Ajándékokkal kapcsolatos kérdések

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Sziasztok!

ID.gif

Ha kérdésetek, problémátok van, mindig adjátok meg a farm neveteket, és az User ID számotokat, ezzel nagyban megkönnyítitek a munkánkat, elkerüljük a félreértéseket (nem ezen a farmomon van a probléma, hanem a másikon, stb.) és gyorsabban tudunk nektek segíteni.

A jövőben ide írjatok minden olyan kérdést ami az ajándékozással kapcsolatos.

Ez a topic nem azért van hogy ajándékot cserélgessetek egymás között. Erre van megfelelő topic a Törzsasztalnál és a Játékostól Játékosnak altémákban.
    Megkérnék mindenkit hogy ehhez tartsa magát.

Játékon belül lehetőséged van megajándékozni a barátaidat. Minden nap 5 ajándékot illetve 7 ajándékot ha a tölgy megfelelő rúnája ki van váltva küldhetsz 5 illetve 7 különböző játékosnak. Ennek csupán az a feltétele hogy az illető szerepeljen a barátlistádon. Néhány ajándék csak egyszerű dísztárgy, vannak azonban olyanok is, amelyek tapasztalatpontot, vagy akár csengőpengőt is adnak! Az ajándékküldési lehetőséget két helyről is elérheted:
    • város - posta - barátok - ajándékozás
    • hírek menüből (itt látható az is, Mi milyen ajándékokat kaptunk)

Az küldés gombra kattintva, a már megszokott ajándékozási ablak fogad majd benneteket.

Figyelem! Minden nap az első 5 (vagy 7) ajándékküldés ingyenes
    . Lehetőséged van arra is, hogy egy nap több játékost is meglepj ajándékkal, ez azonban már farmaranyba kerül. Hogy egy ajándék mikor ingyenes, és mikor kerül aranyba, úgy tudod megkülönböztetni, hogy a Farmaranyba kerülő mellett fel van tüntetve, mennyibe kerül az elküldése.

biusrodi, Laku98 és János1957 kedveli ezt.
  2. Kittiyna

Kittiyna Fórum-zöldfülű

Sziasztok ! Hogyan lehet pl szupertrágyát vagy tápot esetlef farmaranyat ajándékozni egy másik játékosnak ? Én is kaptam már szomszédtól.

3. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Alapesetben, napi ajándékokkal sehogy.
    Vannak különböző miniakciók, amelyeknél vásárlás esetén a szomszédok is kapnak ezt-azt (pl. 2 szupertrágyát)
    https://board-hu.farmerama.com/threads/mini-események-akciók-ismertetője.10889/#post-36059 ,
    illetve alkalmanként megrendezésre kerül szomszéd ajándékozási event, amikor a megszokottól eltérő, értékesebb, apró ajándékokat is küldhetünk.
    A legutóbbi ilyen event: https://board-hu.farmerama.com/threads/mini-események-akciók-ismertetője.10889/#post-36059

A Hivatalos közlemények között tudsz ezekről tájékozódni.

Kuzdern és Enyémkájé kedveli ezt.
  4. csabesz311

csabesz311 Fórum-zöldfülű

Sziasztok, tudja valaki? A nyári kalendáriumban az összes ajándék meg volt, de tegnap a piros vödör és a létra nem nyilt ki,, Hmm

5. Samborg

Samborg Fórumfelvigyázó

Szervusztok!
    Jelezném hogy Tamás linkje nem oda visz ahová szerette volna. :)
    Kérdésem: Az új dekor a napi ajándékban a felhőre kihelyezhető?

6. |Tamás|

Szia!

Amennyiben nem nyílt ki, akkor az azt jelenti, hogy valamelyik napi ajándékot mégsem vetted át, csak halványan látszik, hogy lásd mi lenne a nyeremény, és ott a kék plusz jel, annak segítségével tudod FA-ért kiváltani az ajándékot.

7. |Tamás|

Szia!

2014 óta biztos történt változás, ezért nem működött a link a topic elején, de most kitöröltem onnan. Köszi

Dekor kapcsán: Nem helyezhető ki.

Kuzdern és Samborg kedveli ezt.
  8. csibe0929

csibe0929 Fórum-zöldfülű

Sziasztok. Kaptam ajándék kódot emailen amit be is váltottam De elvesztettem a fonalat és nem találom hova,milyen utalványt kaptam sikeresen :(

9. GYuGYu1003

GYuGYu1003 Fórum ismerője

Szia! :) farmarany vásárlásakor kapsz 5% kedvezményt :)

zsani_apja kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

HéricsBáró Fórum elő legendája

Sziasztok

Kiakadtam .
    Mármint nem én , hanem az új bónusz pont rendszer .
    Vettem egy-két darab Party-t , és a sok felubró ablak miatt amikor jött az értesítés , nyomtam egy entert , hogy eltűnjön .
    De , mivel ezt megtettem , így nem tudom miket kaptam a Dzsines ládákból , mert azoktól is kaptam értesítést .
    Meg tudjátok nézni , hogy a fellelhető összes Dzsin láda mit adott ?

-jancsiszeg-

ID : 3921704

11. Othep

Szia.

A kolléga megnézte:
    Levéltánc (+) 2020-08-29 20:15:28
    Fényfesztivál (+) 2020-08-29 20:12:26
    Fényfesztivál (+) 2020-08-29 20:05:38
    Kukacoskodás (+) 2020-08-29 19:57:09
    Gyepek ura (+) 2020-08-29 19:55:20

Kuzdern és HéricsBáró kedveli ezt.
  12. csöpi51

csöpi51 Utánpótlás-írogató

szeretném a segítségeteket kérni eltünt 300 farmaranyam lehet hogy mivel lassú a gépem nem váltott át rendesen és tévedésből elküldtem valakinek ajándékba mit tudok tenni kérlek segítsetek csöpi 51 vagyok előre is köszönöm!

13. |Tamás|

Szia!

Ezt pontosan, hogy érted, hogy elküldted valakinek?
    Max gyűrű formájában tudod elküldeni.

User ID? Felhasználói név?

14. csöpi51

Igen biztos hogy gyűrű formájában küldtem el és akkor tudok valamit tenni vagy ez már odaveszett? köszi csöpi51 nem tudom az user idéthol kell megnéznem!

15. Othep

Szia.

Ha ellenőrzést szeretnél, az ID-számodat ehhez a farmkeret szélén alul, középen találod meg.

upload_2020-9-12_14-30-17.png

Ha valóban tévedésből küldtél gyűrűt a szomszédodnak, kérlek, fordulj a supporthoz, a kollégák majd segítenek.
    Ha lehetséges a segítség, csak ők tudnak.

Az Általános kérdések tárgyat válaszd.
    Legalább 140 karakterrel részletezd a problémádat.
    A regisztrációs e-mail-címedre várd a választ, vagy olyan e-mail-címet adj meg, ahol a support válaszát majd fogadni tudod.
    Kérlek, a supporttal folytatott levelezésedből már semmit ne hozz a fórumra, mert levéltitoknak minősül.

https://board-hu.farmerama.com/threads/a-support.6729/

BackOffice kedveli ezt.
  16. csöpi51

Köszönöm!

17. senga77

senga77 Járnitanuló

Szia Kedves Modi!
    Nem biztos, hogy jó helyre írok de hátha....
    Emailban kaptam egy kódot! A bónuszkód csak a játékon belüli boltban váltható be. De melyik boltba ? Nem találtam hova lehetne a kódot beírni fizetés előtt. Előre is köszönöm a segítséget!

18. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia senga77!
    Az ajándékkódok számára külön jelképet biztosítottak a játék készítői:
    A bónuszkódot a játékban a felső menüsorban, az Egyéb menüben (4) lévő "papír/toll" ikonra kattintva lehet megadni:

Az Ajándékkód menüre ha kattintunk, a következő kép fogad minket:

Itt a pirossal keretezett részben tudjuk az ajándékkódunkat beírni.

Ha véletlenül rosszul adtad meg a kódot és hibaüzenetet kapsz, a következő próbálkozás előtt várj néhány percet!

senga77 kedveli ezt.
  19. senga77

senga77 Járnitanuló

Köszönöm a választ! Ott próbáltam beírni de azt írta ki , hogy ez a bónuszkód érvénytelen. Azt is megnéztem,hogy ehhez a farmhoz tartozó id számra küldték.

20. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia senga77!
    Nem járt le a kód?
    Nézd nem a kapott email-ben az érvényesség hatályát.