Visszajelzés A vadon egyéb állatai csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 6.10.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Hát igen, így korrektebb lenne. :)
     
    északiboszi, Gio, Suesette és 6 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia ;) Az enciklopédia megmondja amit tudni akarsz ;)
    Bár a muszáj tenyésztésből szerintem simán meglesz amit a feladat kér :p
     
  3. phpmaster

    phpmaster Fórumszaki

    de még a hibát se javitották ki :)
     
    szellorozsa és bindi5454 kedveli ezt.
  4. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Zsunak van egy ilyen táblázata:

    https://drive.google.com/file/d/0BxwmNMgXU85TaGJubjZGLXJHME0/view

    A hibát az tudja kijavítani, aki az ismertetőt csinálta.
    Tudjuk, hogy a hal nem hüllő, a nyereménynél a 8 az 8 titokfa, ami anjou körtét adhat.
     
    HéricsBáró, Gio, Melan és 6 más kedveli ezt.
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Igen, kérek. Jó a TP-je. :)
     
    Farmer*54, Peszi2, Gio és 19 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Igen ....
    Csak csendben jegyzem meg .... Véletlenül sem szeretnék vitát belőle ... Ilyenkor fizetjük a mamutjaink árát :wuerg:
     
  7. Detti0812

    Detti0812 Fórum hercege

    szellorozsa, bindi5454 és _Cygnus_ kedveli ezt.
  8. rossedina

    rossedina Utánpótlás-írogató

    6. szintig beadva, és lenullázódnak a szupitápjaim. Aki teheti minden feladatot pörgessen végig és ahol szupitápot ad , csináljátok meg, adjátok be terményeket , állatokat ;)
    Nagyon jók a nyeremények:p
     
    Gio, szellorozsa és bindi5454 kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Valóban szuper nyeremények vannak ;)
    Most a gazdakört nézegetem ... hol ad szupertápot az utolsó 2 szinten a tenyész állatos gazdaköri ...
    ÁÁÁÁ drága ... vagy nincs a piacon ... ÁÁÁÁÁ Nehéz a paraszt élete :music:
     
    Gio, Melan, Kukori.és.Kotkoda és 4 más kedveli ezt.
  10. Kucmók

    Kucmók Járnitanuló

    Amondó vagyok, hogy ideje lenne felvállalni ezeknél az eventeknél, a nehéz, vagy a gúnyosan odabiggyesztett " borzasztóan szupertáp igényes " jelzők helyett a ' csak farmarannyal teljesíthető ' titulust, mert igenis így van. -.-
    Gondolom nem vagyok egyedül a helyzetemmel : a 97-es szinten már ott tartok, hogy nem nagyon van szupertáp, amit kiválthatnék a Gazdakörbe. Noha állandóan megy a malmom, mégsem tudok kitermelni egyik hónapról a másikra 400-600 szupertápot, így ez az elvárás eleve irreális. Ebből adódik, hogy mivel a BP okosan olyan új ólakat ad a feladat teljesítéséért, amit a játékosok 90 %-a - természetesen én is o_O - szeretne megszerezni, nem marad más választás, mint farmaranyat, majd szupertápot venni, ha mindenképp akarjuk az ajándékokat. Ezzel nincs is baj ( vagy mégis??!!! ) de akkor nevezzük nevén a gyereket, mert eléggé csalódottság lesz úrrá az emberen a sokadik ilyen pofára esésnél, hogy nem elég évek óta termelni, játszani, csak a pénz számít....
    :(:(:(
     
    maszilva, emocy91, északiboszi és 10 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hm ... Igazad van ... vagy mégsem ? Szerintem a 3 alapól most is kiszedhető szinte csak kevert és nyert tápból ;) A piros fejlesztések mondjuk valóban a fizetős kategóriába esnek :oops:
     
    mebajah és revaa kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    50 sz.tápot ad a Sáros város, de 50 víziló kell hozzá
     
  13. revaa

    revaa Fórumgróf

    Sziasztok!

    Ne légy kisigényű..
    Miért ne olyat vegyenek, amiből 10 jár fejenként a szomszédoknak?
    Azt is szorozhatod 10-zel és már oldódik a szupitáp gond xDxD

    Kaméleon a hüllőkhöz tartozik, ezért tűnt el a piacról, van is raktáron nálam kb 200 db, békából is 200, panda teve 600-600, birka és társai kb 200-300 halból is van 200 raktáron.. xD
    Szupertáp? .. na azzal kissé alulmaradtam :p 158 van raktáron összesen, de az új ólak kellenek, :inlove: és a titkosok is, :inlove: a mandulafenyőről és a parafáról szívesen lemondanék, a termésétől már kidől a pajta oldala annyi van, mégse kell sehova. xDxD
     
    északiboszi, Melan, szellorozsa és 6 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ohh volt olyan feladatunk is ? :eek::music: Már el is felejtettem :p
    Már csak felső kategóriás tenyész állatok hiányoznak a gazdakörömből :wuerg:Mennyivel jobb lenne mazsolázni a régiek között ... :music:
     
    times84, Melan, csopke1 és 3 más kedveli ezt.
  15. Shirkán53

    Shirkán53 Fórum hercege

    Szia Nóci!
    Jó ez a leltártáblázat. De akkor volna igazán jó, ha letöltés után automatikusan számolna pajtaértéket! Én lusta vagyok több száz adatot bevinni...Szégyellem magamat, de sajnálom rá az időt.
     
    zoldert, csopke1, szellorozsa és 4 más kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Parafa ??? :eek:Megyek átolvasom a nyeremény listát ... :p
    Mert a piros ólakon kívül nem is tűnt fel más:music:
     
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Így jár az aki gyorsan megcsinál minden gazdakörist.:) Nekem még itt biggyeszkedik, most szemezek vele.:)
     
    Gio, Melan, Kukori.és.Kotkoda és 4 más kedveli ezt.
  18. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Ugyan már, a mamutjaink árát megfizettük akkor. Hozzám egy darabot sem vágtak ingyen, sőt event nyereményként sem kaptam egyet sem. Ez meg egy taktikai játék, ahogy Leho is mondta és odafigyeléssel sokszor lehet a pénzt pótolni.

    Viccelsz? Az én malmom 72 óra alatt kever le 8 szupertápot. Számold ki az mire elég.
     
    maszilva, Gio, Melan és 12 más kedveli ezt.
  19. ocsike58

    ocsike58 Utánpótlás-írogató

    A hal az hal vagy nem hal.Itt a játékban a hal az hüllő és pont.:pMás besorolásba kevesebb szupitáp vagy nem is kellene talán ?;):DMég itt olvasgattam,addig 1 rakat állat lelment tenyészetben.:oops:Most kell vigyáznom,hogy boom előtt ki ne szedjem őket,mert akkor fejelek egyet falba.xDxD

    Ui: Maradt 3 db szupi tápom.xDxDxDxDxDxD
     
    Utoljára szerkesztett: 6.10.16
    Gio, szellorozsa, csepcsányi és 3 más kedveli ezt.
  20. revaa

    revaa Fórumgróf

    Az bizony.. paratölgy és mandulafenyő.. xD

    Igen, viziló darabja a piacon van hogy 80.000 csp :D
    Inkább kivárok.. nem mintha nem telne rá a 100 M-ből, de sajnálom kiadni rá xD

    Amúgy meg a turbó malmot nem lehetne esetleg még jobban turbósítani? xDxD
    Tudnám értékelni nagyon.. xDxD
     
    Gio, Melan, teréz65 és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.