Visszajelzés Alice esésországban eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 29.1.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -kaktuszable-

    -kaktuszable- Fórum nagymestere

    Szia, sziasztok !!! Igen, erre pont én vagyok a példa ;) Első nap, csak 5 óra után jutottam géphez, akkor kezdtem el szaporítani a növényt. Remélem a f.ártatlanság+a karisüti+a r.csatni is a "normál" kategóriába tartozik, mert ezeket azért használtam kezdésnél :p Reggelenként indulás előtt learattam (csak az ev.növényt, mert másra nincs időm) majd délután és este lefekvés előtt, a Bölcs tölgynél 2x vetettem éjszakára rózsát (ez fért az időkeretbe) mert olvastam 1-2 hsz-t, hogy kevés a síbot, így ezt gondoltam kisegítő megoldásnak :) Az időbeosztásom miatt a bérleteket is csak kutyafuttában arattam, ez okozza azt a hiányt (10 db, másfél óra múlva dobja a gép) ami még kell az eventem fullos befejezéséhez !! Kezdésnek becsületesen kikörmöltem Kukori+Toma pöpec útvonal tervét (meg próbáltam minden segítő szándékú írást nem elfelejteni) aztán (szokás szerint) mentem mint a vakló, beadtam mindent, mert minden kell, ugye ?? ;):) Szóval minden féle csiribi-csiribá nélkül, munka, otthon+kutya és egyebek mellett, a kosár vásárlást is mellőzve, tartalmas életet élve, minden féle "kényszerérzés" nélkül sikerült prezentálnom 1 olyan eventet, ami szerinted 22 óra, az én olvasatomban naponta másfél óra (kivéve, ha itt ülök a Fórumon :p;) ) Ergo : valamit benéztél, de rendesen ;):)
     
    inanna11, Dana64, vihence és 20 más kedveli ezt.
  2. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    PalMa, senga77, juliannakoczkas és 20 más kedveli ezt.
  3. szilvikeh97

    szilvikeh97 Aktív író

    Sziasztok.Sajnos én normál játékkal csak álmodozni tudok a különleges zónáról.
     
  4. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia ! Van ilyen ez 1 nehéz event a besorolás alapjáno_OPróbálj röpiken javítani a tölgynél az sokat számíthat, a nemesített növények is. És érdemes olyan telot használni amin fut a Farmerama ha más nem aratni lehet.:music:/Sokan aratnak napközben telefonról./:)
     
    marcsi152 kedveli ezt.
  5. szilvikeh97

    szilvikeh97 Aktív író

    A röpik megvannak,a gazokkal van baj. Nem kell telot használjak mert napközben is itthon vagyok,de mégsem tudtam megtermelni annyi növényt.
     
    -kaktuszable-, Evita-55 és DevilMókus kedveli ezt.
  6. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia ! A gazt le lehetett hozni ha van időd aratni.:music:Tiszta területed van?:music:
    Se kitehető, se fák se egyéb dolgoknak nem szabad kint lenni event alatt.o_OA répás almás csatnit használni kell.Ha mégse tudtál folyamatosan aratni,némi sz-trágyával érdemes komfort területet használni.:music:( 3* hozam )+ha kk itt is itt használod a 3 szaporulat helyett 6 db jön.o_O
     
    marcsi152 és -kaktuszable- kedveli ezt.
  7. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Én is azt gondoltam, de délelőtt csináltam kiskockával 1-2 kört sz.trágyával és most magam is meglepődtem, hogy 2 óra múlva ha learatok, teljesen kész leszek:pxD
     
  8. Ananke

    Ananke Rutinos

    Talán én is kész leszek, nincs már kedvem számolgatni:) Lehet hogy még reggel is kell pár db növényt aratni;)xD
     
    Puszpang, jófarmerlány, ho-hoboy és 3 más kedveli ezt.
  9. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Ananke!
    Mivel holnap zárul az event, jól számold ki, hogy elég legyen az event növényed, és még időben tudjál változtatni, ha kell. :)

    Csupán informatív jelleggel, felhívnám a figyelmet a holnapi tervezett karbantartásra, hogy úgy időzítsétek a dolgaitokat.
    Erről kollégánk itt tájékoztatott bennünket:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/karbantartás-2020-február-5-szerda.19125/#post-1070148
     
    maszilva, Fenyvesi1010, Fuhur és 4 más kedveli ezt.
  10. Szabi451

    Szabi451 Rutinos

    Sziasztok! Kész vagyok! :D

    [​IMG]

    Persze , a képen az első kitehető kivan véve , majd csak akkor kerül be ha szükséges. (panniként használom) :music:
    Már a különleges zónában csemegézek , ami kellett már kivettem , még a farmaranyos ládára hajtok , 30 sibérlet kell még hozzá. :inlove: Aki még küzd annak sok sikert,és kitartást , és még 1x köszönöm a segitséget :D
     
    Puszpang, vihence, rencsike982 és 6 más kedveli ezt.
  11. szilvikeh97

    szilvikeh97 Aktív író

    A széleken évek óta fák vannak és mindig be tudtam fejezni napokkal az event vége előtt.Szupertrágyával most is le tudnám termelni csak nem igazán csábitanak a nyeremények.A csatnit is folyamatosan keverem és használom de ugy gondolom hogy most irdatlan mennyiségü event növény kell.Már régóta figyelem hogy mindig többet és többet kell termelni.
     
    DevilMókus kedveli ezt.
  12. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia! Látod csak rájövünk:music:A széleken fák bőven elég.o_O1 aratás / db az 4 kiesésxD. 10 aratás 40. ha 10 van kint 400 :music:Ha három területen van kint 1200 . Itt ugye több mint 10 aratás volt:music:ha több mint 10 Fa van kint / terület mindjárt meg is vannak a hiányzók;)
     
  13. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Szia, gratulálok! Nagyon örülök, hogy sikerült, szurkoltam, hogy elkészülj a felhővel, pont az előbb jutott eszembe, hogy vajon hogy állsz. És már kész is. :)
     
    -happy58-, Puszpang, Fenyvesi1010 és 3 más kedveli ezt.
  14. bocsinet

    bocsinet Fórum nagymestere

    Sziasztok. Igazság szerint, én nem szoktam területet bontani az eventek miatt, de most megtettem. A folyamatos áramszünet miatt , telefonról tudtam napközben aratni,( villanyoszlopokat cseréltek a településen ), de vasárnap óta csak a mosógépek üzemelnek. Igaz, éjjel, ha felébredtem, learattam aztán szunya. Valószínű, máskor is használom a taktikai tanácsokat. Most is nagyon nagy segítség volt, és a szülinapi event is könnyen teljesíthető volt így, nagy köszönet érte. Jó lenne becserélni a megmaradt síbérleteket, és a szuper mosógépeket dobozhalra, mert sajnos nekem , még nem volt hozzá szerencsém.:):):)
     
  15. -Márticska-

    -Márticska- Haladó

    hali, segítenétek, hogy telefonra hogy tudom a Flash playert engedélyeztetni, a telom nem engedi
     
  16. Ananke

    Ananke Rutinos

    Köszönöm a figyelmeztetést:D Valóban elfelejtettem a karbantartást:D:D
     
  17. Hagymácska55

    Hagymácska55 Fórum ismerője

    Szia. Nekem a puffin van telepítve, azzal tudok játszani a telefonon.
     
  18. -Márticska-

    -Márticska- Haladó

    Bocsi, nem tudom mi az a puffin.
     
  19. Atali

    Atali Törzsjátékos

    Szia!
    Én telefonra nem tudtam, Puffin böngészőt használok, azon simán megy a játék.

    Ugyan olyan böngésző, mint a mozilla vagy a Chrome.
     
    inanna11, -happy58-, Puszpang és 2 más kedveli ezt.
  20. -Márticska-

    -Márticska- Haladó

    Puffin web browser?
     
    inanna11, Puszpang, Fenyvesi1010 és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.