Visszajelzés Alkímia titkai - 2021. november - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 2.11.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. 2030érd

    2030érd Törekvő

    Most sikerült eljutnom az utolsó (nekem lila) kulcshoz, kiváltottam, de nem ad virághagymát így nem tudok induló növényt keverni. Kérlek segítsetek!
    ID 17199499
     
  2. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Majd csak akkor kapsz ha a mostanit befejezed,a malomba keresd
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  3. 660526

    660526 Fórumprofi

    Mit fejezek be? Már kiváltottam a kulcsot, mivel a zöld és sárga kész van addig nem is kaptam volna meg a harmadik lila kulcsot.A malomban így nem tudok keverni, ha nincs virághagymám.
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  4. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Szia! Legkésőbb 5 óra múlva biztosan kapsz! A rendszer 5 óránként adja!
     
  5. Sanyat

    Sanyat Fórumszaki

    A rendszer 5 óránként adja a hagymát /5 darabot/, függetlenül attól, hogy éppen hol vagy a játékban. Ha ennél régebben kaptál, akkor ID számmal egy segítségkérő topicban kérj segítséget.
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  6. Mandi58

    Mandi58 Utánpótlás-írogató

    Szeretném megkérdezni, hogyha nálam minden kész van, mégis maradt egy kulcsom. Lehetséges-e ez, vagy valami elkerülte a figyelmemet? A választ előre is köszönöm. Szép napot mindenkinek!
     
  7. zsilinszkiorsi

    zsilinszkiorsi Aktív író


    Szia!
    Mindenkinek marad+1. Nem kell foglalkozni vele, majd visszaváltják;)
     
    jutka190226 és Éva0315 kedveli ezt.
  8. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Szia!
    Ennek oka a választhatóság. Mivel bármelyik területtel lehetett kezdeni-folytatni-befejezni a játékot, ezért a programozóknak biztosítaniuk kellett a lehetőséget arra, hogy ez tényleg így legyen, tehát minden terület végére adtak egy kulcsot.
    Áldott szép napot neked is és mindannyiótoknak! :)
     
    jutka190226, Éva0315 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  9. Mandi58

    Mandi58 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a megnyugtató és gyors válaszotokat!
     
  10. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Sziasztok!
    Szombaton készen lettem mindkét eventtel, könnyű volt. Amiért most írok az ugyan off, de máshol nem tudok. Nektek nincs egy kis hiányérzetetek? Mi lesz holnap? Vagy csak én nem látom?

    P.S. Most látom a naptárban, hogy csak csütörtökön lesz új event. Jó nagy színpad átrendezés lehet... :D
     
    Utoljára szerkesztett: 9.11.21
    Kuzdern, Hahacska és Fätum kedveli ezt.
  11. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziaszia :) Holnap vásárlásra buzdítanak minket (én ellenállok) aztán csütörtökön majd karnevál.
    Nem baj, addig vidáman tesztelhetem az új felhősort, hogy a +1 fákra ható bónusznak, vajon a prémiumnál milyen hatása van? Kikapcsolástól - visszakapcsolásig tart a hatóidő, vagy egy ciklusra. A tisztáson tegnap óta ott figyelnek a gesztenye fák, automata kikapcsolva.
     
    Utoljára szerkesztett: 9.11.21
  12. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Fätum!
    Várjuk a tapasztalataid megosztását a Fejlődési taktikában.
    Előre is köszönjük!
     
  13. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szervusztok kedves Játékostársak!

    [​IMG]

    Véget ért ez a kissé furfangos, de talán éppen azért játékosabb event,
    amely lejátszásával ismét gyarapíthattuk a pajtánkat.
    Nagy-nagy köszönet a segítő tanácsokat adó, és taktikájukat megosztó játékosoknak,
    akik hozzájárultak játékostársaik sikerességéhez.

    További jó játékot kívánunk mindenkinek, és találkozzunk a következő event csevegőjében!
     
    GA-BI-O-Farm, maszilva és Kuzdern kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.