Visszajelzés Alvilági Saga - eventeken átívelő event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 13.10.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. damien

    damien Aktív író

    Komolyan ezek a nyeremények? Az ember megcsinálja az eventet, hisz ezért játszik, de ha valamit csinálunk 3 héten keresztül rengeteg munkát fektetünk bele, akkor kapunk egy 0 azaz nulla értékű kitehetőt ami a raktárban fog porosodni a többivel, és egy másik nulla értékű felhőt, ami semmit nem ad, az elhanyagolható mennyiségű TP-n kívül, ami nem oszt és nem is szoroz, meg még egy felhőt ami dob ad 1+2 ládát, amikkel tudjuk, hogy megint csak mennyit érünk! Ha már van játék, akkor jó lenne, ha a nyeremények arányban lennének a befektetett energiával, mert 3 hét kapalásért ez egy nagy nulla!
     
    Ribiszke, Leho69, karippa és még 1 ember kedveli ezt.
  2. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A játék egyetlen szerveren fut.
    Az event vége még odébb van, a Pecás eventben is összejöttek a szükséges gyöngyök.
    Nyugalom, és csigavér! :)

    Saját statisztikám:
    25 varázsfőzetből 66 ládát varázsoltam össze, 14 kristályom van.
     
    Ribiszke, szekulagábor, senga77 és 7 más kedveli ezt.
  3. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Összevártam 87 ládát - nem bírtam ki 100-ig xD -, egyszerre kinyitottam: 14 db sötét kristály volt bennük. Megkísérlek újra ennyit összegyűjteni és egyszerre nyitni. Elvileg könnyebb lesz, mert már 5 bödönben termelem a boszorkányfőzetet. Mondjuk a varázslibánál ritkán sikerül 5 ládás pálcát kreálni... Na, meglátjuk.
    Mondanám, hogy szép napot, de itt nálunk oly búbánatosan esik az eső.
    Jó farmozást! :inlove:
     
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Ezek szerint az összevárt ládák 14 db- ot adnak! :D ;)
     
  5. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Olybá tűnik ... Sötét dolgok ezek, kérem! ;)xD
     
  6. sárkány-ka

    sárkány-ka Fórumprofi

    Szia! Lehet, hogy nem a szerver a helyes kifejezés, de akkor mi a helyes, mert ha egy szerver van akkor miért nem tudok a másik farmommal piacozni? Nagyon nagy a különbség a három farm között TP-ben is és aröpik között is.
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  7. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Azért nem tudsz a többi farmoddal egymás között kereskedni, mert az egyes piacok külön adatbázisban vannak, és nincs átjárhatóság közöttük.
    A szerencsekeréknek és a felröppenőknek meg a ládáknak a véletlenszám-generátorokhoz van köze.
     
    -ágianyu33-, szellorozsa és Kuzdern kedveli ezt.
  8. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok....A Saga eventtel ugy állok megnéztem.. még egy süti hiányzik:eek:...mindjárt utánna járok hányasnál lehet megkapni.
    Nahh most olvastam Kukoritól:
    a 9. feladatból kötelező a vaníliást - 1 db.
    Szerintem nem csináltam a 9-be a vaniliást:(:sleepy:. Egy süti azért nincs:sleepy:. Akkor buktam a második Felhőt mert tudok addig eljutni???vagy mi a hátránya? ...akkor nem is csinálom...de csak folytatom.
    13 mágiaszövésem van..vagyis 13 balta hajintás. Első Felhő kész...és plusszban 3 kristály ennyi.
    Hát mérges vagyok hogy nem vettem észre 9-nél a sütit..azt hittem minden löttynél van:sleepy:
     
    Samborg és Kuzdern kedveli ezt.
  9. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szia! A jobb alsó sarokban a sárga kockában a 9.
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  10. Susie0509

    Susie0509 Fórum hercege

    Sziasztok
    Én így állok a kristályokkal: https://ibb.co/yh3Cgkg ,
    Mikor elhajigálom a baltákat, rögtön nyitom is a ládákat. Eddig mindég volt benne kristály, ha jól emlékszm egyszerre 4 db volt a legtöbb, amit kaptam. Még 3 db kell a második felhőhöz, onnantól csak az event végeztével fogom kinyitni a többi ládát.
    Mindenkinek szerencsés nyitogatást, kellemes hétvégét
    Zsuzsa
     
    mayamancs, Matold, Leho69 és 5 más kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Azért mert egy süti hiányzik, attól még a felhő meglehet.
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  12. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Ez a baki semmiben sem fog gátolni.
    Egyedül a Party Pörgetéseket nem tudod kiszedni. :)
     
    Kuzdern, klé50, he1951 és 2 más kedveli ezt.
  13. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat:)....ennek nagyon örülök...akkor folytatás tovább :)
     
    Kuzdern és zsani_apja kedveli ezt.
  14. Zuhi

    Zuhi Fórumlakó

    Szép napot!
    Kezdjek aggódni? Összesen 7 db kristályom van. Minden nap nyitom, az elmult két napban egy darabot sem adott.
    Én egy pozitív gazda vagyok de most nem látom a végét.-.-
     
    Leho69, szellorozsa, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Mai bontásom: 2x7 láda= 2-2 kristály ;)
    Felhő üzemel....
    [​IMG]
    Miattam már nem kell aggódni!! :D ;)
     
    vihence, mayamancs, GA-BI-O-Farm és 6 más kedveli ezt.
  16. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Kár volt nyugtalankodnom amiatt az egy süti miatt...még most értem oda:)...ugyanis én a Felhő oldalán gondoltam a 9-es állomást....közben meg a jobb oldalon.. a 8-as Felhő után van a 9-es.... ahol van az utolsó süti...tehát ha akarom meg lesz az utolsó süti is:);). most már eszem valami édességet;)
     
  17. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    15 ládából 7 kristály...már a második felhőm is meg lehetne [​IMG]
    ezt most nekem nagyon adja...kitartást mindenkinek.:)További
    szép Vasárnap estét :D
     
  18. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Kipróbáom a 7-esvel nyitást :D Ugye múlik rajta semmi
     
  19. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Bárcsak balta lenne, mert az hasítaná rengeteg töklámpát. És akkor a grafikusoknak lenne egy kis munkája, megmutatni a sötétség szépségét. Az már nekik is feladat lenne, mert még csak a homályig jutottak. Igaz, azzal több helyen is.
    Azt régen tudom már, hogy aki korán kell, egész nap álmos. Ezen típusú eventek alatt megtanultam: aki korán kezd aggódni, az egész nap stresszes.

    Nekem még 13 izé kell. Sokat imádkozom, hogy a szerver ördögeit semlegesítsem.
     
    Sali~*.*, Hahacska, GA-BI-O-Farm és 7 más kedveli ezt.
  20. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Halló Neked!

    Pontosan:inlove:nekem a 25 höz még 11 hiányzik, Mindent megtettem amit lehetett:D
    Ha ez nem elég akkor pechem vanxD túl fogom élni;)
     
    Zuhi, Hahacska, GA-BI-O-Farm és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.