Visszajelzés A Vitorlázás kora csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 13.8.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Mindegyik építős eventet unalmasnak tartom. Az eventes területen lévő eventek számomra a negatív csúcs. Nem feltétlenül unalom miatt, hanem amit csináltak vele Malala óta. Elvileg arra lenne hivatott, hogy mindenféle doppingszer nélkül tudjanak ott a gazdák egyenlő eséllyel eventezni. Ehhez képest nagyon érdekes volt a barkácscucc mizéria, állathegyek. Az is érdekes volt, hogy rájöttek, első körben a piszkozatot adták ki aranyozott bőrkötésben, így az eventleírás utónyomtatására, már csak szalvéta maradt.
    Fogalmam sincs, hogy melyik úton jártam. Rengeteget nyerek a kis farmokon ezen az eventen. Erre való ugye az eventes terület. A többin már nem lehet a kis farmok bőrére eventezni.
     
    Amira09, Melan, juliannakoczkas és 5 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Már csak arra lennék kíváncsi milyen a JÓ event számodra...:eek:o_O:p
     
    milanzs, tandem6 és DevilMókus kedveli ezt.
  3. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    Ezt a zseniális ötletet betettem a 2. hozzászólásba.
    Úgy gondolom, hogy sokunk nevében mondhatok érte köszönetet Neked!
     
    Lillapilla73, maszilva, vihence és 19 más kedveli ezt.
  4. hell2

    hell2 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm minden farmom nevébe a számolgatók segítségét!
     
  5. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia.

    Az a hozzászólás amit idéztel egy kidolgozatlan, összecsapot piszkozat csak 15 percem volt munka előtt ráxD:cry:, viszont a lényegi részeket tartalmazza az is csak komplikáltan.
    A 330. hozzászólás jobban mindenki számára érthetőbben van levezetve, tartalmilag is.
     
    Amira09, milanzs, juliannakoczkas és 7 más kedveli ezt.
  6. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    Köszönöm, hogy jelezted!
    Lecseréltem a linket. :)
     
  7. böbe4948

    böbe4948 Fórum mestere

    Nagyon szépen köszönöm további szép napot kivánok.

    Köszi szépen.
     
    genka53, Gio és DevilMókus kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Lassan terem ez a gaz:music: még a végén a mazsolázás miatt fogok kecskét beszórni:wuerg:
     
    milanzs kedveli ezt.
  9. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Ezt mondom én is! De inkább piacozz a kecskékkel, a mazsolázás megvár!
     
    DevilMókus kedveli ezt.
  10. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    [​IMG]

    Mennyire odafért volna még egy 2x1 terület....
     
    Lillapilla73, maszilva, milanzs és 7 más kedveli ezt.
  11. jozseflzr

    jozseflzr Fórum ezredese

    Hát a lúdól elég gyengén hozza a felröpiket. 12 olló 13 fűrész
     
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ide is oda is jut;)
    De tudod a türelmetlenség nagy úr:wuerg:
     
    juliannakoczkas és tandem6 kedveli ezt.
  13. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    A malaccal és némi ékszerrel jól haladni..:music: Igaz csak 12-24 érménként( 1- v 2) leadás, de 5h ként terem.o_O
    A nyulas és a kecskéssel napi 1 leadás kalkulálható azaz 46 érme, a bárányossal pedig 2 naponta lehet tervezni, viszont az 91 érme mert ugye vele leadható a malacos is.o_O;)
    Van ugye 6 nap ,napi 6* e-gaz és 3* malac aratással tervezve.:)
    Összegezve 3*12(36)+46 =82*6=488 érme( itt hosszabb távon az árboc azért kérdéses lesz:music:
    Valamint 3*91(273)
    Ergo: A hátralévő időben 761 érme tervezhető be.;):pAzért csak megéri 1 kicsit unatkozni:)xDxD
    A pontosság miatt a napi 6* aratás az 594 nettó hozam ,1 építés 530 azaz
    e miatt 1 kis plusz is marad, és a kecskésnél is realitás lehet némi+ a fűrésszel azaz 800 feletti is elérhető.:music:o_O
     
    Utoljára szerkesztett: 15.8.19
    juliannakoczkas és genka53 kedveli ezt.
  14. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Ennél csak az a baj,hogy kell árbóc is ami nincs!
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  15. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia ! Azért kalkulálok 12 érmével a számításnál mert meg kell veni az árbocot 40 érmért.;):p( némi szerencse faktorral adhat a hajóács láda is)
     
    Utoljára szerkesztett: 15.8.19
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  16. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Szia! Már mind megvettem, ez már nem játszik csak a házakból tudok már kiszedni,esetleg a fűrészes jöhetne szóba,abból meg nagyon kevés van már. Marad a lassú haladás, vagy ha mazsolázni szeretnék gyorsabban, beáldozom a maradék fűrészem, amit nem szeretnék. Vettem ládákat, trágyát sikerült kapnom!
     
    juliannakoczkas, genka53 és Gio kedveli ezt.
  17. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Mindig leírom azt is. 8-10 eventből akad olyan is. Csak vissza kellene lapozni.
    Mondjuk nem tudom, hogy mi abban a jó, ha egy bizonyos rétegnek vásárlás nélkül 4 kör előnyt adunk, a többit meg... Azt sem tudom, hogy abban mi a jó, hogy rögtön módosítani kell, indulás előtt. Ez olyan, mintha beköltöznél egy új házba, és másnap szétvésnék az összes falat, mert nem jó a vezetékezés.
     
    juliannakoczkas, tandem6 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A megoldás a tagolt event lenne....
    Deeee akkor is mindenki a maxot akarná teljesíteni:(
     
    Leho69, juliannakoczkas és DevilMókus kedveli ezt.
  19. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia ! Nekem megvan még;)xD nem tudom hogy miért ,:oops: mert vásznat már nem tudok venni,de árbocot és farönköt igeno_O.Hát igen akkor kiesik 216 érme ha csak nem áldozod be a fűrészeket és nem szerzel vásznat esetleg..
    Vagy marad a hátralévő 505 érme, az se rossz ha felhő megvan meg némi zsebpénzo_O( feltételezem ha az árbocok elfogytak akkor megvan;):p)
    "Azt sem tudom, hogy abban mi a jó, hogy rögtön módosítani kell, indulás előtt. Ez olyan, mintha beköltöznél egy új házba, és másnap szétvésnék az összes falat, mert nem jó a vezetékezés."
    Szia Prof! Én is eljutottam oda hogy nem értelek:(Te magad írtad le a változtatások elött, hogy max 150 ember fogja tudni teljesiteni. Ehez képest változtattak mert gondolom átláták ezt .:music: Miért baj ez?? :music:o_OLett 1 varilható többféleképen játszható event szerintem..;)
    Igy a kis farmosoknak is játszható mint ahogy te is írtad, az meg hogy egyeseknek elönye van az minden eventen elmondható ahol a pajta szerepet játszik a beadásnál...o_O:music:
     
    Utoljára szerkesztett: 15.8.19
    Domos52, Melan, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  20. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Igen megvan, de azért kellene némi apró is!;):)
     
    genka53, Gio, DevilMókus és még 1 ember kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.