Visszajelzés Alkímia titkai - 2021. november - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 2.11.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia! Csak annyit amennyit be kell adni az eventbe.
     
    HéricsBáró, Éva0315, Nagyii58 és 3 más kedveli ezt.
  2. Sebsike

    Sebsike Utánpótlás-írogató

    Nagyon köszönöm a gyors választ! Köszi!
     
    Éva0315, szellorozsa és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  3. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Igen, kedves Havasi Gyopár, igazad van, ha az ember 24 órában gép előtt tud ülni, semmi más dolga nincs, csak az eventet számolgatni... Nekem speciel elromlott a laptopom, dolgoztam, nem indult az autóm, stb, stb, szóval ma du. tudtam nekikezdeni,a barátomnál. Ő 1x5 magot tudott eldugni pluszban (telefonos instrukciók alapján, nem órára, hanem amikor lehetősége volt), nem tudom, mikor, de amikor nekiálltam, hiába vártam sokáig, nem jött új mag. Egyébként nem teljesen szabályos, tehát arra nem lehet számítani, hogy az event elkezdődött 14 órakor, akkor 19 ó (párperc)-kor adja a következőt, majd 0: (pár perc)-kor az újabbat, ha ébren vagyok. Tehát nem igazán kiszámítható!
    Mivel ott voltak a 6 ó bónuszok, plusz az ódium, hogy otthon nem tudom folytatni, olyat tettem, amit még soha: vettem egy legkisebb kosarat és a 2. színt abból indítottam el. A 3. színre megjött a várva várt 5 mag, így már csak a felröpik hiányoznak, konkrétan és kereken 400 db. Emiatt már nem akarok 0-percezni, talán holnap meggyógyul a laptop, és megjönnek a röpik. Ha nem, megint zarándokolhatok hozzá. Még 10 perc van a 6-órásokból, azt próbálom kihasználni.
     
    jutka190226, Éva0315, Samborg és 9 más kedveli ezt.
  4. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia nolina1965!
    Háááát nem irigylem a mai napodat....
    Mindentől függetlenül nagyon ügyesen megoldottad és küszöbölted ki az akadályokat! :)
     
    jutka190226, inanna11, nolina1965 és 6 más kedveli ezt.
  5. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    Aki az eventet nem kívánja/tudja végigvinni, részteljesítést tervez, annak talán érdekes lehet ez:

    A játékban megszerezhetők az alábbi dekorok:

    NeveKépeSzükséges
    szint
    Érési idő
    (óra)
    TP/BTP kihelyezéstől függőenA tárgy méreteKihelyezhető
    Győzelmi tánc[​IMG]3.22:006200
    1 db Sörfesztiválos láda IV
    1x2Felhőkre és farmos területekre.
    Akinek nincs
    mindig igaza
    [​IMG]3.22:006200
    3 db Gyümölcsösláda
    1x2Felhőkre és bahás területekre.
    Misztikus tanok[​IMG]3.22:006200
    1 db Boszorkányos holmik ládája M
    1x2Felhőkre és a K
    Győzelmi tánc: Farmos terület; 2290 Zöld lóhere
    Akinek nincs mindig igaza: Baha terület; 1805 Sárga lóhere
    Misztikus tanok: Teliholdas terület; 2290 Lila lóhere

    A fenti dekorok, eddigi cserenapokon nem voltak forgalomképesek.

    Napi aratással, a dekorok az alábbi ládákat adják:

    Sörfesztiválos
    láda IV
    [​IMG]3 db Medve, 3 db Kecske, 3 db Tehén, 3 db Ló, 3 db Róka, 3 db Szarvas, 3 db Sas, 3 db Zerge
    1 db Kisbéri Kincsem, 1 db Alpesi tehénke, 1 db Magyar parlagi kecske, 1 db Fekete gödölye
    1 db Egreslekvár, 1 db Perec, 1 db Körözött, 1 db Levendulalekvár, 1 db Őszi asztaldísz, 1 db Hibiszkuszlekvár
    10 db Havasi gyopár
    Gyümölcsös láda[​IMG]Avokádó, Papaja, Kókuszdió, Kamkvat, Licsi, Guava, Mangó, Kakaóbab, Mombinszilva, Sárkánygyümölcs, Banán, Gránátalma, Pisztácia, Mandarin, Csillaggyümölcs, Brazil dió, Füge, Kivi, Datolyaszilva, Maté, Csavarpálma-gyümölcs, Tűzvirág, Szőlősóska, Moringagyümölcs, Szentjánoskenyér
    Boszorkányos
    holmik ládája M
    [​IMG]3 db : Sírkő, Rémtök, Vámpírparadicsom, Koponyafa, Kísértet, Vénusz légycsapója, Gülüszem, Horrorgaz, Lábgomba, Agyvelő, Harapós orchidea, Denevérvirág, Boszikorsó, Holdharmat, Izzópenészke, Bűzcsáp, Gombszem, Rácsos bűzcsáp, Izzó gomba, Vérpáfrány, Korallgomba, Pöttyös horrorka, Alkonyi árnyvirág, Fojtófű, Zseléfülgomba
    2 db : Polipcsáp, Boszorkányalma, Lidércfénygömb, Borzongató fűz levél, Medúzagyümölcs, Izzófalevél, Veres szem, Szarkofágkörte, Kriptamécses, Mályvacukor kísértet
    1 db : Sötétlő szentjánosbogár, Macskatündér, Trutyiszörny, Zombijuh, Teliholdas betakarításnövelő
    Egyes esetekben, komplett eventek teljesítésével lehet olyan felhőt szerezni, ami ezen ládák közül adja valamelyiket.
    Igaz a felhő mellett szól, hogy rendszerint TP/ BTP mellett adja a ládát, dekor általi területhasználat nélkül, igaz sokszor nem napi aratással.

    Ennyi növényért, naponta aratható, hasznos ládát adó dekor ajándék.

    Részemről a Boszorkányos holmik ládája M igazi kincs, mivel Teliholdas betakarításnövelő is jöhet belőle.

    [​IMG]Teliholdas betakarításnövelőTermésbónusz a teliholdas tárgyakra (növény, ól, fa)+2 termés24:00
    A fentiek alapján, érdemes lehet elindulni az eventtel, legalább valamelyik dekor megszerzése érdekében.

    Üdv: Nami.
     
    Utoljára szerkesztett: 4.11.21
    margot1964, jutka190226, Éva0315 és 14 más kedveli ezt.
  6. asszony48

    asszony48 Junior szaki

    Tud valaki segiteni hol lehet árnyékfny körtét be szerezni .köszönöm.
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  7. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Éva0315, Nagyii58, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  8. Sziszi1950

    Sziszi1950 Kivételes tehetség

    Az árnyékfény mühelyt megvásárolod a Jack boltjában a teleholdas területen, annak a terménye.
     
    Éva0315, Nagyii58 és Namiamano kedveli ezt.
  9. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Szia!

    Árnyfény körte
    [​IMG]

    Termény pajtaértéke: 2.245

    Árnyfényműhely
    Műhelyben nem megépíthető.
    Indításhoz szükséges: 1 db szentjánosbogártáp, 1 db sötétlő szentjánosbogár
    Szükséges szint: 3.
    Tárgy mérete: 2x2
    KépNévTulajdonságokÉpítőanyag Játékba kerültMegjegyzés
    [​IMG]ÁrnyfényműhelyTermény: 1 db árnyfény körte
    Érési idő: 03:30 óra
    Tapasztalatpont: 225 TP
    Trágya mennyisége: 1 db
    nem megépíthető2019. januárJack boltjából korlátlan számban kiváltható.
    Szükséges:
    30 Sötétlő szentjánosbogár,
    900 Süvöl-tök,
    700 Alkonyi árnyvirág,
    600 Denevérvirág,
    500 Izzó gomba
    - Ólválogatásban szerepelt.

    Jack boltjában ki tudod váltani a műhelyét, utána termelheted.

    Emellett ládák is adják:

    Műhely cuccok ládája II[​IMG]ékszer, lápi póc, létra, mosómedvemaszk, bioragasztó, strucctojás, festékpaletta, papagájtoll, mancsos nyalóka, mogyoróvaj, pikniktakaró, agyagedény, írótoll, gereblye, lovaglóóra, széf, terelőbója, illatgyertya, birka gyapjú, selyemfonál, gördeszka, búvárszemüveg, napelem, tiki totem, szemfogkefe, szarvasgomba, party malomlapát, csillámpor, gyapjas pulóver, méz, sláger, kézi legyező, függőágy, trutyi, guanó, repülő szőnyeg, tűzcsap, angóra gyapjú, bőrönd, fahasáb, feketeöv, árnyfénykörte, bokszkesztyű, kecsketej, kartondoboz, sajt, evőpálcika, kókuszkebelkosár, fazék, tehéntej, pehelytoll, fülmelegítő, tojás, 2 barkácscucc, 1 barkácscuccXL, 1 barkácscuccXXL, 1 Hóbortos állatok ládája, Huncut állatok ládája

    Teliholdas éj láda II[​IMG] 1 db az alábbiak közül:
    agyvelő, alkonyi árnyvirág, boszikorsó, bűzcsáp, denevérvirág, éjvirág, fojtófű, gombszem, gülüszem, harapós orchidea, holdharmat, horrorgaz, izzó gomba, izzó penészke, kísértet, koponyafa, korallgomba, lábgomba, pöttyös horrorka, rácsos bűzcsáp, rémtök, sírkő, süvöl-tök, vámpírparadicsom, Vénusz légycsapója, vérpáfrány, zseléfülgomba, árnyfény körte, macskatündér, sötétlő szentjánosbogár, trutyiszörny, zombijuh, borzongató fűz levél, boszorkányalma, éji barka, izzó falevél, kriptamécses, lidércfénygömb, mályvacukor kísértet, medúzagyümölcs, polipcsáp, szarkofágkörte, veres szem, vértölgycsemete

    Teliholdas éj láda III[​IMG] 10 Sírkő, 10 Rémtök, 10 Vámpírparadicsom, 10 Koponyafa, 10 Kísértet, 10 Vénusz légycsapója, 10 Gülüszem,
    10 Horrorgaz, 10 Lábgomba, 10 Agyvelő, 10 Harapós orchidea, 10 Denevérvirág, 10 Boszikorsó, 10 Holdharmat,
    10 Izzó penészke, 10 Bűzcsáp, 10 Gombszem, 10 Rácsos bűzcsáp, 10 Izzó gomba, 10 Vérpáfrány, 10 Korallgomba,
    10 Pöttyös horrorka, 10 Alkonyi árnyvirág, 10 Zseléfülgomba, 10 Fojtófű, 10 Éjvirág, 10 Süvöl-tök, 6 Polipcsáp, 6 Boszorkányalma,
    6 Lidércfénygömb, 6 Éjféli gyümölcs, 6 Borzongató fűz levél, 6 Mályvacukor kísértet, 6 Kriptamécses, 6 Szarkofágkörte, 6 Veres szem, 6 Izzó falevél, 6 Medúzagyümölcs, 6 Vértölgycsemete, 6 Éji barka, 4 Sötétlő szentjánosbogár, 4 Trutyiszörny, 4 Macskatündér,
    4 Zombijuh, 2 Trutyi, 2 Árnyfény körte, 1 Teliholdas ólbevételi bónusz, 1 Teliholdas terményes ól bevételi bónusz,
    1 Teliholdas fabevételi bónusz, 1 Teliholdas ól TP-bónusz, 1 Teliholdas terményes ól TP-bónusz, 1 Teliholdas fa TP-bónusz,
    1 Teliholdas növény TP-bónusz, 1 Teliholdas TP betakarítási bónusz S, 1 Teliholdas TP betakarítási bónusz L

    Üdv: Nami.
     
    HéricsBáró, Éva0315, Nagyii58 és 2 más kedveli ezt.
  10. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    Event kész, felhő beüzemelve! xD
    Üdv. gazdatársak! :)
     
    jutka190226, Éva0315, Nagyii58 és 9 más kedveli ezt.
  11. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Gratulálok!. :DÉn csak ezt kezdtem el, mert nem volt időm, és sajna most jöttem rá a kevés röpiből, hogy a Baha részen csak állatok vannak, ami nem ad. :p Ilyen az én formám:pxDxD
     
    jutka190226, cirmi54, Éva0315 és 3 más kedveli ezt.
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Ennél már csak az lenne rosszabb, ha üres lenne a terület. ;)
     
    jutka190226, Evita-55, Éva0315 és 4 más kedveli ezt.
  13. asszony48

    asszony48 Junior szaki

    Nekem nincs Jack boltjába nem találom,de köszönöm a segitséget.
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Második oldalon van, jobb felül. :)
    [​IMG]
     
    jutka190226, Éva0315, Nagyii58 és 2 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!
    Növények már rég kész vannak;) De normál termelgetés mellett még 800 felreppenő hiányzik:wuerg:
    Meglesz... nem aggódok;)
     
  16. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Fel a fejjel! Ahogy tapasztalatból nézem, ha nem is pannizol, de mostmár odafigyelsz arra, hogy hol mi legyen kint, olyan jól jönnek a röpik, hogy simán felszeded a mennyiséget, ami kell. Hajrá, drukkolok neked! :) Én nem pannizom most, sokszor rövid érésűek vannak kint (pl. egres, ananász...stb) és holnapra ebben a tempóban meglesz, pedig nem is készültem nagyon előre. Biztosan neked is meglesz! Hajrá! :)
     
    jutka190226, Evita-55, cirmi54 és 3 más kedveli ezt.
  17. asszony48

    asszony48 Junior szaki

    Nagyon szépen köszönöm.
     
    jutka190226, Éva0315 és zsani_apja kedveli ezt.
  18. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    ha tényleg nem jelenik meg nálad, v. valamiért nem tudod előállítani, írj rám cserenapon és küldök. Ez a farmnevem is, nolina1965
     
    jutka190226 és Éva0315 kedveli ezt.
  19. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Az event felénél tartok épp (gratu a készeknek), és most néztem meg 1525 db röpim van. Még az is lehet, h meglesz nekem a szükséges mennyiség:)
     
    jutka190226, GA-BI-O-Farm, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  20. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    Hajrá! Drukkolok, hogy készen legyél! :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.