Visszajelzés Alice esésországban eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 29.1.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. MagyarZoli76

    MagyarZoli76 Utánpótlás-írogató

    a különleges zónába mikor lehet belépni,és hol? Teljesíteni kell a második zonát is?
     
  2. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia!
    2-es zóna

    [​IMG]

    Bal felső sarokból indulunk
    29-es mezőhöz kell a 3-as mező

    Újraaratható területek:
    2-es mezőhöz kell a 19-es
    11-es mezőhöz kell a 21-es
    27-es mezőhöz kell a 23-as
    Amint az ismertető is írja a 29-es kaput kell kinyitni amihez kell a 3-as is.o_O
     
  3. MagyarZoli76

    MagyarZoli76 Utánpótlás-írogató

    Köszi... Lenne még egy kérdésem...honnan tudom mikor várható legközelebb baby bumm?
     
    DevilMókus kedveli ezt.
  4. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    A Pletykából leghamarabb.;)Ha biztosat akarsz tudni a hivatalos hírekből.Én úgy gondolom a tenyésztős event miatt o_O hétvégén lesz ,:music:szerencsés esetben az event-kezdéskor is lehet 1 rövid.:p
     
    Kuzdern, jutka190226, Fenyvesi1010 és 3 más kedveli ezt.
  5. MagyarZoli76

    MagyarZoli76 Utánpótlás-írogató

    Még egy kérdés... Miért van az ,hogy egyszer 1db szupertáp, most meg 2 szupertáp kell egy tenyésztéshez?
     
    Fenyvesi1010 kedveli ezt.
  6. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Hűha.:pAz 1 sz-tápas tenyésztés nem régi akciós kezdeményezés.:music: Alapesetben mindig 2 sz-táp kell.:)
    Az eddigiek alapján havonta 1* általában hónap végén lehet esedékes.:music:
    Persze nagyon összefüggő gyakorlatot még nem állapíthatunk meg biztosan.:music:Én személy szerint nem számítok ilyen akcióra a tenyész-event alatt.o_OPersze ettől még akár lehet is .:p
     
    Kuzdern, marcsi152, Atali és 3 más kedveli ezt.
  7. MagyarZoli76

    MagyarZoli76 Utánpótlás-írogató

    Értem ,nagyon köszönöm a segítséget
     
  8. csakierzsebet59

    csakierzsebet59 Junior szaki

    Vegre bejutottam a kulonleges zonaba meg egy ket szedes es ki van valtva minden.reggelre kesz!
     
    Kuzdern, maszilva, Fuhur és 9 más kedveli ezt.
  9. tistvan

    tistvan Járnitanuló

    Van olyan aki ezt normál játékkal be tudja fejezni ? Vagy csak olyan aki a nap 24 órájából 22 - t a gép előtt ül
     
  10. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Van. Toma le is irta, hogy milyen menetrend szerint is eleg megcsinalni.

    En most lettem kesz az eventgazzal, es a berletek meg is vannak, vagyis nem kellett 3 orankent aratni.

    Igaz a kulonleges zonaban az utolso TP-s ajandekot otthagytam, mert hianyzik hozza vagy 300 eventgaz, de mar nem akarom visszaultetni.

    Es nem ultem 22 orat a gep elott naponta.

    Ha az is erdekelne, hogy hogyan csinaltak meg masok, akkor visszaolvashatsz a forumon, megtalalod a tanacsokat, bar nagyban ketlem hogy erre veszed a faradtsagot, vagy hogy viszont latunk itt barmilyen valasszal.
     
    Kuzdern, Dana64, vihence és 18 más kedveli ezt.
  11. judy95

    judy95 Haladó

    Valószínűleg igen, csak azért nem írom biztosra mert nem vagyok még készen, még 180 síbérlet kell, de így is megvan ami kellett, én főleg a szezon pontok miatt vágtam bele (nagyon szeretném onnan a hangyát) Nagy extrákat nem használtam, csatni (ezt adja időnként a felhősor) és aratógép (a kuponokat pörgettem) Nekem nagyon tetszik ez az event. Nem tagadom mázlim is volt, kétszer is pörgettem közben 100 % bónuszt és a szezonzsetont is erre használtam.
     
    Kuzdern, vihence, marcsi152 és 10 más kedveli ezt.
  12. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Szia :) szép napot Neked és Mindenkinek. :) Amennyiben megírod melyik a leghosszabb érésű növényed, könnyebben tudnék pontos tanácsot adni. Mellette van-e sz.trágya feleslegben, ebben a helyzetben jól jönne. ;)
     
    Kuzdern, marcsi152, Ribiszke és 3 más kedveli ezt.
  13. mayakaulitz

    mayakaulitz Utánpótlás-írogató

    Már az este "beüzemeltem" s felhőt. Tetszett,hogy igen gazdag ajándékokat kaptunk.Előre tudtuk,hogy nehéz event,de megérte.
     
    Kuzdern, marcsi152, jófarmerlány és 7 más kedveli ezt.
  14. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Szepen ,kenyelmesen vegeztem az eventel , felho meg van , ez volt a celom, de a kulonleges zonat is teljesen kifosztottam :p
    Szerettem ezt az eventet ,bonyolultnak tunt az elejen de nem volt az ;)
    Gratulalok a vegzetteknek es sok sikert a meg kuzdoknek :inlove:
     
    Kuzdern, marcsi152, maszilva és 11 más kedveli ezt.
  15. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok!Ma még nem leszek kész,3000 növény áááááááááá xD Titok ólak és fák jujjjjjjjjj csomó kicsi *** gólyaaaaaaaaa xD' 1 db új nem lett semmiből.:cry:
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 4.2.20
    Kuzdern, marcsi152, missuzy_53 és 7 más kedveli ezt.
  16. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Szia :) a baby boom, kizárólag a fórumból , azon belül a hivatalos közleményekből tudható meg. Ami annyit jelent, figyelni kell a fórumot. :)
     
    Kuzdern, marcsi152, missuzy_53 és 2 más kedveli ezt.
  17. tevehajcsár

    tevehajcsár Fórum mestere

    A cápa miért nem érhető el napok óta? Remélem azt kell majd tenyészteni és beadogatni a következő eventbe...*******
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 4.2.20
    Fenyvesi1010 kedveli ezt.
  18. csakierzsebet59

    csakierzsebet59 Junior szaki

    Mindenkinek megvan a maga taktikaja ,van aki gyorsan vegez,en mindig utolso napon. de a legtobb eventet sikerult vegigvinnem, idaig sikerult 312 felhosort megszereznem.Kosarat nem vasarolok a 10 vetomagot szaporitom,kicsi foldon vetek.mindent kiszedek a foldekrol.Szupertragyat csak nagyon szorult helyzetbe hasznalok almas repas csatnit mindig,nekem ez a modszer bejott,orulok ha van kuponom mert ez ilyenkor nagyon jo.
     
    Kuzdern, vihence, judy95 és 6 más kedveli ezt.
  19. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Szia :) , mire érted, hogy a cápa nem érhető el ? A maja majmok szentélye 2. kamrájában tudod kiváltani 30 AB-ért.
    Utána a piros kosárból meg tudod venni az ólakat. Lesz a naptár szerint is cápatenyésztés illetve az előzetes hírek alapján is. :)
     
    Kuzdern, marcsi152, missuzy_53 és 5 más kedveli ezt.
  20. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Forumot szokunk neha olvasni is, vagy csak trollkodni/kotozkodni jarunk fel?:oops::oops:

    Telibe talaltad, capatenyesztes jon (mondjuk ez nehez dolog lehetett, mert ott van a naptarban feheren-feketen)...Hogy a TE capaid miert nem erhetoek el, azt csak te tudod, szerintem mindenki masnal remekul mukodik, mar aki vette a faradtsagot, es elbattyogott a 2.kamraig, es kivaltotta a szobrot. De tudom, ez borzaszto megerolteto, mert 4 kattintasba is belekerul.:music: (Kinyitni a szentelyt, atmenni a 2.kamraba, katt a szoborra, meg talan megerositeni, hogy tenyleg akarjuk-e, hmm ez tenyleg 4, de lehet csak 3, mar nem emlekszem pontosan, mert olyan merges lettem, hogy az egerem tonkrement itt a sok kattogasba, hogy nem jegyeztem meg pontosan)
     
    Kuzdern, Dana64, vihence és 15 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.