Visszajelzés A vadon csodás állatai - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 23.5.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Okkkay

    Okkkay Fórum ismerője

    Betettem kupakolni 120 adag madarat. (Nem akarom tudni, miféle gruppen az amihez négyen kellenek, de biztos kanasztáznak a szórakoztatóházban....) Azon töprengek, ebből mennyi hüllő-jelvényt fogok tudni kinyerni....


    Hopp, tárgytalan a kérdés. 132 csoport fér a kupoldába :)
    Bent van 120 adag madár és 12 adag kaméleon. Kijönnek a madarak, majd megy be a többi kaméleon. Kíváncsi vagyok, emlős tenyésztés nélkül hány emlős-jelvényt adnak.
     
    Utoljára szerkesztett: 23.5.17
    taga1, §Böbe13§, Marisoli és 16 más kedveli ezt.
  2. nyuszi63

    nyuszi63 Rutinos

    Sziasztok! Szép estét mindenkinek.Mostanában nagyon sűrűn vannak eventek és nekem sincs valami sok szupi tápom de majd megpróbálok akkor tenyészteni ha bébi bumm lessz.Jó lenne a pingvin ól és a kigyó terményese mégha alap ól is.Remélem mindenkinek össze jön amire vágyik vagy még egy kicsit több is.Jó tenyésztést és jó játékot kívánok mindenkinek.
     
    ursa11, §Böbe13§, újfarm53 és 15 más kedveli ezt.
  3. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Szia Bátyó, sziasztok Gazdák :)

    Most olvastam el az eventismertetőt, a mostani event után azt is mondhatnám, hogy kutyafuttában.;)
    Nagyon tetszenek az új ólak, különösen az alap-pingvinlak, már ezért is belevágok, imádom a pingvineket.
    Másrészt csupán 468 db szupertápom van, most kever a malom még 14 db-ot, ami 50 óra múlva lesz kész.Jó mi?
    Venni akkor sem fogok, majd szétnézek a Gazdakörben, hátha elkerülte a figyelmemet valahol egy kis elfekvőben lévő szupertáp.
    A tenyészállatok ugrásához meg csak annyit fűznék, hogy nem ringatom magam hiú reményekben, mert szerintem most sem állítanak azon a csúszkán, inkább arra apellálnak, hogy rászorítsák a gazdákat a kosár és szupitáp vásárlásra. Engem aztán nem tudnak sarokba szorítani ezzel, mert most megmakacsoltam magam, és nemcsak a TOP 200 miatt.
    Remélem sikerül sok gazdatársamnak elérni itt is a kívánt célt, és nem kell megmásznunk az új csodás ólakért a kínai nagyfalat :)
     
    Utoljára szerkesztett: 23.5.17
  4. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Mi az, hogy nem kellenek??? [​IMG]
     
    Lillapilla73, Ribiszke, taga1 és 18 más kedveli ezt.
  5. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Szia Kata :)

    Na ezért is szeretem a pingvineket, olyan emberi vonásokat mutatnak, ami most a képen is látszik :)
    Mintha azt mondaná :"Mit battyogsz itt nekem ilyen bénán, gyerünk ússz egyet fiam!" és kap egy taslit
    :D
     
    Utoljára szerkesztett: 23.5.17
  6. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Gondolod, hogy ha Tarajost így nyakonvágják a jeges vízbe, attól boldogabb lesz?

    Á dehogy, elég nekik a Himalája is.
     
  7. Farmi

    Farmi Fórummogul

    Sziasztok , jóóóóreggelt.

    A piros lámpás házikó 3/4-g megtöltve ugy vegyesen , jöhet a nagy boom.
    Tevékkel is kisérletezek hátha össze jön egy 3 pupu :)
    Sikeres tenyésztést , nagy ugrásokat.
    Szép napot mindenkinek .
     
    Utoljára szerkesztett: 24.5.17
  8. -Zsebibaba1988-

    -Zsebibaba1988- Törzsjátékos

    Jó reggelt!
    Még nem vártam így a tenyésztést, de most én is előre bepakoltam az első vegyes kört. Csak az a baj, h erős a késztetés, h megnézzem mik lettek a kis állataimból :D erős leszek és nem pocsékolom el a sztápot :)
    Mindenkinek jó tenyésztést és sok-sok magas szintű állatot kívánok!
     
    §Böbe13§, csio70, marcsi152 és 9 más kedveli ezt.
  9. kiszsuzsi

    kiszsuzsi Haladó

    Szép napot esetleg tudni vélitek mikortól lesz Baby bumm
     
  10. indiánnyár70

    indiánnyár70 Utánpótlás-írogató

    Igen,vissza kell olvasni egy kicsit.
     
  11. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Ma 14 órától.
     
  12. Xirnox

    Xirnox Járnitanuló

    A két terményes leginkább a felesleges kategóriát erősíti. Az anakonda előállítása költséges, kenguruból pedig kettő is kell. Kész ráfizetés.
    A pingvinnek legalább jó a pajtaértéke.
    Akinek kevés a tápja, nyugodtan kihagyhatja az event nagy részét.
     
    taga1, §Böbe13§, csimbokarc és 7 más kedveli ezt.
  13. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Kerestem a pingvin tápkeverését, de nálam még nincs,lehet,hogy event kezdéskor kerül be?
    Máskor már a megjelenés előtt 2 nappal lehetett keverni a malomban.
     
  14. Zolecs

    Zolecs Fórummogul

    A tenyésztős eventeket mindig úgy várom, mert végre pihenhetek.
    A nyeremények közül maximum a titokólak izgatnak, de ma már 2x pofára estem azzal is. Szóval ezt egy égi jelnek vettem, és inkább nem szórok ki 200 szupertápot, pár szarvasgomba malacfarm miatt. :D

    Inkább bizniszelek a kaméleonokkal, remélem jó áron mennek majd. :D
     
    ursa11, Ribiszke, taga1 és 12 más kedveli ezt.
  15. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Még nem döntöttem el, hogy akarom-e végigcsinálni az eventet. Nekem csak a pingvin a vonzó, a többi
    lehet, hogy kimarad. Majd egyszer, ha már a piacon venni lehet, inkább azt választom.
    Nekem a tenyésztés egyébként sem megy olyan szerencsésen, mint másoknál.
     
  16. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Ahogy aratom a farmjaimat sorba, folyamatos éberséggel figyelnem kell az egeremet, mert ez képes önálló életre is, és a végén még learatja a "kis-házakat" is, ahova tegnap este beraktam örömködni a kaméleonokat. Mivel tenyészállatokból sem árt a tartalék, és mivel megvan hozzá a muníció, úgy döntöttem nem cicózok, és a mai Boommal mindhárom állatfajtából egy-egy kört tenyésztek az eventhez. Kaméleonos része már kész, csak a 14 órát várom. :)Kellenek az új ólak, és ezért meg is szerzem azokat. :D
    Így még a piacoláson kívül valamennyi tenyészállat talán marad az újabb Vadasparkok tervrajzaihoz is, mert ahogy Leho gazdatársunk is írta, ez a fejlődés útja jelenleg, másképpen nem tudunk területet nyerni, az elől meg Isten ments, hogy új területet adjanak, hisz a növényes eventeknél így is rengeteget kell kapálni, s akkor meg biztos, hogy megemelnék az eventek igényelt gazmennyiségét.;):)
    Sikeres tenyésztéseket kívánok mindnyájunknak! :D:inlove:
     
    ursa11, emocy91, alpha58 és 21 más kedveli ezt.
  17. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Lillapilla73, ursa11, Ribiszke és 24 más kedveli ezt.
  18. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Most mi kell nekem baby boom vagy Fp?Ha ma meglesz az event nincs FP,ha hagyom veszni a duplákat kapok farmpengőt. Most megint nagyon jól van kitalálva, vagy nekem van nagyon korán és félreolvastam valamit?
     
    alpha58, §Böbe13§, miniowl és 8 más kedveli ezt.
  19. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    HéricsBáró, taga1, §Böbe13§ és 7 más kedveli ezt.
  20. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Engem sem. A magas ívű taktikai elemek közé sorolom.
    Kérdés, hányan vagyunk ilyen szerencsések?
     
    mercator67, HéricsBáró, taga1 és 12 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.