fogok tenyészteni, hátha később kelleni fog.
     
    -Fülemüle-70, újfarm53, miniowl és 4 más kedveli ezt.
  17. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Neked csak ennyi??? Nekem kb 60 millám ment rá :( Jóval 100milla felett voltam, most meg 50 alatt, nem jó látvány, de vmit valamiért, vettem 1 aranymalackát a szupitrágyáért :) De visszadolgozom, majd dobálom a kaméleonokat a piacra legfeljebb :) Én is tenyésztek, de meglátjuk meddig, alapólakig tervezem, aztán elválik. Még nem raktam tele a kufircházat (én így hívom), még gondolkodom :)

    A vicc az egyébként, hogy nekem soha nincsenek nagy ugrások, se bummkor se máskor (néha 1-1-t próbálkozom bumm nélkül hátha), szóval a jelvényeknél se lesz szerencsém, a múltkorin se volt. De tenyésztek, mert imádom bontogatni vajon mi születik :)
     
  18. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!
    Mert annyi elég a partipöriig és az XXXL cuccig. A többi meg csak lom.
     
    mercator67, taga1, -Fülemüle-70 és 7 más kedveli ezt.
  19. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Végül is nem csak ennyi, mert 1 perzsát meg 60 bölényt is eladtam, de csp-m ennyivel lett kevesebb...Most az a mákom, hogy akármi jön, mire végzek és elkezdeném elkeverni a jobbakat, nem lesz szupim, így mennek a piacra...
     
    újfarm53, miniowl, gabianyus és 2 más kedveli ezt.
  20. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Vagy: megvan a pingvin ólam!
     
    -Fülemüle-70, csio70, újfarm53 és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.