Visszajelzés A Vitorlázás kora csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 13.8.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Vadóc

    Vadóc Fórum bárója

    Nagyon köszönöm a számolásotokat! Kész van a felhőm!:)
     
    jófarmerlány, alpha58, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  2. ho-hoboy

    ho-hoboy Fórum bárója

    Nem bírtam a növényt kivárni, de ha tudod, sorban adja a következőhöz valót. A 2.k házzal kezdtem, a vitorlavászont megvettem az itt szerzettből a boltban, így sorban megcsináltam. Az első ház után meglátom hogy jön össze a felhőre, mit adjak még be:)
     
    inanna11, Evita-55 és DevilMókus kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Például onnét tudod meg, hogy elolvasod az eventismertetőt, eventezés előtt nagyon hasznos olvasmány :)
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/a-vitorlázás-kora.18456/#post-1021381
    Vitorlavászon
    [​IMG]
    Hozzájutási lehetőség:
    Vitorlázás kora feladatok teljesítésekor eventnyereményként

    Felhasználási lehetőség:
    Feladatsorba beadandó
    Visszaváltási érték: 15 TP, 20 CSP, 15 BTP



    Farönkök
    [​IMG]
    Hozzájutási lehetőség:
    Vitorlázás kora feladatok teljesítésekor eventnyereményként

    Felhasználási lehetőség:
    Feladatsorba beadandó
    Visszaváltási érték: 29 TP, 39 CSP, 29 BTP


    Árbóc
    [​IMG]
    Hozzájutási lehetőség:
    Vitorlázás kora feladatok teljesítésekor eventnyereményként

    Felhasználási lehetőség:
    Feladatsorba beadandó
    Visszaváltási érték: 240 TP, 320 CSP, 240 BTP
    Gratulálok, ügyes voltál.
    Ládát én is vettem, de sajna palacsintát nem kaptam belőle, így nekem marad a hosszú érés, de ráérek a célomat már teljesítettem :)
     
    jófarmerlány, vihence, inanna11 és 6 más kedveli ezt.
  4. katte521

    katte521 Járnitanuló

    okés, köszi. :)
     
  5. Imrus65

    Imrus65 Törekvő

    Akinek nincs elég mennyiségű ollója, fűrésze, faanyagja az ne is kezdjen neki, Ők esélytelenek.
    Az eddig "feleslegesen" a raktárban lévő "egyéb" /olló, fűrész, faanyag/ kisöprésére jó ez az event.
    Nekem van elég mindegyikből, de ehhez jónéhány évnyi játék kellett.
    Jó játékot mindenkinek.
     
    jófarmerlány, Gio, .barbi1. és 2 más kedveli ezt.
  6. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia ! Azért állatokkal is lehet haladni, fűrésszel én is hadilábon állok de az állatok jól adják.o_O;):pPersze 1 olyan 1000 -10000 induló minimum azért kellhet..:music:
    Kiraktam pár titokólat is akadt köztük pöttyös is , és meglett a 2. csincsillám:D;);)
    Ha esetleg valakinek érdekes rájára hajlandó vagyok cserélni;)( Sajnos aból megint csak az órszarvú lett a 20.:oops:
    Az első eventfelületes aratás 8 fa, 8 fűrész ,és 2 ollóo_O
     
    Utoljára szerkesztett: 14.8.19
    jófarmerlány, alpha58, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Az állatok szépen adják a felreppenőket;) Ha mazsolázni nem is de a felhőt a kisebb farmokon is ki lehet venni;)
     
    Gio, tandem6, .barbi1. és még 1 ember kedveli ezt.
  8. Lexy73

    Lexy73 Járnitanuló

    Nagyon köszönöm.
     
    jófarmerlány és .barbi1. kedveli ezt.
  9. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Köszönöm mindkettőtöknek !

    Ötvöztem én is a 2-t. Felhő megvan, érmém is maradt. Maradt bőven fűrészem is, sőt ki sem kellett bontanom minden barkács, szerszámos ládámat. A másik farmunkon egyszerűen képtelen is vagyok, mert 19 ezer szerszámosláda van, amit csak 100asával lehet nyitni. Ehhez már nincs idegem, nélküle is kész.

    Ültetek, pótlom vissza az állatokat, barkács is jön még most több is, aztán kiszedek még pár dolgot a boltból és kipipálhatom ezt is.
     
    jófarmerlány, alpha58, inanna11 és 6 más kedveli ezt.
  10. Imrus65

    Imrus65 Törekvő

    1. épület – 5 szintig 2150 kopasz ciprus, 195 olló, 225 nyúl, ad 20 vitorlavásznat, ami kell a 3. épülethez és ad 97 fogaskerék érmét
    2. épület – 5 szintig 3100 Faanyag, 900 fűrész, 225 kecske, ad 40 Farönköt, ami kell a 3. épülethez és ad 60 fogaskerék érmét
    3. épület – 5 szintig 40 Farönk 20 Vitorlavászon és 225 nyúl, ad 5 Árbocot, ami kell a 4. épülethez és 115 ad fogaskerék érmét
    4. épület – 5 szintig 5 Árboc 30 ékszer 225 disznó, ad 152 fogaskerék érmét
    Event terület 100 egységnyi nagyságú. Felszaporítás után kell 21 aratás, hogy legyen az 1. épület 5 szintig elegendő kopasz ciprus.
    A négy épület 5. szintig ad összesen 424 fogaskerék érmét, a felhőhöz szükséges 485.
    A kapitányi boltban a vitorla és árboc vásárlásokkal a különbözet megszerezhető.
    A kopasz ciprus 21 x 4 órával learatható. Event idő 168 óra.
    Igen így is megoldható, ha van alapból 195 olló, 900 fűrész, 3100 faanyag, és raktáron vagy lesz tenyésztéssel 225 nyúl, kecske, disznó és 30 ékszer.

    A felröppenőkkel nem számoltam, nincs hozzá adatom.
     
    jófarmerlány, Fuhur, zsona416 és 4 más kedveli ezt.
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Mennyire szépen ? :inlove:
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  12. Zatini

    Zatini Fórumszaki

    Szia!
    Zseniális! :)
    Köszönöm szépen! :inlove:
     
  13. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia.

    Amennyiben a kecske 1-1 adja mindhárom röpit(rózsa biztosan) úgy gondolom némi egértápot
    biztosan beáldozzad majd a célod érdekében azért rakj ki a lehetséges területre Pannit majd.
     
    alpha58, genka53, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Nincsen pannim . :cry:De mindjárt cincognak . :inlove: Na nem a pannik . :p
     
    alpha58, genka53, inanna11 és 5 más kedveli ezt.
  15. bogika1956

    bogika1956 Törzsjátékos

    Sziasztok!

    Olvasgatom a jó taktikákat, és én is haladgatok. Az event kezdete óta jobban jönnek a szerszámok, kár hogy a másik event miatt növényt is kell ültetni, mert az állatok jobban adják a felröpiket.

    Kibontottam egy gazdagság ládát, adott csp-s ládát, azt is kibontottam adott 1 csp-t úgy hogy már nagyon gazdag lettem. xD
     
    jófarmerlány, Fuhur, zsona416 és 6 más kedveli ezt.
  16. Kamilla1012

    Kamilla1012 Járnitanuló

    Szia Niki! Nagyon köszönöm, egy zseni vagy!! Nem gondoltam, hogy 10 perc alatt kész leszek!! :)

     
    alpha58, inanna11, Éva0315 és még 1 ember kedveli ezt.
  17. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Sziasztok!Felhő + 2 dekor megvan, tettem ki óriásólat , szépen adja mind a három barkácsot. Köszönöm a számolást,sokat segített.
     
    alpha58, DevilMókus, Gio és 2 más kedveli ezt.
  18. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! A 2., 3. és 4. ház kész, az elsőhöz nekem most megy a második kör ültetés! A felhőhöz még 22 érme kell (+ 180 a kitevőkhöz). Most egyenlőre nem adok be többet, megvárom, hogy az első milyen gyorsan lesz meg! De azt hiszem lassan megy ez, mire összejön. Viszont elég sok idő van rá! Meglátjuk, amit meglátunk!
     
    DevilMókus, Gio és juliannakoczkas kedveli ezt.
  19. czutika

    czutika Fórumlakó

    Sziasztok! Köszönet Nikinek! A felhő kész!most jön a mazsolázás!;)
     
  20. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Szia! A feladatok teljesítéséből! Én a 2. házzal kezdtem, az itt olvasott taktika szerint, amit ezúton is köszönök!! És hamarosan meg is lett a 3. és 4. ház is.
     
    jófarmerlány kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.