Visszajelzés Alice, a lejtők királynője - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Enike**, témanyitás ideje: 13.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    14h után a baloldalit nem tudtam begyűjteni, most a legfelsőt. 14x2 az már 28. Csak úgy mondom.......szép estét mindenkinek!
     
    Dana64, GA-BI-O-Farm és Sali~*.* kedveli ezt.
  2. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    A másik farmon minden jó.
     
  3. szili48

    szili48 Törekvő

    Sajnos az 1. pályán nem tudom leszedni a 14 síbérletet hiába zöld a tábla és azt írja hogy várakozási idő 00:00 és a másik is zöld és alatta használat, mégse reagál a leszedésre, hát ha ez gy folytatódik, akkor kár volt mindenért
     
    erko63 és soresne kedveli ezt.
  4. soresne

    soresne Fórumgróf

    Méh,pillangó,skorpio a tenyészthető.
     
  5. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

  6. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Mit kell beadnod mégegyszer és miért?

    A játék minden térképen jelöli egy halványkék vonallal, hogy adott mezőre milyen útvonalon tudunk eljutni.
    Amennyiben egy területet teljesítettünk, akkor a halványkék vonal rózsaszín lesz.

    Az alábbi kép nálad készült:

    upload_2022-12-14_22-51-46.png
     
    janici, maszilva, Sali~*.* és még 1 ember kedveli ezt.
  7. soska1joska

    soska1joska Járnitanuló

    [QUOTE="farmerogirl,

    Amelyik mezőt feloldottad, kékről rózsaszínre vált a vékonyka út és jobb oldalt pipa kerül a beadandó cucc mellé. Alulról pedig eltűnik a "Feloldás" gomb. A szintek között a baloldali gombok segítségével mozoghatsz.[/QUOTE]
    Bocsi, rosszul fogalmaztam:
    Az 1. pálya jobb felső sarkában lévő sárga-fekete keresztszalagot a sárga-fekete fogantyújú ollóval (20. mező) feloldva azt az üzenetet írja ki,hogy "Elzárt terület feloldása", azonban a pálya innen a feloldás ellenére sem vezet tovább. Vagy ha ezt teljesítem az csak a 2. pályára lépésre jogosít fel?
     
  8. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Pontosan. Ha ezt teljesíted, akkor tudsz beadni a 2. pályán is.
    Szia!

    Én kb. fél 6 körül adogattam be, ettől függetlenül nem működik az egyik automatám a 2. szinten. Mondjuk annyira nem izgat, így is bőven elég lesz a bérlet, ha naponta kétszer leszedem, amit lehet.
     
    -BombadilToma- és Sali~*.* kedveli ezt.
  9. egresinebobe1

    egresinebobe1 Kivételes tehetség

    Köszönöm a válaszodat.
     
    soresne kedveli ezt.
  10. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Ellenőrizd kérek a 2. pályát. Mert nálad lakatolt állapotban van az egyik automata.
    Ami azt jelenti, hogy nem oldottál fel minden mezőt.
    Kövesd végig a rózsaszín útvonalakat.
    Nekem ugyanez volt a problémám mire rájöttem, hogy valami nem oké.:D
    [​IMG]
     
    farmerogirl és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  11. Bubu49

    Bubu49 Járnitanuló

    Szia! Köszi a választ és a segítségedet, ezek szerint én nem figyeltem a színekre. A másikra meg türelmesen várok, hogy le tudjam aratni az 1. pályán a bérletet.
     
  12. *Titi56*

    *Titi56* Járnitanuló

    Valóban mi játékosok vagyunk hibásak, ha nem olvasunk el minden egyes hozzászólást és zaklatjuk a moderátorokat!
    De arról nem a játékosok tehetnek, hogy a játék már 2 éve nyekegve működik. Javítgatások történnek, de inkább az egymást érő eventekkel foglalkoznak a BP-nél a profit érdekében.
    A "Játék a játékban" (új terület) is kemény küzdelem elé állította a játokosokat. Folyamatos frissítés, hogy területet válthassunk, kilépni is csak nehezen lehetett.
    Nem kéne ezt a játékot kinyírni ilyen felesleges dolgokkal!
    Kezdetektől játszom. Nagyon szerettem, kikapcsolt. De lassan fel fogomadni, mert az utóbbi 2 évben rengeteg boszúságot okoz! Szinte nincs olyan event, ami patentul működne. :cry: (Betű elütést javítottam.)
     
    Utoljára szerkesztett: 15.12.22
    Petike824, Tavirózsa és apus54 kedveli ezt.
  13. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Ki hibáztat itt bárkit is?:music:
    Én csak annyit írtam, hogy néha nem árt visszaolvasni.
    Hiába jelzitek ugyanazt a hibát még 30-an. Csak ugyanazt a szöveget tudjuk írni...
    Már az első ilyen problémák jelentve lettek!
    Nagyon sajnáljuk a történteket, de a javítás nem rajtunk múlik.
    Minden érintett meg fogja kapni a jogosan járó síbéreleteket.
    Türelmet kérünk!
     
  14. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Kedves moderátorok!
    Csak annyit írjatok meg, hogy akiknél az első pályán lévő 11-gyel jelölt automata nem adja a síbérletet, azok a többi 5 automatát learathatják? A kimaradt aratásokat (hányszor nem adta a síbérletet) valami rögzíti, vagy nekünk kell úgy beosztani az aratásokat, hogy a hiba ellenére is összejöjjön a szükséges mennyiségű síbérlet?
     
  15. bakosagi54

    bakosagi54 Rutinos

    soresne, inanna11 és Szviki04 kedveli ezt.
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Te legalább eljutottál odáig. Az én birkáim már lassan egy órája eltévedtek. :D :(

    ***********************

    Végre oda értek és használatba vették. Hagyom is őket pihenni. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 15.12.22
  17. -bauer70-

    -bauer70- Fórumszaki

    Van olyan farmom, ahol működik mind a 6 automata. Ez késő este lett kiváltva.
    Sajnos más farmon, korábban kiváltott automata továbbra sem ok.
     
    inanna11 kedveli ezt.
  18. palcsi360

    palcsi360 Fórum-zöldfülű

    Nagyon diplomatikus válasz. Erről csak az a sportoló jut eszemben, aki minden előkészítő, felkészítő versenyt megnyer, és amikor jön az igazi megmérettetés akkor be ér a célba - futottak még -mezőnyben.
    Gondolom a pajtád televan mindennel, de sajnáltad feláldozni, mert máskor nem tudnál az elsők között lenni. Ennyit erről a témáról.
     
  19. PaySkin

    PaySkin Fórumprofi

    Jó reggelt!

    Én is 16.30 előtt csináltam meg tegnap, így egy automata nálam sem működik.
    De már csak 166 db bérlet kell a 3. szint befejezéséhez, így legkésőbb akár holnap reggel meglehet már. Ha addig nem javítják és kompenzálnak, akkor sem aggódom emiatt.
    Persze a hibák valóban bosszantóak, de most itt ez esetben szerintem már túl sok szót fordítottunk erre. (személyes véleményem)
    Kitartás mindenkinek!
     
    Rivelóz, -BombadilToma- és inanna11 kedveli ezt.
  20. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    És tényleg... ;) Pedig kétszer is megnéztem és nem vettem észre azt az apró kék vonalat. Köszi szépen!
     
    Swallow kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.