Visszajelzés A zöld labirintus rejtélye - Eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 23.8.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szívből gratulálok! Tudtam, hogy megoldod! ;) De most már tessék a legenda utolsó kupáit bedobálni, és nemesíteni valami tuti növényt, hogy ne kelljen mindig izgulni, mert egyrészt megőszülök, másrészt kihullik a hajam a sok izgalomtól:DxD:oops: Vagy hófehér leszek, vagy kopasz...és egyik sem fog jól állni:D:wuerg:
    665 röpim maradt és leszedtem még utoljára a ládákat is...:oops:
     
    brekkencs., Sali~*.*, bindi5454 és 3 más kedveli ezt.
  2. .Macskusz.

    .Macskusz. Fórum ismerője

    Köszi a segítséget mindenkinek, mindkét farmon készen lettem. Csipkebogyó és rózsa felváltva, jól adta.
     
  3. törpolo

    törpolo Járnitanuló

    Nekem is kész lett minden. Kivételesen a felröppenőket is jöttek. A tönkölybúza meg a sárgadinnye nagyon jól adta.
     
  4. B-Ella

    B-Ella Járnitanuló

    Éééééééés sikerült :). Mármint nem az event befejezés, az már tegnap meglett, hanem egy kaukázusi hólyagfa :) Az utolsónak begyűjtött fás láda végre megdobott eggyel, így már emellé a fa mellé és kerülhet egy pipa, és nem kell a piacon vásárolnom a termést :)
    Apró örömök az életben :D
     
    Cyra65, brekkencs., Swordfish és 4 más kedveli ezt.
  5. Tomilan25

    Tomilan25 Törzsjátékos

    Az utolsó órákban sikerült megszereznem a felhősort és a kitehetőket. Amit tudtam kihoztam ebből az eventből ;).
     
  6. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

  7. narancs69

    narancs69 Junior szaki

    Sziasztok! Gratulálok annak akinek sikerült ezt az eventet megcsinálnia! Véleményem szerint elég húzós... még így nem sokszor jártam,hogy 4-5000 darab növény hiányozzon,végig vetettem-arattam és még sz.trágyát néha kacsakatát is használtam és sajna az egyik kitehető így is hiányzik majd! :(
     
    Matold és Gio kedveli ezt.
  8. *Rózsalány*

    *Rózsalány* Törekvő

    Sajnos nekem sem sikerült végigvinnem ezt az eventet :( Hiába próbáltam, 20 db tűzcsapot nem tudtam összehozni ilyen árak mellett. /60 ezer darabja nálam /:( Erre nem lehetett készülni, nem gondoltam volna ilyen sok terményt kér .
    Egy kitehető nem lett meg, így jártam .
    Gratulálok mindenkinek , akinek sikerült !
    Legyen szép napotok !
     
  9. BZKati

    BZKati Járnitanuló

    Az utolsó órában végre, csak sikerült a felhősort összehoznom. A hétvégén nem tudtam csak egyszer aratni, így sokat kellett güriznem tegnap és ma, hogy meglegyen a felhő.
     
    brekkencs., Swordfish és Gio kedveli ezt.
  10. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A "Zöld labirintus rejtélye” event végeztével a topicot zárjuk.


    Köszönjük a hozzászólásaitokat, a tapasztalataitokat és a véleményeket is!
     
    brekkencs., Gio és .dina1. kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.