Visszajelzés A vadon egyéb állatai csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 6.10.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. babi358

    babi358 Fórummogul

    Sziasztok ,hát én is csak az alap ólakig tudtam csinálni az eventet, de úgy gondolom majd lesz valami amikor tovább lehet fejleszteni ,vagy talányosba nyerni fejlesztett változatot. Ami meglepett inkább az ,hogy kevés időt kaptunk arra ,hogy összekapjam magam összegyűjteni az előző veszteségeket,ha most még egy ilyen event lesz, tényleg le kell állnom ,és nem tudom folytatni na ez már igazán elkeserítene.
     
    Gio, Bathilda, -.-Kicsifarmer-.- és 9 más kedveli ezt.
  2. Bathilda

    Bathilda Junior szaki

    Ismét egy drága event!:(:(
    De igazából azt terveztem hogy nem fogom megcsinálni, de az újdonságok úrrá lettek rajtam, ezért nekiálltam megcsinálni!!!
    Jelentem vasárnap be is fejeztem az eventet!;);)
    És minden újdonság a helyén van!!!!
    Kitartást kívánok mindenkinek, aki még csinálja és gratula azoknak, akik befejezték!xDxD
     
    Leho69, bocsinet, mingo826 és 3 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ügy terveztem hogy tartalékolom a tápot a macskáknak ... de jött az ismét boom .... s betereltem egy kör állatot a kupiba ... had élvezzék egymás társaságát .... ;) Az eredmény pedig mehet a tárolós gazdakörbe ;)
    Még egy fél kör reggel érik .. s tényleg lenulláztam a táp készletet :wuerg:
     
    Gio, HéricsBáró, mingo826 és 2 más kedveli ezt.
  4. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Hát, én már pénteken befejeztem, mióta tart az event, azóta mindenütt állatokat tenyésztek, és nem merem levenni őket, mert az event kezdete óta már két fúrógép jött. :) Pedig lassan elfogynak a tápok. :music:
     
    Gio, Leho69, Bathilda és 2 más kedveli ezt.
  5. Hechingen

    Hechingen Rutinos

    Sziasztok...Alap olak már hétvégén meglettek:) Nem számítottam ujabb bummra és ugy néz ki piros olam is lesz pedig nem akartam:p
     
    Peszi2, Leho69, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  6. Trace76

    Trace76 Törekvő

    Udv! Hat...megfordult a fejembe hogy megiscsak befejezem a bekas es emlosos reszt is de max az aranybananok miatt csinalnam de mar azok sem kellenek feltetlenul, pedig imadok en is tenyeszteni, nagyon viszket a tenyerem :p de sokadszorra is vegig gondolva egyszeruen nem ernek annyit a nyeremenyek hogy erdemes lenne meg tobb 100 szupitapot beledobni, hogy aztan nezegessem a menube az olakat hogy de jo ilyen is van...
     
    repeta59, Peszi2, Leho69 és még 1 ember kedveli ezt.
  7. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    Köszönjük a segítő hozzászólásokat, az event ideje alatt született ötleteket, tapasztalataitokat a feladatok teljesítéséhez.

    A "Vadon egyéb állatai" event véget ért, a topic bezárta kapuját.

    Találkozunk a következő esemény csevegőjében.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.