A vihar - V. képregény csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 9.9.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. nemethpgabi

    nemethpgabi Fórumelemző

    Figyu Kukac! Breki a békalencse-tortáról álmodozik...xD
    Brekike! Ide most nem ez kell! :cry:
     
    greenfields és kukac42 kedveli ezt.
  2. nemethpgabi

    nemethpgabi Fórumelemző

    Szia Nóci! Sajnos írta Csocso, hogy a léggömbvirág 8 TP-t, az óriásrezeda, vagy mixD, pedig 12 TP-t ad. (A Bahán is.):(
     
    genka53, dereret és kukac42 kedveli ezt.
  3. PityuGeri

    PityuGeri Fórummogul

    Sziasztok!
    Jóságos ég, mi volt ezzel az ismertetővel, teli volt hibás katyvasszal :p
    Még jó hogy a németeknél tudtam rendesen tájékozódni képek ügyében :)
    Izginek ígérkezik az event, szerintem kivihető egyszerűen, de meglátjuk... most pedig jöhet a többi ország lekörözése eventcsevegős aktivitás szempontjából :p
     
  4. kukac42

    kukac42 Mindentudó orákulum

    No akkor nálam a Bahamarán nem lesz semmilyen eventes ültetve. Inkább leszedem a tölgyest, de a Bahát nem áldozom be!
     
    eszter.77 és PityuGeri kedveli ezt.
  5. alpha58

    alpha58 Kivételes tehetség

    Meg tudnátok mondani, hogy a torta aratáskor kapunk TP-t vagy BTP-t?
     
  6. nemethpgabi

    nemethpgabi Fórumelemző

    Szia Gery! Nem volt az hibás "katyvasz", csak "a melléklet megtekintéséhez nincs hozzáférési jogosultságunk".
    Sztem jó a képzelőerőnk, ...és van elég rutinunk, ...akinek meg egyik sincs, azt a többiek a hátukon viszik be a célba.xDxDxDxD
     
    Claunyuszi, genka53, PityókaPista és 3 más kedveli ezt.
  7. kukac42

    kukac42 Mindentudó orákulum

    A torta aratásáért nem kapsz semmit!
    Idegbajt, ha véletlen előbb szeded le, mint akartad volna:)
     
    Claunyuszi, genka53, eszter.77 és 7 más kedveli ezt.
  8. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Irta ezt így, hogy a szigeten is rendes Tp-ot ad? Nincs nagy í betűm. :( Más sincs, de a többi magyar betűt megtalálom, de í az nincs. :)
     
    nemethpgabi kedveli ezt.
  9. nemethpgabi

    nemethpgabi Fórumelemző

    :oops: ... és úgyis kész lesz kényelmesen...? ...mert én szeretek úgy lustizni, mint Anyánk macskája a függőágyban. xD

    Nem, sajnos nem kapunk érte semmit aratáskor, csak ha a feladatba beadod. :p
     
    genka53 és kukac42 kedveli ezt.
  10. pipike72

    pipike72 Utánpótlás-írogató

    Engem is izgatott, hogy az aratógép leszedi-e kitett tortákat. Jó lenne pontosan tudni, mert a 2013 júniusi " Csupa Csoda Csokigyár" eventben is volt hasonló érlelés és akkor az ismertető a következőt írta:
    • A hordókat az Építőmunkás kihelyezheti de az Aratógép csak akkor szedi le őket, ha 100%-ban készen vannak (beértek), viszont kézzel bármikor learathatóak!
    Na, ezért kellene konkrét válasz.
     
    mamici51, Cyra65 és Bátyus kedveli ezt.
  11. PityuGeri

    PityuGeri Fórummogul

    Ezért volt jobb a német fórumon olvasnom - igaz hogy én csak az eventnövények, a felröpik, díszek adatai meg a nyuszi (mint feladatba beadandó) nevét értettem az egész sztoriból onnan, de akkor is, legalább láttam vizuálisan a dolgokat :D Így jobban megjegyzem a dolgokat, az adott képhez tudom párosítani az infót :) Pl. ha valaki egy mázat tol az orrom elé, megmondom hogy az 25%-kal csökkenti a minitorták érését (mint régebben a szivarfáknál a komposzt vagy a söröshordóknál a mulcs - még ilyenekre is emlékszem! Jól van, a teljesség erős igénytelenségével soroltam fel, van még csokishordó, szurkoló meg rénszarvas is többek között)
     
    genka53 és Cyra65 kedveli ezt.
  12. kukac42

    kukac42 Mindentudó orákulum

    Kénytelen lesz, mert a Bahát nem áldozom be, ha az ég leszakad akkor se. Láttam a produceri hírlevelet csodás az a korall sziget. Kell az nekem és gyanítom kelleni fog a banán valamire:)
     
    eszter.77 és Cyra65 kedveli ezt.
  13. nemethpgabi

    nemethpgabi Fórumelemző

    Nem, így nem írta, de ha lehetne BTP-t kapni érte, Csocso biztos felhívta volna rá a figyelmünket. (Sztem:eek:.)
     
  14. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Ha kell az utolsó napi torta is,akkor éjjel mikor kell felkelnem,hogy elszedjem a Rackótól,kirakjam és még be is tudjam dobálni?
     
    kukac42 kedveli ezt.
  15. kelemeny

    kelemeny Fórum veteránja

    Szép napot!!!
    Valaki összeadta már, hogy miböl mennyi kell!!!
    Lusta vagyok számolni!!!
    A lustaság, fél egészség!!!
     
  16. kukac42

    kukac42 Mindentudó orákulum

    Le se feküdj. Éjfél után 10 perccel már lehet sunnyogni Rackóhoz, kirakod gyorsba a tortákat , rá a máz, és akkor délben kész lehetsz!
    Máz nélkül hát azt nem tudom. Máz az kelleni fog, ha így tervezed:)
     
    genka53, eszter.77 és Bátyus kedveli ezt.
  17. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    [​IMG]
     
  18. nemethpgabi

    nemethpgabi Fórumelemző

    Hát, így van benne valami. Sztem a modijaink továbbíthatták a kérdésünket, és ezért van nagy csönd, mert már előtted is sokan feltették ue. a kérdést, ami jogos, mert ugye nem mindegy...!!

    Kedves Gery bácsi!
    Látom, évek óta rendszeresen szedi a Cavinytonyt, ezért igen jól áll a memória dolgában, de majd meglátjuk a játék végén, hogy az eventtel hogy' fog állni.
    Most pedig nézzen már kedves végig az anygoloknál és a nyémeteknél, hogy mit írnak az azonnallearattamazösszesbeneméretttortám-mal!?
    Köszönjük a Farm-nép nevében. :)

     
    Claunyuszi, genka53, Cyra65 és még 1 ember kedveli ezt.
  19. ToKBJ

    ToKBJ Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! A torára tett máz is csökkenti betakarításkor az értékét a tortának vagy az nem befolyásolja?
     
    kukac42 kedveli ezt.
  20. greenfields

    greenfields Fórum ezredese

    Én is ezt a technikát fogom követni.
    Egy placcra kiteszem a tortákat (én a szédült szántóra szavazok ), rá a máz .Amíg be nem érik a környékére se megyek, nehogy rutinból lekapjam az aratóval.:pxD
     
    genka53 és alpha58 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.