Visszajelzés A Vitorlázás kora csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 13.8.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Próbaképpen kinyitottam 370 db hajós ládát :inlove:
    • 610 db Disznó
    • 500 db Nyúl
    • 560 db Kecske
    • 500 db Juh
    • 264 db Olló
    • 860 db Fűrész
    • 72 db Ékszer
    • 5.125 db Fa
     
    Lillapilla73, Kuzdern, nyuszi63 és 7 más kedveli ezt.
  2. k.a.t.i

    k.a.t.i Fórum biztosa

    Sziasztok.

    Lehet félreolvastam valamit, de mintha azt olvastam volna, hogy mindenből több cucc jön, pl fa. Hát 3 terület majoranna, 1 területről 60 pannival 16 db... jó hogy nem rakosgattam ki a maradék 20 at is. A másik 2 területen kli sem raktam őket. 3 és 6 fa jött úgy. Így nehéz lesz a hiányzó 1000 db-ot összeszedni. Szerintem ennyi deszkát adott volna a megemelt mennyiség nélkül is :)))
    Szívószálas eventnek neki sem kezdtem. Erősen válogatok már, már amikor játszom is ...
     
    Kuzdern, Fatther, Éva0315 és még 1 ember kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Ólakból jönnek a szerszám felröppenők . :inlove:
     
    Melan, k.a.t.i, Fatther és 4 más kedveli ezt.
  4. böbe4948

    böbe4948 Fórum mestere

    Sziasztok? Az lenne a kérdésem, hogy vitorlavászon, farönk, árbóc miből röppen fel?. Köszi
     
    csica1952 és Éva0315 kedveli ezt.
  5. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Ezek nem felreppenők, hanem különleges kellékek:

    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/a-vitorlázás-kora.18456/

    Különleges kellékek:
    Fogaskerékérme
    [​IMG]
    Hozzájutási lehetőség:
    Vitorlázás kora feladatok teljesítésekor eventnyereményként

    Felhasználási lehetőség:
    Kapitányi bolt fizetőeszköze
    Visszaváltási érték: 85 TP, 141 CSP

    Vitorlavászon

    [​IMG]
    Hozzájutási lehetőség:
    Vitorlázás kora feladatok teljesítésekor eventnyereményként

    Felhasználási lehetőség:
    Feladatsorba beadandó
    Visszaváltási érték: 15 TP, 20 CSP, 15 BTP



    Farönkök
    [​IMG]
    Hozzájutási lehetőség:
    Vitorlázás kora feladatok teljesítésekor eventnyereményként

    Felhasználási lehetőség:
    Feladatsorba beadandó
    Visszaváltási érték: 29 TP, 39 CSP, 29 BTP


    Árbóc
    [​IMG]
    Hozzájutási lehetőség:
    Vitorlázás kora feladatok teljesítésekor eventnyereményként

    Felhasználási lehetőség:
    Feladatsorba beadandó
    Visszaváltási érték: 240 TP, 320 CSP, 240 BTP
     
    Kuzdern, Melan, Fatther és 6 más kedveli ezt.
  6. -picike40-

    -picike40- Haladó

    Szia! Semmiből nemröppen, ahogy haladsz a feladattal, úgy jönnek ezek a dolgok,ez nyeremény!
     
    Éva0315, Gio és juliannakoczkas kedveli ezt.
  7. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Jó reggelt! Hogy ez eddig nekem nem is jutott eszembe! Gyorsan megvizitálom én is azt a rengeteg ládát, ami a raktárban felhalmozódott már! Köszi.
     
  8. mamóka1cc

    mamóka1cc Fórumgróf

    Nem szeretem ezt a területet. :( a növények miatt
    Most lett meg az első feladatnyi növényem-
    A többi feladattal meglett a felhő és 1 rávaló
    Mostantól unatkozhatunk a gazzal.........-.-
     
  9. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Jó reggelt! Sikerült reggel életbe léptetnem a neon pillangót,így az ólbónusszal együtt 2 hajó is kifutott.;):p
    Mivel árbocból még 8 vehető a többi viszont megakadt, így teljesen a malacok maradtak a farmon ;)a nyúl kecske juhok elindultak a piac felé;)xD
    A Málna is szépen hozza a fűrészeket úgyhogy ott maradt a széleken.:)
    Ígértem 1 számolást azt gondolom ha kitartok még 6 napig ezen az eventen, minden megvehető a botban amit szeretnék talán még barkácscuccra is jut amit eddig nem erőltettem de úgy látszik nem árthat néha...;):p
    Szerintem ez az utóbbi idők legjobb eventje az event-felületesen mindenképp:music:, és nagyon tetszik hogy végre a fórum hangulata is pozitív,segítőkész együtt gondolkodó.:inlove::D
    Hasonlóan sikeres és eredményes eventeket kívánok még maguknak,így az Augusztusi csillaghullás alatt.;):pxD
     
    maszilva, Éva0315, Melan és 6 más kedveli ezt.
  10. Ecóka1

    Ecóka1 Fórum ismerője

    Na ez nem az én napom! Vettem 5 farmaranyért 1 db Hajóács ládát, ami adott 1 trágyadombos ládát és láss csodát kaptam 15 trágyát. Erre mondják, hogy sz.. ügy. Egyszer volt Budán kutyavásár, na nálam is. A disznók nagyon jól adjál a fűrészt és a deszkát.
     
    Kuzdern, Fatther, kovacstne és 3 más kedveli ezt.
  11. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Miért unatkoznál, aratod amikor tudod. Semmibe nem zavar be, nem kell csatni, nem kell semmi, csak a víz, trágya.:) Vagy egyszerűen csak hagyd parlagon, felé se nézz :wuerg:
    Az összes többi farmos területen meg azt csinálsz, amit akarsz, nevelj állatokat a farmon, ami kell az eventhez, ha kidől a pajtád a sok állattól, dobd a piacra őket:)
    Soha nem bírtam megérteni, ha nincs egy nyomorúlt eventes gaz, miért kell unatkozni:music:
     
    -BombadilToma-, Éva0315, Melan és 12 más kedveli ezt.
  12. maszatka2010

    maszatka2010 Törzsjátékos

    Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy a kettes háznál már legalább 5-ször kér 75 kecskét normális ez, megnéztem az event leirást és csak egyszer kéne hogy kérje, szeretném a segítségeteket kérni köszi előre is
     
  13. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia! Ismételni tudod minden háznál, így a 2.-nél is a leadásokat.o_O
    Azaz az utolsó feladat amit kér: az marad ott jelen esetben ez a kecske, vagy a 3-nál a juh, 4- nél malac.o_O
    Az event ismertető is kitér rá hogy egyszer felépíted , azután addig adod le ahányszor csak tudod , illetve amíg van mit kiváltani a botba...;)xD
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  14. ViriTündi

    ViriTündi Fórumszaki

    Szia!
    A 75 kecskés feladat a kettes háznál az utolsó, amint ezt megcsináltad még annyiszor teljesítheted ahányszor szeretnéd, vagy szükséged van a fogaskerékre.
     
    maszatka2010 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  15. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szia!
    [​IMG]

    Akkor már az 5. szinten jársz a 2. háznál... Mivel ez az utolsó szint 75 kecskét fog kérni minden egyes beadásnál.
    Mivel nem számolja a gép a szinteket ezért érdemes odafigyelni arra, hogy éppen hol tartunk.
     
    Kuzdern, Éva0315, Melan és 9 más kedveli ezt.
  16. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Ó nálam többször is!

    Szerintem ez úgy van,a többség szeretné gyorsan lezavarni. Én is, valahogy nem szeretek egy helyben toporogni. Persze közbe kapál az ember, de haladna is.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 15.8.19
    Ecóka1, Éva0315, genka53 és még 1 ember kedveli ezt.
  17. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Nincs mit megkerülni. Az unalmas.
    Ha eventgaz van, megy az agyalás, hogy hogyan lehet megoldani gaz nélkül, vagy minimális ráfordítással. Első körben ez van. De ez általában nem elég gyors, és megy az agyalás, hogy minimális idő alatt. Aztán jönnek a fórumon is a dolgok, és a végére sikerül végigvinni egy verziót, amiben semmi sem minimális.
    Aztán, ha már nem kell eventgaz, akkor nincs min agyalni. Így aztán hülyeségekkel már nem kell foglalkozni, komolyabb dolgokkal meg fárasztó lenne. És máris kész az unalom. Lehet unatkozni.xDxDxDxDxDxD
     
    Kuzdern, Éva0315, Melan és 7 más kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    No lássuk hogy muzsikálnak a rövid érésű ólak felreppenő szempontjából;)
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  19. maszatka2010

    maszatka2010 Törzsjátékos

    köszönöm
    köszönöm
     
    Imi* kedveli ezt.
  20. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Tisztelt Leho.

    Azért megosztaná a nagy érdemű közönséggel hogy
    Ön melyik útat is járta? Készen van már a felhője, egyáltalán érdekesnek találta ezt az eventet?xD
     
    almáspite48, Melan, Zatini és 9 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.