Ajándék cserebere - Archív

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Reira*, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Norbi005

    Norbi005 Járnitanuló

    Nagyon szeretnék egy pannit vagy krokodilt vagy narancs/piros aranymosót.
    Adnék rózsaszíín kecsketejüzemet+rózsaszín kacsát+szambabarit vagy akár vb 2011 léghajót írd mit szeretnél főleg régi cuccaim vannak mert 3évig nem játszottam sajnos.
    Norbi005
     
    mani2004, Tigrislady és szellorozsa kedveli ezt.
  2. mani2004

    mani2004 Törzsjátékos

    Senkinek nincs Hosszúfürtű aranyesője ,perzsaselyemakácért
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  3. bonba73_Gazda

    bonba73_Gazda Rutinos

    néz be a pajtádba!
     
  4. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Ez a csere számomra nagy öröm volt :) Sikerrel zárom minden téren :)
    Egyrészt bővült a bahám sok széppel és jóval. Külön köszönet illeti Drága Szomszédaimat:inlove:, akik gondoltak rám és paradicsomfa XXL mániámra. Nagyon jól esett:inlove:
    Másrészt örültem, hogy én is örömet tudtam okozni :)
    Köszönöm az itt és a léghajón zajló cseréket. Örülök, hogy most is csak megbízható cserepartnerekkel akadtam össze :)
    Találkozunk a következő cserénél :)
     
    feki13, -Fülemüle-70, kedvenc62 és 6 más kedveli ezt.
  5. 19770308

    19770308 Fórum ismerője

    Köszönöm mindenkinek a cseréket az ajándékokat majdnem mindent sikerült szereznem . A következőn zuhanorepülés és meglepi tortát keresek mert nem sikerült.
     
  6. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Sziasztok!Köszi mindenkinek a cserét,az ajikat,az új szomszédságot:).Tali legközelebb.:)
     
    szellorozsa, -ágianyu33- és mani2004 kedveli ezt.
  7. Borzas.Kata

    Borzas.Kata Fórum hercege

    Mentek a fák. Ajándék. :)
     
    emocy91 és szellorozsa kedveli ezt.
  8. -hoci-

    -hoci- Járnitanuló

    Remélem elment még.
     
    szellorozsa és csio70 kedveli ezt.
  9. mani2004

    mani2004 Törzsjátékos

    HÚÚÚÚ jöttek fák. Sajnos nem tudtam elküldeni a cseréket ,mert kifutottam az időből :bomba73_Gazda ,Gabi.kertje ,Zatini ,.sylvia72. gazdák KÖSZÖNÖM 4 A következő cserenapkor küldöm a fákat .Elnézést amiért most lassú voltam Köszönök Mindenkinek mindent !
     
  10. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    sziasztok
    köszönöm a korrekt cseréket mindenkinek:inlove::inlove::inlove::inlove:
    a léghajón is sok jó cserém volt azt is köszi, ha esetleg olvassák a fórumot is :inlove::inlove::inlove::inlove:
     
    csio70, emocy91, mani2004 és 5 más kedveli ezt.
  11. apuci30

    apuci30 Fórumőrült

    sziasztok

    Minden jónak végeszakad egyszer így a cserenapnak meg a hosszú hétvégének is :) annak ellenére hogy komoly bukóm volt tegnap nem vagyok elkeseredve! mert a céljaimat elértem nagyjából köszönöm aa korrekt cseréket :)
     
    csio70, emocy91, -vadocka70- és 9 más kedveli ezt.
  12. Borzas.Kata

    Borzas.Kata Fórum hercege

    A Te kérésed ösztönöz az írásra, de mindenkihez szól. Szívesen küldenék kütyüket amiket kerestek, ha tudnám hogy néznek ki. Például ma találtam egy papírvágóművészt véletlenül, amit tegnap keresett valaki. Vizuális típus vagyok, a kép megmarad a név nem. egy malac ül a tetején papírsípot fújva? Ez a meglepi torta?

    Kellemes hétvége volt, további jó játékot kívánok.
     
  13. Hermione72

    Hermione72 Fórumszaki

    Sziasztok!

    Köszönöm a korrekt cseréket mindenkinek!
    Külön köszönöm Skalimacinak a meglepetés(eke)t:inlove::inlove:

     
    mani2004, Marika312, kutyaszálló és 4 más kedveli ezt.
  14. asdfghjkl7373

    asdfghjkl7373 Rutinos

    Bocsi ha tévedek, de miért nem szóltál, hogy nincs kartondoboz4.-ed? Azt küldtem volna rózsa macska helyett! :D
     
    mani2004, kutyaszálló és szellorozsa kedveli ezt.
  15. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok én is köszönöm a cseréket mindenkinek:)..örülök hogy ismét nem kelett csalódnom senkiben:)
    Kicsit már nem bánom hogy vége:D...időigényes.. de ez ilyen:) Következő cserenapkor újból lesz időnk biztos;)
     
  16. Hermione72

    Hermione72 Fórumszaki

    Senkitől nem kértem és nem kaptam rózsa kartonost. Márcsak azért sem mert van :D Már írtam privátban, de itt is köszönöm a szándékot :) Jól megkevertél azzal az üsttel... :D
     
    mani2004 kedveli ezt.
  17. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Nagyon köszönöm Cserepartnereimnek a korrekt cseréket és külön nagy köszönet az Ajándékozóknak.
    Remélem én is örömet szereztem pár Gazdatársamnak a küldött ajándékokkal.
     
    Ms.AbyZu, *-ToFarmer-* és mani2004 kedveli ezt.
  18. parrahviki12

    parrahviki12 Rutinos

    Sziasztok!

    Sajnos vége lett az össznépi dzsemborinak, de ez sem telt haszon nélkül! Sok Számomra új és sok általam keresett "aprósággal" lettem gazdagabb....:):D
    Ezúton köszönöm meg cserepartnereimnek a korrekt cseréket, a kedves szomszédoknak a meglepetés ajándékokat!
    Mint eddig minden cserenap sikerességén, ezen is nagyon sok múlt kedves szomszédomon, fogadott mentoromon Hermione72-n, akitől ismételten nagyon sok hasznos dolgot kaptam!
    Úgyhogy itt külön megköszönöm Neked, kedves Hermione72, hogy segítségeddel, támogatásoddal, hasznos tanácsaiddal és ajándékaiddal segítesz a gyors fejlődésben!:inlove::inlove::inlove:
     
  19. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Sziasztok! :)
    Nagyon szépen köszönöm Cserepartnereimnek a korrekt cseréket.
    Köszönöm Kedves Szomszédaimnak az ajándékokat.:inlove::inlove::inlove:
     
  20. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Én is szeretném megköszönni a sikeres cseréket. :)
    És önzetlen barátaimnak, Tinának, CateW-nek a sok ajándékot, amivel nagyon nagy örömet okoztak nekem, mint mindig.
    Köszönöm! :inlove:*bálint* neked is köszönöm. :)

    Remélem nekem is sikerült örömet okozni más gazdáknak. :)
     
    osztrak12, bakfis, Tigrislady és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.