Ajándék cserebere - Archív

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Reira*, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Neked is igazad van! De tudod, sokunknak fontos, hogy fogmosás közben ki néz vissza a tükörből;)
    Néhányan meg inkább belehajolnak a mosdóba és azt nézegetik, amit előtte odapöktek...nem zavartatva magukat-.- Én 1x csináltam nagyon előnytelen cserét "kicsi" koromban, mikor később rájöttem, nem bosszankodtam, betudtam tanulópénznek, de azóta is figyelek, hogy se olyat ne kérjek, ami irreális és véletlenül se károsítsak meg olyasvalakit, aki nem tudja mennyit ér, ami a kezében-farmján van. Inkább felhomályosítom priviben...hiszen ez egy játék...és játszani jó!
     
    parrahviki12, rozo52, jammm70 és 9 más kedveli ezt.
  2. madagaszkar01

    madagaszkar01 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Én is megköszönném a sikeres cserét, csak nincs mit. Nem tudom miért írják többen is, hogy van amit keresek. Aztán rákérdezek a cserére és még csak nem is válaszolnak. Azért köszi nekik.
     
    osztrak12 és Imi* kedveli ezt.
  3. Ms.AbyZu

    Ms.AbyZu Törzsjátékos

    Marika nekem örömöt szereztél,köszönöm a segítséget és az ajándékokat!!!!
    Kedves szomszédom Klaramagyar millió köszönet!!
    Legközelebb remélem ennyire nem leszek le maradva és itt is sokat fogok tudni cserélni,sok hónap pótlás vár rám.:oops:
    Hajón azért sikerült titokfákat beszerezni egy db hiány jól sikerült,bánatos krokiért meg nem szomorkodok...max ő,hogy nem került kertembe:pxD
     
    osztrak12 és Marika312 kedveli ezt.
  4. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Sziasztok mindenki!
    Nagyon szépen köszönöm mindenkinek,aki ezen első Ajándék-Csere akcióban segített vagy a részese volt valamilyen formában.:inlove:Sali-nak, lukimi-nek, miniowl-nak, *bálint*-nak, barna06-nak, ........maya "anyácskámnak", Domos52-nek, taga-nak, vera-nak ,nyuszika215-nek, gézsu-nak....... stb külön is nagy-nagy köszönetem.:inlove:
    Akinek Én küldtem Ajándékot,az pedig fogadja olyan szeretettel,mint amilyennek küldtem.
    A ráadás Bónusz Meglepi ma este elment többeknek,de akinek még szántam,azok holnap fogják kapni.;):inlove:
    Szeretnék az eventről-eventre a röpi küldőknek is köszönetet mondani itt és most !;):D

    Az Ajándékok mellé vagy külön írt jó kívánságokat pedig nagyon szépen köszönöm.:inlove:xDxD:cry:xD Legyen úgy,ahogy írtátok,bár *********!
     
    Utoljára szerkesztett: 23.10.17
  5. Pandapoc♥

    Pandapoc♥ Fórumprofi

    Sziasztok kedves Topiklakók.
    A népszerűségi indexem zuhanásba kezd ezután, de talán leírhatom a tapasztalatomat hisz 8 hónapnyi kihagyástól eltekintve 7 éve már, hogy játszom. Egy-két lakó és én a legelső cserenap óta nyomjuk. A mostanin nem voltam, mert másra kellett figyelnem. :cry:Az aranyárakról: Bizony volt és lesz olyan ami vipera drága, mert ritka. Végig csináltunk több száz, ha nem több ezer cserét, hogy meglegyen amire vágyunk. Én emiatt évekig sokszor 20 farmon napi szinten kapáltam, eventeztem, hogy rózsa ólakat építhessek és a jól adó dekor meglegyen. Kapcsolatokat építettünk. Nem odamondás alapján hanem ismerve azt akivel cserélünk. Manapság az is megkérdőjelezhető, hogy a csibe megköszöni a magas szintű ólat amit ajándékba kapott. Engem taszít a modortalanság. Elviekben megvan mindenem ami "számít" egy gyűjtőnek. Igen. Tedd hozzá, hogy a megjelenése óta kergettem az Adventi fa2011-et és csak a múltkor lett nekem is. 3 év után, mert bizalmat szavaztak számomra, mert kedvelnek. Kérdezd meg, hogy megfizettem-e. Sőt, több van már, mert csodaszépek. Ja, hogy Te nem adnál érte annyit. Akkor miről is beszélünk? Kellene, de annyira nem, mindezek ellenére én lennék a gonosz gyűjtögető, sőt harácsoló? Erről 7 év után fogunk esetleg vitát nyitni. Hidd el én nagyon kevés ajándékot kaptam. Nem 100-at, mint némelyek. Nagyon szeretek adni, de nem vagyok álszent és nem adok olyant ami engem és az élményemet fokozza, hogy a mai napig bejöjjek játszani, küzdeni. Játssz Te is. Beszélgess Te is. :)Anno vagyonokat költöttem. Megvolt az ára a valós életben. :oops:Megfizettem. Némelyek nem kérik hanem követelik azt amiért a másik dolgozott.
    Ui: Örülök, hogy vannak fanatikus gyűjtők, mert általuk tudom, hogy még érdemes hajtani, küzdeni némely ritka szépségért. :)
     
  6. TeremtŐ

    TeremtŐ Fórum mestere

    Sziasztok
    Olvasván a kialakuló 'vitát' amit az állandó csereértéket képező árakat illeti = VICC ! Amit te írsz az puszta bolondság mert tartozni akarsz valahova ezért úgymond duplán fizetted meg az árát(mint írtad-jó magyar Forintban és azoknak akik "kedvelnek") és mert,hogy most tartozol valakik közé(akiket talán személyesen is ismersz)megjött a hangod és ki kéred magadnak. Gondold el másképp például van olyan 'magányos' gazda aki nem akar tartozni sehova(és 7.éve játszik mint te), ő nem érdemli meg az adventi fát mert nem tartozik azok közé akik 'összelopták' magukat és most csoportban akarnak uralkodót játszani, vagy korábban tőle is gyűjtötték be ami a te szemedben a drágasssszág?! A fórum tőlük zeng. Minap egy szomszédom írta cserenap alkalmával megkeresték(hirdetésére reagálva!) egy cserével, melyben leírta amit ő ajánl(leendő 'vevő') az azért jobb(mert tudja),hogy neki így jobb lesz,mert ő ezt mondja jobbnak(szomszédomnak)??? kielemezte két mondatváltásból milyen ember a szomszédom és higgye el neki így lesz jobb - Lo_OoL :) Meglepődnél ki volt az és le van mentve az írása. Egy a vége mindennek - Azt kellene megérteni sok gazdának(kezdetek óta játszóknak akik el vannak telve maguktól-de a leendő-akár kezdő játékosnak is),hogy nem ők szablyák az értékeket, hanem a fejlesztők akik tulajdonságot kreálnak egy nem is létező valaminek(amiért még fizetsz is).Sokan azért önzőek mert fizettek és valahol visszavárja a beletett lóvét. Viszont ne a gazdatársán próbálja beszedni,hanem a játékélményem - mert azért fizet igazából(ami ráadásul múlandó). Az pedig ki mennyi valós pénzt áldoz erre saját dolga undorító hivalkodni evvel. Akik nem tesznek bele azok megdolgoznak érte és lassabban lesz meg amit akar.Nem kell sajnálni ez egy JÁTÉK! Még egy meglátás amely a fanatikus gyűjtőkről szól - ők a legönzőbbek(benne van a fanatikus jelzőben) és te azért játszol mert ők hajtanak és önzősködnek tehát majmolod? hmmm tanulságos és ezt te írtad.
     
  7. Pandapoc♥

    Pandapoc♥ Fórumprofi

    Szia.
    Igazán kedves a megítélésed látatlanban irányomban. Összeloptam? Uralkodó? Láttál Te engem lehúzni bárkit is? Nem értékrendet szeretnék megszabni hisz nem az én tisztem és ezek mellet hibaként tüntettem fel, hogy mennyit áldoztam a játékra, de sem tolvaj sem hazug önámító nem vagyok szíves engedelmeddel. Legyen szép a napod.
    Gabi
     
    Netrax, Andzsi1971, kamylla64 és 16 más kedveli ezt.
  8. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Sziasztok!

    Adok:
    Páncél Panni

    Keresek:

    Májusfa fejlesztéseit.
    Csibe kitehetőt és fejlesztéseit.

    Darabjukért adok egy Páncél Pannit.
     
  9. bonba73_Gazda

    bonba73_Gazda Rutinos


    Szia TeremtŐ!
    Nekem a véleményem csak annyi,kielemzel több játékost ,véleményt alkudsz róluk,és sokról csak negatívat!
    Undorító ez amit csinálsz!Mért nem tartod meg az ilyen véleményed,ki vagy te???TeremtŐ nem hinném!
    Foglalkozz magaddal!néz szét a saját házad táján és foglalkozz magaddal és ne bánts meg más csoportokat több embereket azzal a jelzőkel amiket írtál ,fölég a fórumon,mért nem írsz annak akivel problémád van?ehez neked nincs jogod nem vagy te TeremtŐ!
    Jó volna le állítanád magad mert sok embert nem ismersz,és úgy alkotsz róluk véleményt,és illeszteted jelzőkel!
    A fizető játékosokat is bántod ha ők nem volnának akor azok nem játszhatnának akik nem fizetnek úgy hogy jobb ha magadba szállsz és magaddal foglalkozol,nem a másikkal!nem vagy te TeremtŐ!
     
    Netrax, Andzsi1971, kamylla64 és 12 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.